We Happy Few

We happy few

171dafec3ec26d0d2ff206118f51b810f102be62.jpg

سازنده : Compulsion Games
ناشر : Compulsion Games
سبک : Survival Horror
پلتفرم : PS4,XB1,W10
تاریخ انتشار بازی : 19 مردادماه 1397

چند خطی در ارتباط با دنیای بازی [ بر اساس منابع موجود در فضای مجازی ] :

داستان " We happy few " در مورد یک شهر قدیمی خیالی انگلیسی به نام Wellington Wells است.این شهر در تسخیر ارواحیست که در گذشته نه چندان دور در شهر ساکن بوده اند.در سال 1933 این شهر از کنترل اهالی خارج شد و نیروهای ارتش آلمان توانستند به آنجا تجاوز کرده و کشور انگلستان را در جنگ جهانی دوم اشغال کنند.

جای جای انگلستان به مانند Wellington Wells به خرابه بدل شد.در آن برهه زمانی اهالی شهر بالاجبار دست به کاری بسیار بد زدند و برای جبران غم و اندوه و فراموش کردن آن ماده ی مخدر معجزه آسایی به نام " Joy " اختراع کردند که هیچگونه اثرات جانبی مخربی نداشت !!

ساکنین شروع به بازسازی شهر کردند و در روند ساخت شهر تا حد زیادی از فناوری هم بهره بردند.بدین شکل که محیط های مختلف شهری تلفیقی از تکنولوژی های آینده و خرابه های بازمانده از جنگ شد.

تمام اهالی شهر تا وفتی که قرص شادی را مصرف کنند خوشحال خواهند بود.در شهر گشت و گذار می کنند،کارهایی که باید انجام دهند را انجام می دهند و در عین حال باید حواسشان به سایر ساکنین نیز باشد.

در حال حاضر سه شخصیت قابل بازی در این عنوان وجود دارد و دسترسی به آن ها در طول بازی ممکن می شود.هر یک از این شخصیت ها دارای ویژگی ها و توانایی های فردی خاص خود هستند.

بازیکنان باید به گونه ای راهی برای بقا در این شهر و محیط دیوانه وار پیدا کنند بدون اینکه کسی به آنها شک کند که مبادا آنها قرصشان را مصرف نمی کنند ! شخصیت های بازی باید در شهر به دنبال منابع لازم برای ساخت اسلحه و ابزار باشند تا به وسیله ی آن بتوانند زنده از شهر فرار کنند.رابطه و تعامل شخصیت های بازی با NPC ها این امکان را برای آن ها به وجود خواهد آورد تا راه شناسایی یک آدم ضد حال توسط NPC ها را یاد بگیرند و البته راه خوشحال کردن آن ها را نیز بیاموزند ! اگر یک NPC خوشحال باشد و به چیزی مشکوک نباشد برای شما روز خوشی را آرزو می کند و شما را ترک می کند.بازیکنان ماهر یاد خواهند گرفت چگونه خود را با محیط وفق داده و کسی را نسبت به خود مشکوک نکند و برای این کار می توانند از قرص شادی کمک بگیرند .

هر انتخاب عواقب خود را دارد ! اگر شما وانمود به خوردن قرص کرده باشید دکتر محلی دستتان را رو می کند و سپس آن خانم پیر فضول به سراغ شما می آید،کسی که همیشه در حال سرک کشی و جاسوسی دیگران است.بازیکنان اگر می خواهند به فرار از این دیوانه خانه امیدی داشته باشند باید مراقب رفتار خود باشند.

در صورت برنده شدن و یا مردن شخصیت بازی،بازی از اول شروع خواهد شد ! استراتژی اصلی همان استراتژی قبلی خواهد بود اما شهر حالت متفاوتی خواهد داشت و از این رو بازیکنان قادر خواهند بود توانایی خود را باز هم به نمایش بگذارند.

2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg
6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg
10.jpg 11.jpg

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,246
نام
امیرحسین
یکسالی هست بازی رو از استیم خریدم! ظاهرا بالاخره داره منتشر میشه، من از روز اول به خاطر شباهتش به بایوشاک و ۱۹۸۴ اورول خریدمش امیدوارم نتیجه‌ی کار موفق باشه

• Like
Reactions: Milad_HW

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
من هر چی تریلر از این بازی میبینم خوشم میاد از همه چیش! ولی هر چی نقد و نمره میبینم داغونه!
موندم واقعن چه کنم؟!
تو استور با همه dlc هاش شده 20 دلار.
موندم بخرم یا نه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من هر چی تریلر از این بازی میبینم خوشم میاد از همه چیش! ولی هر چی نقد و نمره میبینم داغونه!
موندم واقعن چه کنم؟!
تو استور با همه dlc هاش شده 20 دلار.
موندم بخرم یا نه.
من چند ماه پیش دو ساعت بازی کردم. از نظراتی خوشم اومد، ولی طبق چیزی که یادمه کامبت بازی چیزی ورای افتضاح بود :D نمیدونم حالا بازی من باگ گرفته بود یا چی ولی یادمه یک تیکه کوچیک کامبتو دو سه بار ریست کردم :D بقیه بازیم اونقدر جذبم نکرد (حس میکردم ایده های بازی خیلی بلندپروازانست ولی تیم بقدر کافی توانا نبود برای ساختش). منم بعدش دیگه پی ـش رو نگرفتم.
ولی امین امتحان کن :D اگه خیلی مسرّی که بخری، پایرت کن دو ساعت اولشو بازی کن خوشت اومد بخرش :D

• Like
Reactions: AMIN-1399F

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
من چند ماه پیش دو ساعت بازی کردم. از نظراتی خوشم اومد، ولی طبق چیزی که یادمه کامبت بازی چیزی ورای افتضاح بود :D نمیدونم حالا بازی من باگ گرفته بود یا چی ولی یادمه یک تیکه کوچیک کامبتو دو سه بار ریست کردم :D بقیه بازیم اونقدر جذبم نکرد (حس میکردم ایده های بازی خیلی بلندپروازانست ولی تیم بقدر کافی توانا نبود برای ساختش). منم بعدش دیگه پی ـش رو نگرفتم.
ولی امین امتحان کن :D اگه خیلی مسرّی که بخری، پایرت کن دو ساعت اولشو بازی کن خوشت اومد بخرش :D

دیگه طاقت نیاوردم و نسخه :
We Happy Few Digital Deluxe Edition
که 80 دلاره تو استور دیدم شده 20 دلار و خریدمش و الان دانلودش با 3 تا dlc ش تموم شد.
یه چیزی حدوده 19 گیگ بود با اپدیتش.
دیگه به حسم اعتماد کردم ببینم چی میشه :D
کلن فضا و طراحی کاراکترها و اون ماسک های خندون خیلی گرفت منو!
داستانم جالب بود تا اونجایی که امار گرفتم.
---

منو و پایرت [-(
دیگه از وقتی دستم تو جیبم رفته واسه عشق های واقعیم! هزینه میکنم :D
در حدی که بازی های وان هم همه فیزیکی خریدم جز 1 یه مورد!

هنوز به سرویس و پایرت اعتقادی ندارم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر