Watch Dogs | PC

watch-dogs-2.jpg

خوب چند ساعت قبل ubاز ipجدیدش به اسم Watch Dogs پرده برداری کرد

اطلاعات جدید به پست اول اضافه می شود !

تاریخ عرضه بازی هم برای 2013 مشخص شده

تصاویر :

.

WATCH DOGS
HD
SD

...............................................

برای مشاهده تصویر اصلی (652x247) روی این نوار کلیک کنید.
156_2222222222222222.jpg

اولین نمایش از بازی Watch Dogs برای ps4
HD H.264 MP4 244.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 103.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 25.7MB Download

Ubisoft امروز رسما تایید کرد که بازی Open-World آینده اش یعنی Watch Dogs در تاریخ 19 نوامبر 2013 عرضه خواهد شد. این باری 3 روز بعد یعنی 22 ماه نوامبر در اروپا نیز عرضه خواهد شد.

همچنین UbiSoft تایید کرده که این بازی برای کنسول های X360، PS3 و PC عرضه خواهد شد. اخیرا نیز اعلام شده بود این نسخه از بازی برای کنسول PS4 (در زمان عرضه کنسول) نیز منتشر خواهد شد. این در حالی است که شرکـت Sony اعلام نموده کنسول PS4 در سال 2013 روانه بازار خواهد شد.

از سوی دیگر، طبق اعلام UBI که این بازی برای کلیه کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد؛ باید تا 21 می منتظر نسل بعدی کنسول Microsoft نیز باشیم.

قابل ذکر است شرکت UbiSoft، نسخه های متعددی از این بازی را زمان عرضه، روانه بازار خواهد کرد که اطلاعاتی از این نسخه ها اعلام نموده است. این پک ها با نام های: ،Dedsec Edition Vigilante Edition، Uplay Exclusive Edition و Special Edition عرضه خواهد شد.

zfdw05jumkwsl3gj2w.jpg

the Dedsec Edition شامل:

• فیگور 23 سانتی Aiden Pearce
  • Steelbook
  • DedSec Collector box
  • Artbook های Watch_Dogs
  • OST های بازی
  • نقشه Chicago بازی
  • 4 عدد collectible cards
  • 3 عدد مدال انحصاری

+ سه مرحله Single Player که با نام های “Palace Pack” و “Signature Shot” و “Breakthrough Pack” نامیده می شود. هر ماموریت شامل Reward های مخصوص خودش نیز می باشد.

The Vigilante Edition:

• Vigilante Collector box
  • کلاه مخصوص Aiden Pearce
  • ماسک مخصوص Aiden Pearce
  • OST های بازی

+ مراحل و ماموریت هایی که در بالا به آن اشاره شد.

همچنین پک Uplay Exclusive Edition نیز فقط از طریق سایت Uplay قابل خرید است و شامل کلیه محتویات اضافی بازی بعلاوه steelbook می باشد. در نهایت آخرین پک با نام Special Edition عرضه خواهد شد. اگر قصد خرید محتویات اضافی برای بازی را ندارید این پک بهترین نسخه

Last edited by a moderator:

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
سیستم مورد نیاز عنوان Watch Dogs توسط یوبیسافت منتشر شد

در طول چند روز گذشته سیستم مورد نیاز عنوان Watch Dogs برای رایانه های شخصی منتشر شد که پس از آن یوبیسافت سریعا اعلام کرد که سیستم معرفی شده از سوی آنها نمی باشد و جعلی می باشد.حال سرانجام خود یوبیسافت دست به کار شده و سیستم مورد نیاز را منتشر کرده که می توانید سیستم مورد نیاز را در ادامه ی مطلب مشاهده نمایید.

حداقل سیستم مورد نیاز
  • Supported OS: Windows Vista SP2 64bit, Windows 7 SP1 64bit, Windows 8 64bit
  • Processor: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz or AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
  • RAM: 6 GB
  • Video Card: 1024 VRAM DirectX 11 with Shader Model 5.0 (see supported list)
  • Sound Card: DirectX 9 compatible Sound Card
  • This product supports 64-bit operating systems ONLY
سیستم پیشنهادی
  • Processor: Core i7 3770 @ 3.5Ghz or AMD FX-8350 @ 4.0Ghz
  • RAM: 8 GB
  • Video Card: 2048 VRAM DirectX 11 with Shader Model 5.0 or higher (see supported list)
  • Sound Card: Surround Sound 5.1 capable sound card
کارت های گرافیکی پشتیبانی کننده
  • nVidia GeForce GTX460 or better, GT500, GT600, GT700 series;
  • AMD Radeon HD5850 or better, HD6000, HD7000, R7 and R9 series
  • Intel® Iris™ Pro HD 5200

دوستان نظرتون چی هست../؟ میتونید بازی کنید؟

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
درود بر پی سی گیمرهای عزیز

من خواهشی که دارم صبر کنید بازی منتشر بشه بعد کامل مشخص میشه داستان از چه قراره

من خدارو شکر مشکلی ندارم و خیلی دوست دارم سایر پی سی گیمرهای عزیز هم به بهترین شکل ممکن بازی نسل بعدو تجربه کنن

با توجه به سیستمی که اعلام شده من احساس میکنم اکثریت دوستان مشکلی نداشته باشن بایه کارت گرافیک 560 انویدیا هم میشه بهترین تجربه رو کسب کرد

سایتهای معتبر سخت افزاری بنچمارکهارو اعلام میکنن که دیگه کاملا مشخص میشه .

vahid123

کاربر سایت
Aug 3, 2006
26
به نظر بنده در مورد CPU مورد استفاده یه مقدار برای سیستم پیشنهادی اغراق شده...فکر میکنم CPU Core i5 3470 هم واسه کسب بهترین تجربه کافی باشه...آخه این CPU که قید کرده (3770) واسه کارهای گرافیکی سنگین نظیر رندرینگ و ... مناسب باشه!!!!

mahdi_red

کاربر سایت
Jul 31, 2007
315
نام
mahdi
در طول چند روز گذشته سیستم مورد نیاز عنوان Watch Dogs برای رایانه های شخصی منتشر شد که پس از آن یوبیسافت سریعا اعلام کرد که سیستم معرفی شده از سوی آنها نمی باشد و جعلی می باشد.حال سرانجام خود یوبیسافت دست به کار شده و سیستم مورد نیاز را منتشر کرده که می توانید سیستم مورد نیاز را در ادامه ی مطلب مشاهده نمایید.

حداقل سیستم مورد نیاز
  • Supported OS: Windows Vista SP2 64bit, Windows 7 SP1 64bit, Windows 8 64bit
  • Processor: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz or AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
  • RAM: 6 GB
  • Video Card: 1024 VRAM DirectX 11 with Shader Model 5.0 (see supported list)
  • Sound Card: DirectX 9 compatible Sound Card
  • This product supports 64-bit operating systems ONLY
سیستم پیشنهادی
  • Processor: Core i7 3770 @ 3.5Ghz or AMD FX-8350 @ 4.0Ghz
  • RAM: 8 GB
  • Video Card: 2048 VRAM DirectX 11 with Shader Model 5.0 or higher (see supported list)
  • Sound Card: Surround Sound 5.1 capable sound card
کارت های گرافیکی پشتیبانی کننده
  • nVidia GeForce GTX460 or better, GT500, GT600, GT700 series;
  • AMD Radeon HD5850 or better, HD6000, HD7000, R7 and R9 series
  • Intel® Iris™ Pro HD 5200

دوستان نظرتون چی هست../؟ میتونید بازی کنید؟

قرار بود سیستم پایینتر باشه این که بالاتر هستش باید صبر کنیم تا بازی بیاد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
من نفهمیدم چرا بازی های جدید دارن سیستمای مورد نیاز تخیلی و فضایی منتشر میکنن؟؟؟ حالا بگیم مال واچ داگز درست! ولی مال CoD چی؟ :D CoD با اون گرافیک یک همچین سیستمی میخواد :D

باز از همه باحالتر اینه که نوشته فقط روی 64 بیت کار میکنه و حداقل کارت باید DX11 باشه :D

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
من که سیستمم روی low میکشه.. ولی ارزش نداره ... اگه پولدار شدم 4 ملیونی هزینه میکنم یی سیستم جدید میخرم.. یا اگه خیلی پولدار شدم میرم یی لپ تاپ 7 میلونی میخرم..
ولی مطما با این گرانی و قیمت ارز این همه مشکلات شاید رفتم سراغ کنسول.. البته خدا نکنه.. ولی خودم فکر میکنم باید بازی های الان و نسل بعد رو کنسول برم..
خوبه که این بازی روی کنسول میاد و gta v هم برای ps4 میاد..

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
اصلا ناراحت نیستم که Watch Dogs تاخیر خورد .
اگه الان این بازی انحصاری سونی یا ماکرو بود شک نکنید تو این سایت شده بود علیه سلام پشت اسمش هزارتا صلوات ختم میکردن

عنوان بزرگیه حتی اگه تاخیر برای فروش بهتر بازی بوده بازم قابل قبوله .

خدارو پدر یوبی بیامرزه اگه این شرکت نبود 8 سال یه بار باید صبر میکردیم یکی از بازیهای nd تجربه کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر