Watch Dogs | Xbox 360

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من اخر اکت 2م

دوستان. مرحله 11 و 12 اکت2 رو جلوی خانواده بازی نکنین! البته اگه فیلما رو رد می کنین و یا موقع راه رفتن از زاویه ای میرین که جلوتون دیده نشه ، بازی کنین!

دوستان بجز این دیگه مشکلی نیست؟

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
من اخر اکت 2م

دوستان. مرحله 11 و 12 اکت2 رو جلوی خانواده بازی نکنین! البته اگه فیلما رو رد می کنین و یا موقع راه رفتن از زاویه ای میرین که جلوتون دیده نشه ، بازی کنین!

دوستان بجز این دیگه مشکلی نیست؟

نه منم تا اخر اکت ۴ چیزی دیگه ندیدم!اون تیکه هم ک جزئی بود رد شد رفت :D

Sent from my HTC One M8 using Tapatalk

badboymadi

کاربر سایت
Dec 2, 2011
104
نام
mehdi
بازی از اون چیزی که فکر میکردم خیلی کوتاه تر بود!
فکر میکردم یه چیزی به بلندی ACIIباید باشه که نبود
در کل خوب بود
درواقع یه چیزی مثل ACIبود.شروعِ یک فرنچایز(آخرش هم یجوری تموم کرد که جا برای نسخه های بعد باشه)
امیدورام یوبی عبرت گرفته باشه که دفعه ی بعد نه بازیشو با چیزی مقایسه کنه نه وعده ی تو خالی بده.

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
کمک:((
مرحله بانکر اکت2
اقا اون جایی ک میگه برو ژنراتور اکتیو کن این ژنراتور های کوفتی کجایند؟....هر چی میگردم پیداشون نمیکنم

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
یعنی اگه این چندتا ایراد جزئی رو نداشت! من از پاش بلند نمیشدم!! خیلی خوبه!! رو درجه اخر سختی معرکست!!
برید QR Code ها رو پیدا کنید! خیلی رو مخه بغضی هاش!! حیف کم بود..

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
10 تا سی دی می شه حدودا.از عصر سی دی خیلی وقته که گذشته:d
ولی دو تا دیسک هست که یکیش باید روی دستگاه نصب بشه و با اون یکی دیگه بازی کنی.

بابا بنده خدا خاست بگه dvdاشتباه لپی شد گفت cdگیرایی میدی محمد جان؛)

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
دوستان یکی این قسمت من راهنمایی کنه اگه تا اخر بازی رفته
بعد از اونجا که دیمین میاد تابلوها رو هک میکنه و قیافه ما رو نشون میده توش مردم با دیدن ما میترسن ما باید فرار کنیم یک ون میگه برو طرفش وقتی میری طرفش ون سریع گازش میگیره در میره و غیب میشه و دیمین زنگ میزنه میگه از دست پلیس فرار کن اگه میتونی بعد از فرار کردن از دست پلیس و نجات دادن t-bone که از خانه میاد بیرون مرحله بعدی شروع نمیشه میرم جلو اون ساختمان که میگه دکمه e بزن تا مرحله شروع بشه هر چی دکمه میزنم میره رو حالت دوربینا ولی میگه شما باختید نمیشه رد کرد انگار مردم من میبینن میترسن مرحله ارور میده دلیلش چی راه حلش چی
حتما باید ون نابود کرد

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
مرحله آخر اکت 3. اون کاکاسیاه کاکل به سرو چجوری بزنم؟
یا به عبارت دقیق‌تر. اون خرسکی که قبل از خودش میاد و چجوری بزنم؟

بمب LED میندازم ولی هیچیش نمیشه بازم. زودم میفتم میمیرم:|

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
مرحله آخر اکت 3. اون کاکاسیاه کاکل به سرو چجوری بزنم؟
یا به عبارت دقیق‌تر. اون خرسکی که قبل از خودش میاد و چجوری بزنم؟

بمب LED میندازم ولی هیچیش نمیشه بازم. زودم میفتم میمیرم:|

برو توی مغازه اسلحه فروشی یدونه نارنجک انداز بخره 15000 تا... بعدش بمب LED بنداز پشتش نارنجک انداز بزن .... چند بار که این کارو با هم انجام بدی کاکاه سیاه به فاک میره...

- - -ویرایش - - -

دوستان یکی این قسمت من راهنمایی کنه اگه تا اخر بازی رفته
بعد از اونجا که دیمین میاد تابلوها رو هک میکنه و قیافه ما رو نشون میده توش مردم با دیدن ما میترسن ما باید فرار کنیم یک ون میگه برو طرفش وقتی میری طرفش ون سریع گازش میگیره در میره و غیب میشه و دیمین زنگ میزنه میگه از دست پلیس فرار کن اگه میتونی بعد از فرار کردن از دست پلیس و نجات دادن t-bone که از خانه میاد بیرون مرحله بعدی شروع نمیشه میرم جلو اون ساختمان که میگه دکمه e بزن تا مرحله شروع بشه هر چی دکمه میزنم میره رو حالت دوربینا ولی میگه شما باختید نمیشه رد کرد انگار مردم من میبینن میترسن مرحله ارور میده دلیلش چی راه حلش چی
حتما باید ون نابود کرد

شما باید سریع فرار کنید و زود سوار یک ماشین بشید که مردم شما رو نبینند بعد با استفاده از هک میتونید سر چهار راه ها یا قسمتهایی که میتونید اون ون رو take down کنید به راحتی ماشین ون رو کله پا کنید تا ماموریت تموم بشه...

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
برو توی مغازه اسلحه فروشی یدونه نارنجک انداز بخره 15000 تا... بعدش بمب LED بنداز پشتش نارنجک انداز بزن .... چند بار که این کارو با هم انجام بدی کاکاه سیاه به فاک میره...

- - -ویرایش - - -

شما باید سریع فرار کنید و زود سوار یک ماشین بشید که مردم شما رو نبینند بعد با استفاده از هک میتونید سر چهار راه ها یا قسمتهایی که میتونید اون ون رو take down کنید به راحتی ماشین ون رو کله پا کنید تا ماموریت تموم بشه...

مشکل این میرم طرف ون غیب میشه 1 ثانیه ای اصلا بهم زمانم نمیده برا نابود کردنش میگه از دست پلیس فرار کن :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر