Which One of This Princesses In PoP Series are Best ? 1 - Farah - 2 - Kaileena - 3 - Elika

کدام یک بهتر است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    37

1Sam2The3Best4

کاربر سایت
Nov 22, 2008
69
جواب اون دوستمون (خرمون) Cloud Strife :

1- اون ماهاراجه وزیر و وزرا داشت و در اون جنگ اول بازی کل هند رو رهبری میکرد پس شاه هند محسوب میشد .

2- امپراتور!!! باید میگفتی ملکه زمان . خوب اونم از همون اول ملکه نبوده که .حتما دختر شاهی چیزی بوده دیگه .

3 - توی این PoP آخری- در بازی همه بهش میگن Princess .

:cool:

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
جواب اون دوستمون Cloud Strife :

1- اون ماهاراجه وزیر و وزرا داشت و در اون جنگ اول بازی کل هند رو رهبری میکرد پس شاه هند محسوب میشد .

2- امپراتور!!! باید میگفتی ملکه زمان . خوب اونم از همون اول ملکه نبوده که .حتما دختر شاهی چیزی بوده دیگه .

3 - توی این PoP آخری- در بازی همه بهش میگن Princess .

:cool:
حالا یه اشتباهی کردی، زیاد پیش رو نگیز چون ممکن هست با گفتن چند تا از این حرف ها به جک سال تبدیل بشی:

2- امپراتور!!! باید میگفتی ملکه زمان . خوب اونم از همون اول ملکه نبوده که .حتما دختر شاهی چیزی بوده دیگه

:lol::lol::lol:

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
سلام
من نظر شاهزاده رو میگم farah . kaileena . farah و در آخر :biggrin1:Elika
البته نظر پرنس بود ها:biggrin1::biggrin1:
با این همه دشمن کی وقت کرده اینهمه change کنه واو:biggrin1::laughing:

1Sam2The3Best4

کاربر سایت
Nov 22, 2008
69
حالا یه اشتباهی کردی، زیاد پیش رو نگیز چون ممکن هست با گفتن چند تا از این حرف ها به جک سال تبدیل بشی:

:lol::lol::lol:
تو مثل اینکه دعوا داری- مرتیکه . هر جا من یه چیزی میگم تو هم سبز میشی یه چیزی میپرونی . 10 بار تو این تاپیک خودم + 1 بار هم تو اون تاپیک . :evil::mad::evil:

در ضمن چون تو نمیفهمی دلیل نمیشه که من اشتباه کردم .--- دوست عزیز از اول ساخت اولین PoP در تاریخ تا حالا (آخرین PoP)- همواره سه شخصیت اصلی البته به شکل های مختلف تو کل این سری وجود داشته و دارند : 1- پرنس - 2- پرنسس - 3- وزیر خیانت کار یا پدر پرنسس .------- تموم شد و رفت . حالا تو که ظاهرا هیچ کدوم PoP ها رو بازی نکردی اومدی داری میگی به من که تو داری اشتباه میکنی و هیچ کدوم اینا پرنسس نیستن !!! اینا همه شخصیت های دوم PoP ها هستند و اون وقت میگی که اینا پرنسس نیستن ؟؟؟!!!!

اگه من جک سال هستم- تو هم حتما جک قرنی . نه ؟

آخرین ویرایش:

1Sam2The3Best4

کاربر سایت
Nov 22, 2008
69
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آخرین ویرایش:

1Sam2The3Best4

کاربر سایت
Nov 22, 2008
69
یک Wallpaper از کایلینا تو PoP WW که توش بد نیست :

kaileena-thinking.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر