Watch Dogs | Xbox 360

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
تریلر رو دیدم ولی تو بازی فعلا اتفاقی نیفتاده ....شایدم پدرش بوده به داستان شک دارم باید تا اخر بازی رفت ببینیم چی میشه .....سیوات کامل پاک شدن یا هستن این کامل نفهمیدم

سیو کل بازیام پاک شدن ولی واچ داگزو دوباره رفتم

- - -ویرایش - - -

کلا پروفایلا پاکشدن . از کجا باید ریکاوری کرد؟؟

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
سیو کل بازیام پاک شدن ولی واچ داگزو دوباره رفتم

- - -ویرایش - - -

کلا پروفایلا پاکشدن . از کجا باید ریکاوری کرد؟؟

برنامه ریکاوری داری دانلود کن اگه نداری بعد پوشه و درایو مورد نظر پاک کن برات پیدا میکنه اون فایل بزن برو :D خواستی سیو دارم بدم بری ولی جلو سیوم

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
برنامه ریکاوری داری دانلود کن اگه نداری بعد پوشه و درایو مورد نظر پاک کن برات پیدا میکنه اون فایل بزن برو :D خواستی سیو دارم بدم بری ولی جلو سیوم

نمیشه دقیقا همون پروفایل ها ریکاوری شن؟؟

شنیدم اگه وصل شم به لایو میتونم ریکاوریشون کنم

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
خوب من یکم بازی کردم. البته خیلی کم

الان اونجایی رسیدم که یک مرده ر فراری میدی تو یک ناجیه ای که پلیس موج میزنه بعد میرسی به لاکی کوئین . البته با توجه به تریلراش فهمیدم که اونجاش مناسب خانواده نیست و سریع از مرحله اومدم بیرون ولی خوب حد اقل تا اینجاش رفتم

میشه یکی بگه کدوم مرحله هاش مناسب خانواده نیست؟ (از نظر صحنه های غیر اخلاقی و خشونت بالا)

نظرم در مورد بازی: بازی اتمسفرش اصلا اونی نیست که تو تریلرا دیدین. من خودم اصلا مخالف این مخالفت ها بودم ولی بازی اصلن حس و حال یک شاهکار رو نداره! درایوینگش واقعا بده! واقعا بد! فیزیک افتضاحه
گرافیک ش توی 360 (با محور قرار دادن gta v به عنوان یک عنوان پر گرافیک) خیلی قوی نیست ولی باگ خیلی زیاد داره. به نظر من gtav باگ خیلی کم داشت ولی باگ های این خوب نیست

شوتینگ و کاور گیری همون طور که همه گفتن عالیه.
مراحل بازی خیلی خوبه! خیلی خوب!
داستان تا الانش هیچی معرفی نشده ولی خوب خوبه!!
میشه بگین این ایدن میخواد انتقام مرگ مامانشو بگیره یا انتقام مرگ زن و بچشو؟؟ من هنوز نفهمیدم! توی اون فلش بکی که توی تونلن خودشه با بچش! حتی اگه مادر و پدرش باشن هم بعد 10 سال یک بچه به یک فرد 39 ساله تبدیل نمیشه! هنوز نفهمیدم

---------------------------------

پ.ن: چشمتون روز بد نبینه بعد 1-5 ساعت بازی کردن یکدفعه (برای 1 لحظه لعنتی) برق خونه رفت. بخدا 2 ثانیه بعدش اومد ولی چشمتون روز بد نبینه کل پروفایلام، سیوام، بازیام و همه به باد رفت! همه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصن بعدش مجبر شدم دوباره برم بازیو بخاطر همین توی 2.5 ساعت فقط همین قدرو رفتم! کسی میدونه چجوری میشه پروفایل ها رو برگردوند؟؟ ممنون میشم (لطفا با پ.خ بگین)
دوست عزیز داستان بازی watch dogs البته تا اینجا که من دیدم مربوط به خانواده ای میشه که چهار عضو داشته خود ایدن خواهر بزرگش برادر کوچکتر و خواهر کوچکتر که تو اون اتفاق تونل کشته شده حالا بعد از چند وقت دوباره یه نفر شروع به مزاحمت برای خانواده کرده و ایدن به عنوان برادر بزرگ تر میخواد خانواده رو نجات بده ولی خواهرش ازش میخواد که از اونها دور باشه تا اتفاقی برای اونها نیافته
اگه بقیه رو هم دیدم برات ادامه میدم فعلا تا اینجا داشته باش
Sent from my SM-N900 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
نصب کدوم دیسک اجباری هست ؟

در کدوم زمینه WD بهتر از GTA V بوده تا حالا که بازی کردید ؟
اصلا ارزش وقت گذاشتن داره ؟

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
نصب کدوم دیسک اجباری هست ؟

در کدوم زمینه WD بهتر از GTA V بوده تا حالا که بازی کردید ؟
اصلا ارزش وقت گذاشتن داره ؟

دیسک 1

در هیچ زمینه ای بهتر از gta نیست فثط لامصب موتور سواریش خیلی حال میده....
گشت و گذار تو شهر تو شب هم خوبه....

به نظرم ارزش داره چون اولا نواوری داره...هکاش خیلی باحالن....دوما مراحل بازی خوب طراحی شدن و سرگرم کنندن...سوما شوتینگش خیلی باحاله...
البته به نظرم نواوری و چیزای تازه تنها دلیلیه ک دارم بازیش میکنم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
من داستان و گیم پلی واسم خیلی مهمه . با گرافیک می تونم کنار بیام :d

داستانش جذابه یا نه ؟ ماموریت های خوبی میده ؟ گیم پلیش روونه ؟ یکم از این دو بخش تعریف کنید ببینم چطوریه . البته اسپویل نکنید .

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک

داستانش جذابه یا نه ؟ ماموریت های خوبی میده ؟ گیم پلیش روونه ؟ یکم از این دو بخش تعریف کنید ببینم چطوریه . البته اسپویل نکنید .

اره داستان خوب و با کیفیتی داره ماموریتاش خوبه شروع بازی یباست گیم پلی روونی داره نوع چینش مراحل سکانس ها ورود شخصیت ها جذب و قوی حتما بازی کن

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ

گیم پلیش بجز رانندگی،اره خوبو روونه
قابلیت هک کردنش واقعا خوب از اب در اومده وجذابه
داستانشم بد نیست،خوبه ولی بنظر من جذاب نیست یعنی درگیرت نمیکنه،البته تا اینجا که من تجربه کردم
یه تفریحاتی توو بازی هست که جالبه مثل مسابقه م ش ر و ب خوری یا شطرنج

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra

گیم پلیش از حق نگذریم واقعا زیبا و جذابه....
ماموریت هاشم خوبن...تنوع دارن به همین دلیل خسته کننده نمیشه...
البته داستانش از نظر من خوبه و جالب اما مثله سریال های ت ر ک ی ه ا ی شبکه ج م ه :D
خیلی کند پیش میره...ولی در کل خوبه و ادمو جذب میکنه...

MohammadRe2a

کاربر سایت
Apr 25, 2014
31
نام
محمدرضا
دوستان من بازیشو کردم از لحاظ گرافیک(xone)که محشره.از لحاظ تخریب پذیری ماشین ها برخلاف عقیده ی بعضی از دوستان خوب کار شده داستانشم یک داستان ناموسیه که به نظرم همه ی ایرانیا بحثای ناموسیو دوس دارن و در نهایت به نظرم من بازی خیلی خوبیه و تنها اشتباه اکثر شما ها اینه که شما این بازیو با gta v که این سری تمام تمرکزش رو ماشین هاش بود مقایسه میکنید ولی این بازی قابلیت بسیار مهمی مانند هک کردن داره که تا حالا تو هیچ بازی دیگه ای به صورت open world وجود نداشته.

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177
درود
دوستان کسی میدونه دقیقا چه اتفاقی برای وسایل نقلیه ای که سفارش میدیم میوفته؟
من در حدود دو سه بار خرید کردم بعد مجبور شدم رهاشون کنم یا بازی با یه بار لود دیگه اون اشیاءیی که گذاشتی سرجاش نمیمونه خوب کسی راه حلی داره؟

golden3828

کاربر سایت
Mar 11, 2014
32
نام
گلدن
بچه ها بازی رو امروز گرفتم، داغووون شدم تموم شد رفت، روی ایکس باکس 360 اینطور داغونه یا بقیه کنسولای نسل هشتم هم داغونه؟؟؟
الحق rockstar خدای بازیهای کامپیوتریه.

Sent from my C6602 using Tapatalk

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
درود
دوستان کسی میدونه دقیقا چه اتفاقی برای وسایل نقلیه ای که سفارش میدیم میوفته؟
من در حدود دو سه بار خرید کردم بعد مجبور شدم رهاشون کنم یا بازی با یه بار لود دیگه اون اشیاءیی که گذاشتی سرجاش نمیمونه خوب کسی راه حلی داره؟

اونجوری ک ول بدید نمیمونه اما وقتی با car on demand سفارش بدید رو نقشه محلش رو ک نزدیکتونه رو نشون میده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر