Watch Dogs | Xbox 360

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
اقا یه سوال
من مرحله اولو رفتم رو تختم خوابیدم تا اومدم بیرون موبایل یگیو هک کردم بهم مرحله داد...حتما باید این مرحلرو برم تا بتونم تو شهر ول بگردم؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
حتما لازم نیست بری اگه صفحه منوی بازی رو بیاری نوشته quit mission رو که بزنی ماموریتت کنسل میشه

اونايي كه بازي كردن ميشه بگن ايا مرحله هاي فرعي مثل gta v داره مثلا كيف پول يكيو ميدوزدن وبايد پول رو برگردونيو... داره كه تموم نشه؟
دقیقا از این سبک ماموریت ها نیست بیشتر یا باید یه نفرو تعقیب کنی و وقتی اوضاع خطرناک شد طرفو کتک بزنی یا این که یه محموله که داره جابه جا میشه رو متوقف کنی یا ماشین های خاصی رو تو زمان خاصی برسونی به یه جای دیگه و ... از این تیپ ماموریت ها داره که جالبن و تمومی هم نداره ...

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
اقا شهرش چقدر حلوته انگار شهر ارواحه....واقعا شهر بی روحه...حالا نمیدونم من محله درست نرفتم یا واقعا اینجوریه....
این ctos ها کجان دقیقا؟....من دو تا رو استاد کردم اما دیگه تو نقشه نیست....چجوری باید بقیرو پیدا کنم؟
مراحل فرعی رو نقشه با چه علامتی مشخص شده اند؟

Grand TA

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
نام
علی جلالی
یه ساعتی بازی کردم میخوام اینو بگم که شاید از لحاظ گرافیکی انچنان تعریفی نداشته باشه اما این عنوان خیلی نواوری داره من که سعی کردم مقایسه کردن رو از ذهنم بندازم بیرون و از بازی لذت ببرم و تااینجاش هم لذت بردم

Sent from my iPad using Tapatalk HD

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
چی جوری میشه ctos هارو هک کرد. میرم اونجا ولی فنس داره نمیشه رفت جلو.

باید دوربین مدار بستشو هک کنی بعد با دوربین مسیر سیم درشو دنبال کن میرسی به یه جعبه اونو هک کن درش باز میشه برو تو....بعد هم مینویسه چی کنی

dvd 1 رو روی هارد نصب کنیم دیگه تو اینده بهش احتیاج نداریم؟

خیر احتیاجی نیست

Last edited by a moderator:

hamed_kh

کاربر سایت
May 21, 2014
13
نام
حامد
سلام
من یه مرحله گیر کردم اون قسمت که یه سری دشمن بالای یه ساختمون گوشه سمت چپ صفحه نوشته profile x 2 target من میرم بالا کاور میگیرم ولی هر کی میکشم میبازم

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بازی خیلی خوب هست فقط تنها مشکل و شاید بزرگترین مشکلی که اذیت میکنه این بود که بازی بعد از gta عرضه شد و همه انتظارات رو بالا برده
این در حالیه که watch dogs اصلا نتونسته تو طراحی محیط های بزرگ و شلوغ موفق باشه و اگه یه جای بلند شهر رو برای مشاهده مناظر انتخاب کنید کاملا تو ذوق میزنه
رانندگی هم اصلا خوب از آب در نیومده و باید بهش عادت کنید تا بتونی بازی رو ادامه بدی
ولی با این حال هک کردن همه چیز و سیستم کاور گیری و شلیک بازی از نکات قوت بازی هست
ولی این بازی نیست که بخواهید با gta مقایسه بشه
دوستان یکم درباره لایو بازی و اینکه از چه تاریخی اجازه وصل شدن داریم صحبت کنن و اینکه این شایعه که پچ ارایه شده مشکل داره درسته؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

سلام
من یه مرحله گیر کردم اون قسمت که یه سری دشمن بالای یه ساختمون گوشه سمت چپ صفحه نوشته profile x 2 target من میرم بالا کاور میگیرم ولی هر کی میکشم میبازم

شاید باگ زده.

نه باگ بازی نیست هر جا شما profile رو دیدی یعنی اینکه: گوشی رو از جیب در بیار و هدف رو پیدا کن و هک کن

Last edited by a moderator:

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
بازی خیلی خوب هست فقط تنها مشکل و شاید بزرگترین مشکلی که اذیت میکنه این بود که بازی بعد از gta عرضه شد و همه انتظارات رو بالا برده
این در حالیه که watch dogs اصلا نتونسته تو طراحی محیط های بزرگ و شلوغ موفق باشه و اگه یه جای بلند شهر رو برای مشاهده مناظر انتخاب کنید کاملا تو ذوق میزنه
رانندگی هم اصلا خوب از آب در نیومده و باید بهش عادت کنید تا بتونی بازی رو ادامه بدی
ولی با این حال هک کردن همه چیز و سیستم کاور گیری و شلیک بازی از نکات قوت بازی هست
ولی این بازی نیست که بخواهید با gta مقایسه بشه
دوستان یکم درباره لایو بازی و اینکه از چه تاریخی اجازه وصل شدن داریم صحبت کنن و اینکه این شایعه که پچ ارایه شده مشکل داره درسته؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

دقیقا به هیچ وجه قابل قیاس با gta v نیست
به نظر شما شهر خیلی بی روح و ساکت نیست؟
این مراحل اصلی بازی رو نقشه چجوری مشخص شده اند؟ :D

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
منم یه دوساعتی بازی کردم،گفتنیا که دوستان گفتن...
من فقط میخوام برم از راکستار بپرسم این draw distance با اون عظمت رو این کنسولا چجوری درست کردین،بقیه چیزا بماند!!!

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
دوستان نمیشه سوار ماشین تیراندازی کرد ؟ اگه نشه که خیلی بده
محبوبیتو کجا مینویسه ؟
بازی شطرنجش خیلی قشنگ بود خوشم اومد. بهش یه سر بزنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر