Watch Dogs | Xbox 360

badboymadi

کاربر سایت
Dec 2, 2011
104
نام
mehdi
بنده هم دیروز عصر بازی رو گرفتم و چند ساعتی نشستم پاش و با یک نا امیدی کامل رو به رو شدم. اساسا هم این نا امیدی بخاطر جوی بود که خود سازندگان به شکل رقابتی با جی تی ای راه انداختن در حالی که از هیچ نظری بازیشون نزدیک هم نیست به جی تی ای و این مقایسه به شدت مضحک بود. این بازی در فیزیک تیر اندازی و رانندگی و طراحی شهر و میزان زنده بودنش باید با ساینت رو 4 مقایسه بشه که خیلی به هم شباهت دارن.
فیزیک رانندگی اصلا به زیبایی LA noir نیست و در بهترین حالت کمی از ساینت رو بهتره همین. خیابون ها اکثرا دو بانده هستن و کوچیک ، تعقیب و گریز ها با ماشین هیچ لذتی برای کسی که جی تی ای بازی کرده نداره. نو آوری هایی که راجع به مسئله هک هست بازی رو جلو می بره و این تنها نکته ی منحصر به فردش هست.
گاز دادن و پیچیدن ساده توی هر خیابونی به تِیک زدن هایی نا معقول تبدیل میشه و لرزش دوربین هم باعث میشه بیشتر یاد بازی های ماشین سواری آرکید درجه دو بیوفتیم.
البته تخریب ماشین ها دیگه کمترین کاری بوده که می تونستن انجام بدن که خب هست توی بازی ولی هیچ نکته خاصی به حساب نمیاد برای یک بازی ای که در انتهای نسل هفتم اومده. خلاصه که با کلی انتظار و امید در بی بازی ای رفتم و بازی رو گرفتم اما شبم رو پای فیفا 14 تمام کردم.
در حالیکه بعد از ظهری که جی تی ای رو گرفتم تا فردا ظهر توان بلند شدن از پای کنسول رو نداشتم و تا همین الان هم با بخش آنلاین سرگرم هستم .

به نظرم اگه از اول بازیو با هیچ بازی دیگه ای مقایسه نمیکردن خیلی بهتر بود!
بعدشم اینکه دوست عزیز سِینتز رو (Saints Row) چه ربطی به این داره؟!
saints row درسته که نسخه آخرش زیاد خوب نبود و خودمم دل خوشی ندارم ازش
ولی یه سند باکسِ کاملا فان هستش که به نظرم خودش سبک خاص خودشو داره
و IPــیه که اگه دست شرکت درستی بیفته پتانسیل های خیلی زیادی داره
با GTA یا هرچیز دیگه ای هم نباید مقایسش کرد

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اینقدر ک فیدبکا و نظرات راجع ب این بازی از سمت بچه‌های بازیسنتر متفاوته،هیچجای دیگه‌ای نیست:D...
دقیقا ! من رفتم تو تایپک ps3 اونجا یکی میگه هندلینگ ماشین ها خوبه و سنگینی میشه حس کرد .
اینجا میگه خوب نیست ، تا ادم خودش تجربه نکنه نمیفهمه چی به چیه ،;;)

hamed_kh

کاربر سایت
May 21, 2014
13
نام
حامد
بازی نصب شد تا اینجا خوب بود ولی اونی که انتظار داشتم نبود . ولی بازم خوبه .;)

- - -ویرایش - - -

آقا فکر کنم تا الان دیگه نصبش تموم شده نه ؟:d اصلا نصب به پایان رسید یا نه ؟؟ نظرت در مورد بازی چی بود ؟؟ بخریم یا نخریم ؟؟

به نظرم بخر چون درسته مثل تریلر هاش نیست ولی بازم عالیه

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
چند روزه با خودم درگیرم به لایو وصل کنم یا نه اخه بازی مایکرو نیست که بن کنه و بدجوری درگیرم کسی میدونه چیزی گفتن یا نه؟

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
چند روزه با خودم درگیرم به لایو وصل کنم یا نه اخه بازی مایکرو نیست که بن کنه و بدجوری درگیرم کسی میدونه چیزی گفتن یا نه؟

مشکلی نداره!
امرو 2تا خارجی دیدم داشتن بازی میکردن تو پارتی هم بودن

آخرین ویرایش:

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
سلام من بازی رو برنر مکس خریدم و DVD اول رو نصب کردم و موقعی که دیسک دوم رو میزارم اصلاً‌ هیچی نمیشه:| ارورش هم همش یه Status Code هست. کسی میدونه مشکل چیه؟

احتمالا مشكل از دي وي ديه

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر