Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
از نزدیک ترین بانک هر مقداری که موجودی دارد پول برداشت کنید !
البته همین جور یرخی هم نیستا ! :d
اگر دقت کرده باشید،قبل از رفتن به عابر بانک،حساب بانکی اون آدمی که کنار عابر وایساده رو هک میکنه تا بتونه وارد سیستم بشه.ولی خب چه راحت!:d
گوشیشم آیفونه!:d

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
البته همین جور یرخی هم نیستا ! :d
اگر دقت کرده باشید،قبل از رفتن به عابر بانک،حساب بانکی اون آدمی که کنار عابر وایساده رو هک میکنه تا بتونه وارد سیستم بشه.ولی خب چه راحت!:d
گوشیشم آیفونه!:d

درسته ، و یک اشتباه دیگه هم اینکه تمام موجودی رو برداشت نمیکنه ، تو حساب اون قاچاقچی کلی پول ( 150000 $ فکر کنم ) پول بود که فقط 480 تا برداشت کرد !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
درسته ، و یک اشتباه دیگه هم اینکه تمام موجودی رو برداشت نمیکنه ، تو حساب اون قاچاقچی کلی پول ( 150000 $ فکر کنم ) پول بود که فقط 480 تا برداشت کرد !
برداشت از ATMها یک سری قوانین خاص داره که به هر اندازه طی یک بار برداشت نمیتونید پول بردارید، طی 24 مبلغ خاصی رو می تونید بردارید، بعد از هر برداشت بیش از حد مجاز(یا تمامی برداشت ها) به تلفن شما پیام کوتاه ارسال میشه و .....
البته در اینکه بیشتر میشد برداشت کنه درسته اما برداشت تمام اون موجودی از ATM یک امر امکان ناپذیر هست!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دوستان هی نیاید بگید باتوجه به OW بودن یا گستردگی بازی همینم خیلیه . . .
خیلی از همین چیزائی که تو تریلر نشون دادن رو تو همین نسل هم شاهدش بودیم.
تنها چیزی که توی Watch Dogs خیلی نسل بعدی بود یکی انیمیشن ها بود یکی هم نورپردازی، وگرنه در مابقی هیچ چیز جدیدی رو نکرد.

صحنه تصافد هم وقتی میگم مصنوعی چون، ماشین وقتی برخورد میکنه به میله آهنی اون طوری رو هوا بلند نمیشه و به یه سمت دیگه بره بارها همچین صحنه هائی رو تو فیلم ها یا در بعضی از آموزش ها دیدیم!.
همین مدل تصادف رو عینن توی GTA IV هم داشتیم میزان صدمه ای که به ماشین وارد میشه در حالی که من خیلی طبیعی تر امید داشتم . . .

کلا بیشتر به نظرم روی PS3 داشت اجرا میشد تا PS4 اون همه افت فریم و پارگی تصویر که دیگه خیلی مشهود بود :|.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
برداشت از ATMها یک سری قوانین خاص داره که به هر اندازه طی یک بار برداشت نمیتونید پول بردارید، طی 24 مبلغ خاصی رو می تونید بردارید، بعد از هر برداشت بیش از حد مجاز(یا تمامی برداشت ها) به تلفن شما پیام کوتاه ارسال میشه و .....
البته در اینکه بیشتر میشد برداشت کنه درسته اما برداشت تمام اون موجودی از ATM یک امر امکان ناپذیر هست!

میدونم برهان ، من وقتی داشتم Live نمایش بازی رو میدیدم نتونستم درست اعداد رو بخونم ، ولی با توجه به اینکه شخصیت بازی همه چیز شهر دستشه ، زیاد دور از ذهن نبود که کل پول رو برداشت کنه ! یعنی برای یک شخص عادی اون محدودیت ها وجود داره ، ولی برای کسی که میتونه با یک هک ساده کل اطلاعات زندگی یکی رو دربیاره ، برداشت کل موجودی یک دستگاه ATM خیلی غیر منطقی نیست !

پست اول تصحیح شد .

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
ترىلر بازى دىدم من چون کىفىت ترىلر پاىىن بود چىزى ندىدم
تنها چىزى که دىدم اىن بود که بازى مشابه اساسىن بود موندم اىن ىوبى از گىر اىن اساسىن در نمىخواد بىاد؟
اگه اىنا بخوان cod هم بسازن المان هاى اساسىن بهش مىدن بسه دىگه!!!!!!!!!!!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
به گفته مسئولین یوبی سافت و سونی بازی روی یک سخت افزار نزدیک به PS4 در حال اجرا بود .
بازی خیلی مشکل داشت.
البته من الان تریلر E3 رو هم دیدم. اونم همچین خیلی حرفی برای گفتن توی ریز جزئیات نداشت.
همین سیستم ذرات که گفتم توی E3 که خیلی فجیع تر بود، ماشین میخوره به تیر چراغ برق توی همون تریلر بعد یه چیزی مثل ذره ازش مثل دود بلند میشه سریع محو میشه :|.
یا مثلا همونجا اگر دقت کنید روی ماشینا اصلا قطرات بارون نمیخورد . . .
کلا این Watch Dogs تا الانش خیلی هایپ الکی شده.

KZ که نشون دادن به مراتب نسل بعد تر بود . . .

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بازی خیلی مشکل داشت.
البته من الان تریلر E3 رو هم دیدم. اونم همچین خیلی حرفی برای گفتن توی ریز جزئیات نداشت.
همین سیستم ذرات که گفتم توی E3 که خیلی فجیع تر بود، ماشین میخوره به تیر چراغ برق توی همون تریلر بعد یه چیزی مثل ذره ازش مثل دود بلند میشه سریع محو میشه :|.
یا مثلا همونجا اگر دقت کنید روی ماشینا اصلا قطرات بارون نمیخورد . . .
کلا این Watch Dogs تا الانش خیلی هایپ الکی شده.

KZ که نشون دادن به مراتب نسل بعد تر بود . . .
WD تمرکزش بیشتر روی چیزای دیگه بود که مثل اینکه چشمای تو فقط بخش گرافیکیش رو دیده!! اون تحول تو هوش مصنوعی و تحول تو گیم پلی بازی های Open World گویا برای شما ذره ای اهمیت نداره، چسبیدی به قطرات بارون روی کاپوت!! لول!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
WD تمرکزش بیشتر روی چیزای دیگه بود که مثل اینکه چشمای تو فقط بخش گرافیکیش رو دیده!! اون تحول تو هوش مصنوعی و تحول تو گیم پلی بازی های Open World گویا برای شما ذره ای اهمیت نداره، چسبیدی به قطرات بارون روی کاپوت!! لول!
منم دقیقا همین برام سؤاله! چرا همه وقتی بحث W_D میشه در مورد گرافیکش بحث میکنند؟ :d
من که عاشق گیم پلی ـش شدم! خیلی جالبه :x

Amir_m70

کاربر سایت
Feb 22, 2013
2
نام
AMIR
داداش کی میگه وقتی قطرات بارون میخوره به کاپت هیچی نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لولللللللل wd بهترین بازی سال 2013 خواهد شد . در ضمن اگر کمی از عقلتان استفاده کنید در میابید که در تمامی بازی ها وقتی باران میبارد عکس العملشان بر روی اجسام دیده میشود پس مطمعنا در بازی watch dogs هم شاهد این عمل خواهیم بود که اگر preview سایت gamespot را مشاهده کرده باشید گوینده ی سایت نیز گفت که واچ داگز از لحاظ گرافیکی یکی از نامزد ها ی بهترین بوده است که مهمترین بخش گرافیکیش وضعیت آب و هوایی بوده است!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

سینا اکثر اون اتفاقاتی که توی بازی نشون دادن اسکریپت شده است (دوتا نمایش E3 رو ببین) بخاطر همینه که همه توجهشون به گرافیک بازی جلب شده، اگه هوش مصنوعیش به صورت کاملا داینامیک عمل میکرد این حرفت درست بود.

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
احتمال زیاد بازی جالبی از آب در میاد چون واکنش های خیلی خفی داره برید یه سری عکسای بازی و ببینید مٍلا نسبت به ماشین ها چه واکنشی نیده ویکی دیگه اینکه یکی از دوستان اشره کرد هوش مصتوعی خیلی پیشرفت کرده واونجاکه تیلیف یارو رو هک می کنه اکسل عمله یارو جالب بود
ولی یه نکته که دوستمون هم گفتKz بیشتر به نسل بعد می خورد(حالا که واسه این نسل نیومدو دل مارو خون کرد:d)
من که هایپم &به سقف چسبیدم
(مشکلی بود ببخشید......نظرمو رد کنی بدم میاااادا:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)))
خودم می دونم خلم یادآورییی نکنین:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بازی اصلا هوش مصنوعی خفنی نداره همش اسکریپ شدست:|حداقل وقتی در مورد هوش مصنوعی صحبت می کنن باید یک چیزی فراتر از بازی های این نسل ارائه بدن

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
بازی اصلا هوش مصنوعی خفنی نداره همش اسکریپ شدست:|حداقل وقتی در مورد هوش مصنوعی صحبت می کنن باید یک چیزی فراتر از بازی های این نسل ارائه بدن
نظرت متین داداش گل اما تو این نسل مثلاcrysis3روبازی کن این روباتا در حد هویج هوش ندارن دی:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر