Watch Dogs | Xbox 360

abbas-shariaty

کاربر سایت
Mar 16, 2008
111
سلام كسي از عزيزان ميتونه سه درصد آخر ايزوي بازي رو با روش زير استخراج وآپلود كنه خيلي ممنون ميشم اگه انجام بدين چون تو شهرستان برنر نميارن همش بصورت ترانكيت ميزنن اگه با وينرر كمپرس بشه حجمش براي هر ديسك 152مگ ميشه

- - -ویرایش - - -

Part 1: Creating a “Truncate Fix File” from a full XGD3 ISO.

First, I’m going to explain how to create a “Truncate Fix File” which weighs around 182MB for every XGD3 game. People who have a full 8.13GB ISO of an XGD3 game, and want to help others fix their truncated ISO’s of that game, please follow this tutorial:

1) Download a software called “FFSJ: The Fastest File Splitter and Joiner” from:
Here (Click on the first “Here” to download from official website and the second “Here” for Softpedia mirror.)
Install “FFSJ”. But keep in mind that the installation path is forced and it will be installed here: “C:\Windows\SysWOW64\FFSJ”. So if you don’t create a shortcut on your desktop, you should go here to run FFSJ.

2) Open “FFSJ” and in the “Splitting” tab, input the full ISO (8.13GB) of your XGD3 game and set the “Output directory” as well. Obviously the “Output directory” is where the split files will be exported to. Keep in mind that you should have 8.13GB of free space in the drive that you set as the “Output directory”.

3) Select the “Split after every” option and enter “8547991552″ there. When you enter this number the program will add “.00″ at the end of it, dont worry this is normal (thanks to the user realdeal for the tip). SET THE DATA MEASURING OPTION TO “Bytes”. After making sure that you’ve set and entered everything correctly, click “Split”.

4) Wait for the FFSJ to split the file. Then go to the directory you previously set as “Output directory”. You’ll see two files. “Xbox360.ISO.001″ and “Xbox360.ISO.002″. ” Xbox360.ISO.001″ (7.96GB) is the exact file that is burned to a DVD-DL while burning an XGD3.
Great Job, Uploaders! You are done!

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
در حدود 90% نظراتی که تو این تاپیک خوندم فقط راجب گرافیک و مشکلات اون بوده و جالب اینجاست گیمرهای نسل امروز فقط بازی رو در درجه اول توی گرافیک و رانندگی در شهر میدونن...

در صورتی که شاید عده خیلی کمی از گیم پلی روان سیستم جدید هک کردن که تا حالا تو هیچ بازی استفاده نشده و اون مخفی کاری و تیراندازی لذت بخش صحبت کرده باشه...

یک بازی رو در درجه اول از روی گیم پلی و در مرحله بعد داستان پردازی و در مرحله سوم گرافیک اون اندازه گیری میکنند...همه چیز یک بازی گرافیک نیست....بازیهای شرکت کرایتک با موتور کرای انجین با اون گرافیک محشر هنوز نتونسته یک گیم پلی درست و حسابی و روان به گیمرها بده بعد اون وقت بازی کردن واقعا در اون صورت لذت بخش میبود؟

دوست عزیز توو بازی های اوپن وورد این مسائل خیلی مهمه مثل رانندگی وشهر،اصلا فرقش با بازی خطی توو همیناست
که بازی مذکور توو بعضی از قسمت ها ضعیف عمل کرده ولی خوب خوبی هایی هم داره که شما بدرستی بهش اشاره کردی.
البته باید در نظر بگیریم که راکستار با هر بازی اوپن ووردش استاندارد ها جابه جا میکنه و ارتقا میده

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
در حدود 90% نظراتی که تو این تاپیک خوندم فقط راجب گرافیک و مشکلات اون بوده و جالب اینجاست گیمرهای نسل امروز فقط بازی رو در درجه اول توی گرافیک و رانندگی در شهر میدونن...

در صورتی که شاید عده خیلی کمی از گیم پلی روان سیستم جدید هک کردن که تا حالا تو هیچ بازی استفاده نشده و اون مخفی کاری و تیراندازی لذت بخش صحبت کرده باشه...

یک بازی رو در درجه اول از روی گیم پلی و در مرحله بعد داستان پردازی و در مرحله سوم گرافیک اون اندازه گیری میکنند...همه چیز یک بازی گرافیک نیست....بازیهای شرکت کرایتک با موتور کرای انجین با اون گرافیک محشر هنوز نتونسته یک گیم پلی درست و حسابی و روان به گیمرها بده بعد اون وقت بازی کردن واقعا در اون صورت لذت بخش میبود؟

قضیه اینجا فرق می کنه یکی از مانور های این عنوان گرافیکش هست و مثل Minecraft , fez نیست که بگیم باشه ایراد نداره ، اینجا فرق می کنه و یک عنوان بزرگ از یوبی سافت هست ، که در این صورت من انتظار ندارم که ماشین هاش تخیلی باشه یا یکسری هوش مصنوعی ها تو ذوق بزنه یا شهرش کم جمعیت باشه ، و همه عنصر های یک بازی مهم هستند چه گرافیک چه گیم پلی چه موسیقی چه داستان سرای و نمیشه گفت اون درجه سه یا اون درجه یک هست ، مثلا فرض کنیم Halo جدید بیاد همه چی داشته باشه و لی گرافیک نه ... و اگه همه با این سطح فکر به صنعت بازی نگاه میکردن الان تو همون نسل 6 یا 5 بودیم .و گرافیک و زیبای بازی بسیار مهم هست .

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من امروز خريدم و الان داره نصب ميشه!
فكر كنم دقيقا ٣٠ دقه گزشته ولي ٦٤ درصد
Gta. با ١ گيگ حجم بيشتر خيلي كمتر طول كشيد

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
دوستان توی تریلراش زامبی هم بود. توی این digital trips ها نیست. کسی پیدا کرده ؟

برای انجام مراحل تخیلی باید بعضی نقاط پیدا کنید که یک رنگ دایره تخیلی رو زمین استایل باگ مانند رو اونا برید براتون فعال میشه وارد تخیل و اینا میشید

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
برای انجام مراحل تخیلی باید بعضی نقاط پیدا کنید که یک رنگ دایره تخیلی رو زمین استایل باگ مانند رو اونا برید براتون فعال میشه وارد تخیل و اینا میشید

میدونم یکی از مراحلش باید زامبی داشته باشه که نداره. یعنی اصلا همچین مرحله ای نیست. احتمالا همون جزو سیزن پس باشه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خوب من یکم بازی کردم. البته خیلی کم

الان اونجایی رسیدم که یک مرده ر فراری میدی تو یک ناجیه ای که پلیس موج میزنه بعد میرسی به لاکی کوئین . البته با توجه به تریلراش فهمیدم که اونجاش مناسب خانواده نیست و سریع از مرحله اومدم بیرون ولی خوب حد اقل تا اینجاش رفتم

میشه یکی بگه کدوم مرحله هاش مناسب خانواده نیست؟ (از نظر صحنه های غیر اخلاقی و خشونت بالا)

نظرم در مورد بازی: بازی اتمسفرش اصلا اونی نیست که تو تریلرا دیدین. من خودم اصلا مخالف این مخالفت ها بودم ولی بازی اصلن حس و حال یک شاهکار رو نداره! درایوینگش واقعا بده! واقعا بد! فیزیک افتضاحه
گرافیک ش توی 360 (با محور قرار دادن gta v به عنوان یک عنوان پر گرافیک) خیلی قوی نیست ولی باگ خیلی زیاد داره. به نظر من gtav باگ خیلی کم داشت ولی باگ های این خوب نیست

شوتینگ و کاور گیری همون طور که همه گفتن عالیه.
مراحل بازی خیلی خوبه! خیلی خوب!
داستان تا الانش هیچی معرفی نشده ولی خوب خوبه!!
میشه بگین این ایدن میخواد انتقام مرگ مامانشو بگیره یا انتقام مرگ زن و بچشو؟؟ من هنوز نفهمیدم! توی اون فلش بکی که توی تونلن خودشه با بچش! حتی اگه مادر و پدرش باشن هم بعد 10 سال یک بچه به یک فرد 39 ساله تبدیل نمیشه! هنوز نفهمیدم

---------------------------------

پ.ن: چشمتون روز بد نبینه بعد 1-5 ساعت بازی کردن یکدفعه (برای 1 لحظه لعنتی) برق خونه رفت. بخدا 2 ثانیه بعدش اومد ولی چشمتون روز بد نبینه کل پروفایلام، سیوام، بازیام و همه به باد رفت! همه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصن بعدش مجبر شدم دوباره برم بازیو بخاطر همین توی 2.5 ساعت فقط همین قدرو رفتم! کسی میدونه چجوری میشه پروفایل ها رو برگردوند؟؟ ممنون میشم (لطفا با پ.خ بگین)

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
خوب من یکم بازی کردم. البته خیلی کم

الان اونجایی رسیدم که یک مرده ر فراری میدی تو یک ناجیه ای که پلیس موج میزنه بعد میرسی به لاکی کوئین . البته با توجه به تریلراش فهمیدم که اونجاش مناسب خانواده نیست و سریع از مرحله اومدم بیرون ولی خوب حد اقل تا اینجاش رفتم

میشه یکی بگه کدوم مرحله هاش مناسب خانواده نیست؟ (از نظر صحنه های غیر اخلاقی و خشونت بالا)

نظرم در مورد بازی: بازی اتمسفرش اصلا اونی نیست که تو تریلرا دیدین. من خودم اصلا مخالف این مخالفت ها بودم ولی بازی اصلن حس و حال یک شاهکار رو نداره! درایوینگش واقعا بده! واقعا بد! فیزیک افتضاحه
گرافیک ش توی 360 (با محور قرار دادن gta v به عنوان یک عنوان پر گرافیک) خیلی قوی نیست ولی باگ خیلی زیاد داره. به نظر من gtav باگ خیلی کم داشت ولی باگ های این خوب نیست

شوتینگ و کاور گیری همون طور که همه گفتن عالیه.
مراحل بازی خیلی خوبه! خیلی خوب!
داستان تا الانش هیچی معرفی نشده ولی خوب خوبه!!
میشه بگین این ایدن میخواد انتقام مرگ مامانشو بگیره یا انتقام مرگ زن و بچشو؟؟ من هنوز نفهمیدم! توی اون فلش بکی که توی تونلن خودشه با بچش! حتی اگه مادر و پدرش باشن هم بعد 10 سال یک بچه به یک فرد 39 ساله تبدیل نمیشه! هنوز نفهمیدم

---------------------------------

پ.ن: چشمتون روز بد نبینه بعد 1-5 ساعت بازی کردن یکدفعه (برای 1 لحظه لعنتی) برق خونه رفت. بخدا 2 ثانیه بعدش اومد ولی چشمتون روز بد نبینه کل پروفایلام، سیوام، بازیام و همه به باد رفت! همه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصن بعدش مجبر شدم دوباره برم بازیو بخاطر همین توی 2.5 ساعت فقط همین قدرو رفتم! کسی میدونه چجوری میشه پروفایل ها رو برگردوند؟؟ ممنون میشم (لطفا با پ.خ بگین)

اگه پاک شدن اون پوشه مورد نظر ریکاوری کنی برمیگرده فایل.............اونجا که میگی یارو باید فراری بدی هیچ چیزی نداره که نخوای جلو خانواده بازیش کنی........منم هنگیدم انتقام مادرش یا خواهرش فکر کنم خواهرش در اصل

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اگه پاک شدن اون پوشه مورد نظر ریکاوری کنی برمیگرده فایل.............اونجا که میگی یارو باید فراری بدی هیچ چیزی نداره که نخوای جلو خانواده بازیش کنی........منم هنگیدم انتقام مادرش یا خواهرش فکر کنم خواهرش در اصل

1- میشه بگی از کجا ریکاوری میشه کرد؟
2- اگه مامانش باشه: والا چرا فقط به فکر مامانشه؟ مگه باباشم نبوده تو اون حادثه ؟
احتمالا یا خواهرشه یا زنش!

- - -ویرایش - - -

اونجا که میگی یارو باید فراری بدی هیچ چیزی نداره که نخوای جلو خانواده بازیش کنی.......

بعدش که برای اولین باز میری پیش لاکی کوئین! تو تریلراش بود که کلاب داره و فیلم می سازه و ... حتی یک صحنش بود که این کوئین با ایدن توی زیر زمین کلاب (اتاق ساختن فیلم +فروش دختر) داشتن با هم حرف می زدن ک دختراش لباس نداشتن! جلو خانواده خداییش مورد داری این قضیه ها

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
1- میشه بگی از کجا ریکاوری میشه کرد؟
2- اگه مامانش باشه: والا چرا فقط به فکر مامانشه؟ مگه باباشم نبوده تو اون حادثه ؟
احتمالا یا خواهرشه یا زنش!

- - -ویرایش - - -

بعدش که برای اولین باز میری پیش لاکی کوئین! تو تریلراش بود که کلاب داره و فیلم می سازه و ... حتی یک صحنش بود که این کوئین با ایدن توی زیر زمین کلاب (اتاق ساختن فیلم +فروش دختر) داشتن با هم حرف می زدن ک دختراش لباس نداشتن! جلو خانواده خداییش مورد داری این قضیه ها

تریلر رو دیدم ولی تو بازی فعلا اتفاقی نیفتاده ....شایدم پدرش بوده به داستان شک دارم باید تا اخر بازی رفت ببینیم چی میشه .....سیوات کامل پاک شدن یا هستن این کامل نفهمیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر