Watch Dogs | Xbox 360

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,772
نام
محمد امین
دوستان میتونن فیلم The Person of Interest رو ببینید.کپی کپی کپی هم هستند

من همون اول که تریلر بازی نمایش داده شد گفتم کپی این سریاله ( فیلم نیست سریاله ) همه گفتن نه این ایده خوده یوبی بوده... |-)

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
سخن شما صحیحه و من هم قبول دارم.اما بنده به یاد ندارم تابحال بازی با این سبک و سیاق ساخته شده باشه.پس در واقع در این صنعت یک چیز نو محسوب میشه.

آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
سخن شما صحیحه و من هم قبول دارم.اما بنده به یاد ندارم تابحال بازی با این سبک و سیاق ساخته شده باشه.پس در واقع در این صنعت یک چیز نو محسوب میشه.

برادر بنده سخن شما را نقض میکنم :d الان صنعت گیم و سینما پیوند خورده و هر گیمری مخاطب سینماست یا برعکس بیشتر اوقات ... نمونه ی بارز پیوند سینما و گیم رو میشه در بازی beyond دیوید کیج دید و یا ساخت انواع فیلم ها از رو بازی مثلا یتمن ....

yusofmor2

کاربر سایت
Apr 19, 2013
2
^دوست عزیز شما با آنالیز کدام اطلاعات به این نتیجه رسیدید که این بازی "آش دهن سوزی" نمیشه؟
داستان بازی دارای گیرایی و جذابیت ، همچنین دارای ارتباط به وقایع جهان واقعی ( تاریکی سال 2003 ) ، شخصیت پردازی جالب ، فردی مرموز با قابلیت های ویژه ، گیم پلی با پیچیدگی و امکانات فوق العاده (بنابر انچه در تریلر ها مشاهده شده ) ، گرافیک خارق العاده و با جزئیات حیرت انگیز.

این بازی اگر فقط به قول خودش و تمام ویژگی هایی که به نمایش گذاشته ، وفادار باشه ، آش دهن سوز که چه عرض کنم انفجار خواهد بود

حدس من از این بازی اینه که نهایتا یه چیزی در حد prototype بشه.نه یه فوق بازی که انتظارشو داریم.
همونطور که میدونید این بازی open world هستش.ubisoftنشون داده که نمی تونه تو این زمینه موفق باشه.این از gameplay.
در زمینه گرافیک بازی هم الان با این نمایش روی یه فوقpc نمیشه نظر داد.تا وقتی یه نمایشی کنسولی رو شاهد نباشیم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
حدس من از این بازی اینه که نهایتا یه چیزی در حد prototype بشه.نه یه فوق بازی که انتظارشو داریم.
همونطور که میدونید این بازی open world هستش.ubisoftنشون داده که نمی تونه تو این زمینه موفق باشه.این از gameplay.
در زمینه گرافیک بازی هم الان با این نمایش روی یه فوقpc نمیشه نظر داد.تا وقتی یه نمایشی کنسولی رو شاهد نباشیم.
الان کدوم بازی ubi که open world بوده موفق نیست؟
farcry?
assasins creed?
ubi تو این چند سال اخیر همه بازی هاشو با کیفیت بالا و کامل عرضه میکنه و protptype هم از همون نمایش های اولیه بازی میشد فهمید چیه و هیچکس انتظار یک بازی عالیو نداشت(سازندشم که acti بود معلوم بود چی میشه)

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
خواهشا این بازی رو با عناوین بدرد نخور دیگه مقایسه نکنید،ممنون:dالبته منظورم پروتوتایپ نبود من خودم دوستش دارم.کلی گفتم!
آغا یه اخطار به دوستان بدم که من خودم FAN زبون نفهم سریال Person of Interest ام! خواهشا بدون من بحث نکنید راجبش:d
تنها بعضی از المان های این دوتا بازی و سریال شبیه هم هستند،مثل هک کردن و اطلاعات دزدی و... وگرنه از بقیه جهات کاملا در نقطه ی مقابل همدیگه اند!!! اولا اینکه توی PoI "جان" کسی رو نمیکشه! اما اینجا قضیه کاملا فرق میکنه.دوما که اصلا اهداف این دوتا فرق میکنه.هدف "هارولد" و "جان" در سریال نجات آدماست اما اینجا هدف فقط انتقامه! و سوما "جان" کت و شلوار میپوشه نه پالتو!:d تازه کلاهم نمیذاره و... چیزای جزئی دیگه.
بهرحال منم در نگاه اول تا همین چند وقت پیش همینجوری فکر میکردم اما وقتی جزئی تر بهش فکر کردم به این نتیجه ها رسیدم.
پ.ن:خواهشا به UBISoft: the great and Powerful هم کاری نداشته باشید:d
با تشکر...

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
6 دقیقه گیم پلی جدید. با اینکه کیفیت تصویر خیلی بالا نیست ولی مشخصه روی نسخه ی کنسول هم حسابی کار شده و کیفیت خیلی خوبی داره.
Watch Dogs - 6 Minutes of Gameplay
14316720439787198053.jpg

HQ Download - 95mb
LQ Download - 28mb

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
داداش تو پست بالاییت هست دیگه. :D
ویدیویی که گذاشتم مربوط به نسخه ی X360 ـه.

این واقعآ برا نسخه x360 بود؟؟
مطمئن؟؟
قول؟
خیلی خوبه که...
ویدیو رو دیدم.جدا داشت روی xbox360 اجرا میشد و بسیار بسیار با کیفیت و باورنکردنی و روون بود.
اصلا فکرشو نمیکردم.
انتظلر یه چیز تو مایه های مافیا 2 رو داشتم ولی این به نظرم در حد بازی های نسل بعد بود.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
این ویدیو کاملا مشخص بود که رو کنسول های فعلی هست

از سایه ها و بافت های ضعیف هم مشخص ـه

حیفه این بازی رو کنسول های نسل بعدی بازی نشه! 8-|

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
این واقعآ برا نسخه x360 بود؟؟
مطمئن؟؟
قول؟
خیلی خوبه که...
ویدیو رو دیدم.جدا داشت روی xbox360 اجرا میشد و بسیار بسیار با کیفیت و باورنکردنی و روون بود.
اصلا فکرشو نمیکردم.
انتظلر یه چیز تو مایه های مافیا 2 رو داشتم ولی این به نظرم در حد بازی های نسل بعد بود.
گفتم که. :x :D
تازه کیفیت تصویرش خوب نبود، اگه HD میدیدیم احتمالا کف و خون قاطی میکردیم. :D
90 ثانیه ی آخر ویدیو که aiden میره تو مغازه و یارو عکسش رو تو تلویزیون میبینه و ادامه ی ماجرا هم فوق العاده بود. b-)

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
خوشم مياد كه گرافيك همين نسل watch dags گرافيك gta5 رو لوله ميكنه...دوستان ذوب در*R و فن هاي دو اتيشش تا قبل اين ميگفتن نمايش هاي watch dogs مربوط به نسل بعد بوده ولي اين تريلر كه مربوط به كنسول هاي همين نسل بازي بود نشون داد كه گرافيك بازي در همين نسل هم در بالاترين نقطه خودش قرار داره.

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
ملتسمانه خواهش می کنم این بحث هارو تمام کنید.
این بازی فوق العاده است.قبول.خود بنده هم بیشتر منتظر این بازیم(به دلیل سبک و Theme ش)
GTA V هم فوق العاده است.اگر GTA نبود رقابت در این سبک از بین می رفت

الآن به جای این که دائم تو سر هم بزنیم که فلان بازی عالیه و فلان بازی نیست ، باید خوشحال باشیم که امسال شاهد دو تا بازی هستیم که قراره ساعت های زیادی مارو سرگرم کنند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر