Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
معني tail رو مي دونم خود نحوه ي آنلاين رو منظورم بود
واقعاً شرمندم، الآن تو امتحان ها هستم وقت ندارم اصلاً ، حدود دوماه هست كه ps4 رو قطع كردم، تابستون ميرم سراغ بازي كردن دوباره

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

قربونت داداش.

نه من منظورم در مورد معنی Tail نبود. وگرنهشما استاد مایی:x منظورم در مورد چگونگی این بخش آنلاین بازی بود که باید در که حین تعقیب کردن طرف مقابلتو هک هم کرد. واقعا نمیدونم آخه این چه تروفی مسخره ای هستش که یوبی سافت گذاشته.

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
یعنی واقعا هیچ کس نیست بیاد این تروفی Traced را با هم بگیریم؟
چون بازیش خیلی تبلیغات داشت و خیلیا هم منتظرش بودن تا اومد همه خریدن برا همین کسی نیست بازیش کنه ...
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ولی یادش بخیر پارسال اواخر بهار بازیش میکردم تا وسطا تابستون خیلی حال داد اون موقع قدرشو ندونستم ولی الان بهش فکر میکنم خاطره خیلی خیلی خوبی شده

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
چون بازیش خیلی تبلیغات داشت و خیلیا هم منتظرش بودن تا اومد همه خریدن برا همین کسی نیست بازیش کنه ...
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ولی یادش بخیر پارسال اواخر بهار بازیش میکردم تا وسطا تابستون خیلی حال داد اون موقع قدرشو ندونستم ولی الان بهش فکر میکنم خاطره خیلی خیلی خوبی شده

اره همینطوره. بدتر از این که رو نسل قبل هم اومده و بیشتریا بازیش کردن.

الان خودت داداش دیگه نداریش؟

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
Watch Dogs | PS4

اره همینطوره. بدتر از این که رو نسل قبل هم اومده و بیشتریا بازیش کردن.

الان خودت داداش دیگه نداریش؟

سلام
من الآن بي كارم، وقت دارم ،فقط پلاس كه لازم نداره براي اينكار؟ چون پلاس ندارم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
خب این بازیم فردا دستم میرسه و فردا شب بازی میکنمش .. میدونم نسبت به gta v لذت خیلی کمتری ازش میبرم ولی چون به بازی ها open world اپنی که توش ماشینو آدم باشه .. علاقه دارم باز میدونم بهم بد نمیگذره!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا من CTOS رو گوشیم هست ولی نمیتونم ازش استفاده کنم چطوری فعال میشه؟
اصلآ تو نقش هیچ موجود زنده یا آبجکتی نشون نمیده
اصلا چیزی از بازی یادم نیست ولی یادمه یه کلیدی ( فک کنم از جهت ها بود ) باید میزدی تا برنامه رو on میکرد در غیر این صورت به صورت خاموش در میومد . باید روشن باشه که بتونی hack اینا رو انجام بدی یا profile ها رو بخونی.

Pixels

کاربر سایت
Oct 10, 2015
27
سلام.....دوستان وضعیت آنلاین بازی چطوره؟
ارزش داره بگیریم؟
چه مود هایی داره حالت آنلاینش؟

سلام دانیال جان
من همین ماه پیش بود که 100% کردم بازی رو
اتفاقا برخلاف نظر دوستمون بازی پلیر زیادی داره و مشکلی تو بازی کردن Modeها نخواهی داشت
البته سرور های بازی اصلا پایدار نیست و خیلی اذیتت خواهد کرد اما در حالت کلی اینطوری نیست که بخش آنلاین خلوت باشه
حالت هایی هم که داره تا جایی که یادمه یکی ریسینگ بود که توش میتونی با ماشین یا موتور مسابقه بدی با سایر پلیرها ( با توجه به اینکه بخش رانندگی تو این بازی کلا تو دیوار هست این بخش اصلا جذابیتی نداره ! )
دو تا حالت هک هم داره که باید دیگران رو هک کنی

در کل بخش آنلاین دندون گیری نداره بازی اما اونطوری ها هم نیست که توش مگس پر نزنه !

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
سلام دانیال جان
من همین ماه پیش بود که 100% کردم بازی رو
اتفاقا برخلاف نظر دوستمون بازی پلیر زیادی داره و مشکلی تو بازی کردن Modeها نخواهی داشت
البته سرور های بازی اصلا پایدار نیست و خیلی اذیتت خواهد کرد اما در حالت کلی اینطوری نیست که بخش آنلاین خلوت باشه
حالت هایی هم که داره تا جایی که یادمه یکی ریسینگ بود که توش میتونی با ماشین یا موتور مسابقه بدی با سایر پلیرها ( با توجه به اینکه بخش رانندگی تو این بازی کلا تو دیوار هست این بخش اصلا جذابیتی نداره ! )
دو تا حالت هک هم داره که باید دیگران رو هک کنی

در کل بخش آنلاین دندون گیری نداره بازی اما اونطوری ها هم نیست که توش مگس پر نزنه !

مرسی که جواب دادین

- - -ویرایش - - -

الان دیگه فک نمیکنم کسی آنلاینش رو بازی کنه!

مرسی که جواب دادین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر