We Happy Few

We happy few

171dafec3ec26d0d2ff206118f51b810f102be62.jpg

سازنده : Compulsion Games
ناشر : Compulsion Games
سبک : Survival Horror
پلتفرم : PS4,XB1,W10
تاریخ انتشار بازی : 19 مردادماه 1397

چند خطی در ارتباط با دنیای بازی [ بر اساس منابع موجود در فضای مجازی ] :

داستان " We happy few " در مورد یک شهر قدیمی خیالی انگلیسی به نام Wellington Wells است.این شهر در تسخیر ارواحیست که در گذشته نه چندان دور در شهر ساکن بوده اند.در سال 1933 این شهر از کنترل اهالی خارج شد و نیروهای ارتش آلمان توانستند به آنجا تجاوز کرده و کشور انگلستان را در جنگ جهانی دوم اشغال کنند.

جای جای انگلستان به مانند Wellington Wells به خرابه بدل شد.در آن برهه زمانی اهالی شهر بالاجبار دست به کاری بسیار بد زدند و برای جبران غم و اندوه و فراموش کردن آن ماده ی مخدر معجزه آسایی به نام " Joy " اختراع کردند که هیچگونه اثرات جانبی مخربی نداشت !!

ساکنین شروع به بازسازی شهر کردند و در روند ساخت شهر تا حد زیادی از فناوری هم بهره بردند.بدین شکل که محیط های مختلف شهری تلفیقی از تکنولوژی های آینده و خرابه های بازمانده از جنگ شد.

تمام اهالی شهر تا وفتی که قرص شادی را مصرف کنند خوشحال خواهند بود.در شهر گشت و گذار می کنند،کارهایی که باید انجام دهند را انجام می دهند و در عین حال باید حواسشان به سایر ساکنین نیز باشد.

در حال حاضر سه شخصیت قابل بازی در این عنوان وجود دارد و دسترسی به آن ها در طول بازی ممکن می شود.هر یک از این شخصیت ها دارای ویژگی ها و توانایی های فردی خاص خود هستند.

بازیکنان باید به گونه ای راهی برای بقا در این شهر و محیط دیوانه وار پیدا کنند بدون اینکه کسی به آنها شک کند که مبادا آنها قرصشان را مصرف نمی کنند ! شخصیت های بازی باید در شهر به دنبال منابع لازم برای ساخت اسلحه و ابزار باشند تا به وسیله ی آن بتوانند زنده از شهر فرار کنند.رابطه و تعامل شخصیت های بازی با NPC ها این امکان را برای آن ها به وجود خواهد آورد تا راه شناسایی یک آدم ضد حال توسط NPC ها را یاد بگیرند و البته راه خوشحال کردن آن ها را نیز بیاموزند ! اگر یک NPC خوشحال باشد و به چیزی مشکوک نباشد برای شما روز خوشی را آرزو می کند و شما را ترک می کند.بازیکنان ماهر یاد خواهند گرفت چگونه خود را با محیط وفق داده و کسی را نسبت به خود مشکوک نکند و برای این کار می توانند از قرص شادی کمک بگیرند .

هر انتخاب عواقب خود را دارد ! اگر شما وانمود به خوردن قرص کرده باشید دکتر محلی دستتان را رو می کند و سپس آن خانم پیر فضول به سراغ شما می آید،کسی که همیشه در حال سرک کشی و جاسوسی دیگران است.بازیکنان اگر می خواهند به فرار از این دیوانه خانه امیدی داشته باشند باید مراقب رفتار خود باشند.

در صورت برنده شدن و یا مردن شخصیت بازی،بازی از اول شروع خواهد شد ! استراتژی اصلی همان استراتژی قبلی خواهد بود اما شهر حالت متفاوتی خواهد داشت و از این رو بازیکنان قادر خواهند بود توانایی خود را باز هم به نمایش بگذارند.

2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg
6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg
10.jpg 11.jpg

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,883
نام
حسين
دوستات دقیقا الان نسخه منتشر شده با نسخه نهایی چه فرقی داره؟
این نسخه ی پری الفا هست ! بازی رو به صورت رایگان میشه ۴۵ دقیقه تست کرد ولی خب بهتره که برای تجربه ی بهتر بازی تا انتشار نسخه ی نهایی صبر کرد .

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
برادر من عرض کردم نسخه ی رایگانش به صورت تریال بهت اجازه میده ۴۵ دقیقه بازی کنی ... مگه میشه کل گیم پلی یه بازی ۴۵ دقیقه باشه ؟

دوست عزيز الان من يك نسخه دانلود كردم از اين سايت هاى ايرانى ٤ گيگ بود. هنوز امتحان نتونستم بكنم. چيزى هم ننوشته بود كه نسخه ى الفاستا وو اينا.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,883
نام
حسين
دوست عزيز الان من يك نسخه دانلود كردم از اين سايت هاى ايرانى ٤ گيگ بود. هنوز امتحان نتونستم بكنم. چيزى هم ننوشته بود كه نسخه ى الفاستا وو اينا.
من نسخه ی xbox one رو با حجم ۲/۸ گیگ دانلود کردم و بازی کردم ! بازی هنوز در مرحله ی پری آلفا هست و این چیزی که ما بهش دسترسی داریم نسخه ی Early Access هست ! ینی بازی هنوز به صورت کامل پولیش نشده و به صورت رسمی منتشر نشده و توصیه میشه واسه ی تجربه ی بهتر این عنوان تا روز عرضه ی رسمی بازی صبر کنید.

توی این مدتی هم که بازی کردم باید بگم اینتروی بازی دقیقا همون تریلری هست که توی E3 پخش شد ! بسته به فعالیتتون توی محیط بازی شخصیت گشنه یا تشنه میشه و شما باید سطح هوشیاریتون رو دائما چک کنید وگرنه بازدهی کرکتر پایین میاد !

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
برادر من عرض کردم نسخه ی رایگانش به صورت تریال بهت اجازه میده ۴۵ دقیقه بازی کنی ... مگه میشه کل گیم پلی یه بازی ۴۵ دقیقه باشه ؟

کسی نگفت کل گیمپلی بازی 45 دقیست.منظور من اینبود که نسخه early access 45 دقیقست یا ن
الان همین نسخه واسه pc کرک شده و تریال مریالی درکار نیست.هروقت بخوای میتونی بازی کنی

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
کسی نگفت کل گیمپلی بازی 45 دقیست.منظور من اینبود که نسخه early access 45 دقیقست یا ن
الان همین نسخه واسه pc کرک شده و تریال مریالی درکار نیست.هروقت بخوای میتونی بازی کنی
نسخه early access کامل و هر چقدر بخوای می‌تونی بازی کنی.

• Like
Reactions: im@n

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,883
نام
حسين
میدونم برای کسی مهم نیست ولی بالاخره بازی برای 10 اگوست (19 مرداد ) به صورت کامل منتشر میشه و مایکروسافت استودیوی بازی یعنی Compulsion Games رو هم خریده ! :D

البته انحصاری زمانی نیستا ... :D
اینجور که حداقل خودشون گفتن ۱۰ آگوست برای PC و PS4 هم میاد :-?

میون اون همه Launch Exclusive حس کردم اینم به همین شکله :D ویرایش شد :D

آخرین ویرایش:

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
میدونم برای کسی مهم نیست ولی بالاخره بازی برای 10 اگوست (19 مرداد ) به صورت کامل و انحصاری زمانی برای Xbox one منتشر میشه و مایکروسافت استودیوی بازی یعنی Compulsion Games رو هم خریده ! :D

البته انحصاری زمانی نیستا ... :D
اینجور که حداقل خودشون گفتن ۱۰ آگوست برای PC و PS4 هم میاد :-?

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
We Happy Few's Creators Discuss How And Why The Game Has Changed So Much - Game Informer
گیم اینفورمر مصاحبه کرده درمورد بازی که میتونید بخونیدش
تقریبا یک ماه دیگه تا انتشار بازی مونده درکل امیدوارم خیلی بهتر از نسخه زود هنگامش شده باشه (توی مقاله هم گفتن تغییرات خیلی زیادی کرده)
یادمه زمانی که بازی معرفی شده بود کلی بحث و حرف دوروبرش بود که کم کم خوابید امیدوارم نسخه کامل بازی بتونه موفق عمل کنه بازی ایده خاصی داره
من هم نسخه‌های اولیه بازیو رفته بودم هم چند ماه پیش با آخرین آپدیتاش، هرچند بطور کلی خیلی بهتر شده بود ولی بازم ضعفای زیادی داشت که باعث شد بازم پاکش کنم
خلاصه منتشر بشه ببینیم چکار میکنه دیگه :-"
پ.ن: این تاپیک نباید تو قسمت console games community باشه؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر