Watch Dogs | PC

watch-dogs-2.jpg

خوب چند ساعت قبل ubاز ipجدیدش به اسم Watch Dogs پرده برداری کرد

اطلاعات جدید به پست اول اضافه می شود !

تاریخ عرضه بازی هم برای 2013 مشخص شده

تصاویر :

.

WATCH DOGS
HD
SD

...............................................

برای مشاهده تصویر اصلی (652x247) روی این نوار کلیک کنید.
156_2222222222222222.jpg

اولین نمایش از بازی Watch Dogs برای ps4
HD H.264 MP4 244.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 103.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 25.7MB Download

Ubisoft امروز رسما تایید کرد که بازی Open-World آینده اش یعنی Watch Dogs در تاریخ 19 نوامبر 2013 عرضه خواهد شد. این باری 3 روز بعد یعنی 22 ماه نوامبر در اروپا نیز عرضه خواهد شد.

همچنین UbiSoft تایید کرده که این بازی برای کنسول های X360، PS3 و PC عرضه خواهد شد. اخیرا نیز اعلام شده بود این نسخه از بازی برای کنسول PS4 (در زمان عرضه کنسول) نیز منتشر خواهد شد. این در حالی است که شرکـت Sony اعلام نموده کنسول PS4 در سال 2013 روانه بازار خواهد شد.

از سوی دیگر، طبق اعلام UBI که این بازی برای کلیه کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد؛ باید تا 21 می منتظر نسل بعدی کنسول Microsoft نیز باشیم.

قابل ذکر است شرکت UbiSoft، نسخه های متعددی از این بازی را زمان عرضه، روانه بازار خواهد کرد که اطلاعاتی از این نسخه ها اعلام نموده است. این پک ها با نام های: ،Dedsec Edition Vigilante Edition، Uplay Exclusive Edition و Special Edition عرضه خواهد شد.

zfdw05jumkwsl3gj2w.jpg

the Dedsec Edition شامل:

• فیگور 23 سانتی Aiden Pearce
  • Steelbook
  • DedSec Collector box
  • Artbook های Watch_Dogs
  • OST های بازی
  • نقشه Chicago بازی
  • 4 عدد collectible cards
  • 3 عدد مدال انحصاری

+ سه مرحله Single Player که با نام های “Palace Pack” و “Signature Shot” و “Breakthrough Pack” نامیده می شود. هر ماموریت شامل Reward های مخصوص خودش نیز می باشد.

The Vigilante Edition:

• Vigilante Collector box
  • کلاه مخصوص Aiden Pearce
  • ماسک مخصوص Aiden Pearce
  • OST های بازی

+ مراحل و ماموریت هایی که در بالا به آن اشاره شد.

همچنین پک Uplay Exclusive Edition نیز فقط از طریق سایت Uplay قابل خرید است و شامل کلیه محتویات اضافی بازی بعلاوه steelbook می باشد. در نهایت آخرین پک با نام Special Edition عرضه خواهد شد. اگر قصد خرید محتویات اضافی برای بازی را ندارید این پک بهترین نسخه

Last edited by a moderator:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
دوستان در مورد هندلینگ هر وقت اسکیل بگیرید هندلینگ ماشینا عالی میشه
میشه عین GTA IV خواستید تا فیلم بگیرم ببنید چطور لای ماشینا و تو پیچها دریفت میکشم

این دوستمون هم اینجا همینو گفته:
http://forum.bazicenter.com/thread74829/page68/#post3244038

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
Deluxe دویدن ها و حرکات ـش هم ایضا ! من که خیلی منتظرم ببینم یوبی چیکار کرده، چون واقعا IP جاه طلبانه ای هست ـش... ! :|
منظورتون از ایضا ezio هست؟اون که میشه اتزیو

- - -ویرایش - - -

Deluxe و Reloaded فرقی ندارن یه نسخه هستن Reloadedزبانای اضافی رو داره.

بازی رو یه مقدارشو رفتم. در کل خوبه تنوع هکینگ بالاست ولی واقعا یکی دو تا نکته واقعا آزار دهنده هست.
اولی رانندگی بسیار غیر طبیعی و بد هستش که شما با یه بار فشردن W ماشین یه خیابونو میره :D میشه گفت هیچ راهی واسه پارک کردن ماشین بدون زدن به ماشینای قبلی و جدول و تیر چراغ برق و اینا نداره
بعدشم اینکه من Speed o Meter پیدا نکردم تو Hud بازی. باید از جایی Enable کنم یا کلا نداره؟

و بعدشم فیزیک بازی که نمیدونم چرا اینطوریه. از جلو محکم کوبیدم به یه شاسی بلند، چراغ اون شیکست ولی جلو ماشین من یه خط بیشتر نیفتاد :|
شهر خیلی خلوته. تعداد NPC ها خیلی کمه در کل :|
شما چه نسخه ای رو دارید؟؟؟؟واسه من NPC هاش کم نیستا!!!

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
این speed o meter چیه؟
همین که میگه مثلا ماشین با چه سرعتی میره و اینا.
یه چیز دیگه پلیساش واقعا رو اعصابن. باید کلی اسکیل گرف تا بشه اینا رو پیچوند :v
بعد اینا کلا فقط شلیک میکنند؟ نمیشه تسلیم شد ؟ :D

شما چه نسخه ای رو دارید؟؟؟؟واسه من NPC هاش کم نیستا!!!​

بحث کم بودن نیست نسخه ها فرقی نداره من خودم Deluxe دارم. مثله اینه که شهر بی روحه مثل GTA نیس که هر کسی تو شهر Activity خاصی داشتش. اینجا میبینی یا مردم دارن حرف میزنن یا همینطوری رانندگی میکنند :| Event های تصادفیشم مثلا از ایناس که میری یه کریمینال میگیری که خسته کننده میشه بعد یه مدت. حالا من یه ذره بیشتر نرفتم خدا کنه تنوع Random Event ش بیشتر بشه.

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
من فکر کنم یوبی سافت خود ترولی داره:d
امروز چراغ های راهنمای یه چهار راهو سبز کردم و یه تصادف بزرگ اتفاق افتاد، بعد یکی از این راننده از ماشین پیاده شد گفت: اون وقت این لعنتی ها میگن بیاین شیکاگو:))یعنی تا این جمله رو ازش شنیدم مردم از خنده:d

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
همین که میگه مثلا ماشین با چه سرعتی میره و اینا.
یه چیز دیگه پلیساش واقعا رو اعصابن. باید کلی اسکیل گرف تا بشه اینا رو پیچوند :v
بعد اینا کلا فقط شلیک میکنند؟ نمیشه تسلیم شد ؟ :D

بحث کم بودن نیست نسخه ها فرقی نداره من خودم Deluxe دارم. مثله اینه که شهر بی روحه مثل GTA نیس که هر کسی تو شهر Activity خاصی داشتش. اینجا میبینی یا مردم دارن حرف میزنن یا همینطوری رانندگی میکنند :| Event های تصادفیشم مثلا از ایناس که میری یه کریمینال میگیری که خسته کننده میشه بعد یه مدت. حالا من یه ذره بیشتر نرفتم خدا کنه تنوع Random Event ش بیشتر بشه.
تعجب میکنم این حرف رو میزنید. واسه من که جالب بوده. آلان درست یادم نیست ولی من چیزای جالبی دیدم مثلا یکیش......یه جا داشتم راه میرفتم سه نفر در حال صحبت بودن یه نفر از کنارشون گذشت، اون سه نفر شناختنش کلی باهاش گرم گرفتن و حال و احوال ازش پرسیدن.
بخش های رمانتیک به کنار :D مکالمه های تلفنی هم تا حالا هرچی گوش دادم مثل هم نبودن که خودش به زنده بودن محیط کمک میکنه. مردمی هم که بحث میکنن تو خیابون همین طور گذری که میرفتم بحثاشون جالب بنظر میومد:D
Event ها جالب تری هم داره مثلا یه جا صحبت های تلفنی یکی رو گوش میدی دو یا یک نفرن میخوان یه نفرو با گنگشون بکشن باید بری اون دو نفر رو Takedown کنی که کلی مخفی کاری (یا اکشن تفنگی) داره.
برای معموریت های جانبی fixer contracts ها خیلی باحالن.
digital tripها که اصلا بحثشون جداس و واقعا باحالن.

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
تبریک تبریک...
نمیدونم کسی گذاشته بود اینو یا نه ولی ctOS کامپنین اپ هم اومد...
yqumunu7.jpg

CHICAGO IN THE PALM OF YOUR HAND
Connect and play LIVE with any Watch_Dogs player logged into their console or PC game.
Control the city of Chicago from anywhere in the world with the Watch_Dogs Companion: ctOS app.
As a ctOS Operative, you will have control of the Chicago Police and control of all ctOS devices across the city.
The streets of the city become your ultimate battleground where your goal is to stop players and maintain order.
Challenge and shut down other players with every tool available.
To get the most out of your app, you will need to connect with other players that own the console/pc game.
You don’t need the console/pc game to play.
You can only play against human players.
EVERYTHING IS CONNECTED
Connect to any players from any Watch_Dogs platform on console or PC.
- Play LIVE with your friends, or with other players around the world.
- Play with any internet connection from Wi-Fi to 3G/4G/LTE Networks.
- Customize your own challenges and send them to your friends.
CONNECTION IS POWER
You are connected to Chicago and beyond.
- Take over a Chicago PD helicopter equipped with a sharpshooter and track down your opponents.
- Control every ctOS device in the helicopter’s radius like traffic lights, road blockers, steam pipes and much more.
- Dispatch and upgrade the different Chicago police units including patrols, SUVs and SWAT teams.
BECOME THE BEST ctOS OPERATIVE
Every player you challenge is a new opportunity to advance and improve your skills.
- Gain XP and skill points as you win challenges.
- Use those skills points to upgrade your police arsenal and ctOS powers.
Note:
- Watch_Dogs Companion: ctOS requires an internet connection to function correctly.
- Watch_Dogs Companion: ctOS requires a Uplay account.
- Watch_Dogs Companion: ctOS is compatible with PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 and PC.
- Watch_Dogs Companion: ctOS requires a free Xbox Live and/or PSN account to play against Xbox Live and/or PSN Players.

آخرین ویرایش:

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
واقعا از بازی لذت دارم میبرم هوش مصنوعی خیلی خوب انیمیشنای با کیفیت نوع چینش مراحل و داستان بازی شروع زیبای بازی هک کردن ها بهترین بازی به نظر من از طرف یوبی سافت کاری هم به متاش ندارم
فقط بعضی وقتا هوش مصنوعی کمی خنگ میزنه یا یکم کنترل ماشینا سخت یا خیلی سخت بگم :d

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
یه سوال تو بازی مثل GTA سیستم فرندشیپ یا اینترنت و اینجور چیزا نداره دیگه؟ همه چی به همین موبایل ختم میشه؟ :v
لامصب با موبایلشم نمیشه زنگ زد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر