Watch Dogs | PC

watch-dogs-2.jpg

خوب چند ساعت قبل ubاز ipجدیدش به اسم Watch Dogs پرده برداری کرد

اطلاعات جدید به پست اول اضافه می شود !

تاریخ عرضه بازی هم برای 2013 مشخص شده

تصاویر :

.

WATCH DOGS
HD
SD

...............................................

برای مشاهده تصویر اصلی (652x247) روی این نوار کلیک کنید.
156_2222222222222222.jpg

اولین نمایش از بازی Watch Dogs برای ps4
HD H.264 MP4 244.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 103.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 25.7MB Download

Ubisoft امروز رسما تایید کرد که بازی Open-World آینده اش یعنی Watch Dogs در تاریخ 19 نوامبر 2013 عرضه خواهد شد. این باری 3 روز بعد یعنی 22 ماه نوامبر در اروپا نیز عرضه خواهد شد.

همچنین UbiSoft تایید کرده که این بازی برای کنسول های X360، PS3 و PC عرضه خواهد شد. اخیرا نیز اعلام شده بود این نسخه از بازی برای کنسول PS4 (در زمان عرضه کنسول) نیز منتشر خواهد شد. این در حالی است که شرکـت Sony اعلام نموده کنسول PS4 در سال 2013 روانه بازار خواهد شد.

از سوی دیگر، طبق اعلام UBI که این بازی برای کلیه کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد؛ باید تا 21 می منتظر نسل بعدی کنسول Microsoft نیز باشیم.

قابل ذکر است شرکت UbiSoft، نسخه های متعددی از این بازی را زمان عرضه، روانه بازار خواهد کرد که اطلاعاتی از این نسخه ها اعلام نموده است. این پک ها با نام های: ،Dedsec Edition Vigilante Edition، Uplay Exclusive Edition و Special Edition عرضه خواهد شد.

zfdw05jumkwsl3gj2w.jpg

the Dedsec Edition شامل:

• فیگور 23 سانتی Aiden Pearce
  • Steelbook
  • DedSec Collector box
  • Artbook های Watch_Dogs
  • OST های بازی
  • نقشه Chicago بازی
  • 4 عدد collectible cards
  • 3 عدد مدال انحصاری

+ سه مرحله Single Player که با نام های “Palace Pack” و “Signature Shot” و “Breakthrough Pack” نامیده می شود. هر ماموریت شامل Reward های مخصوص خودش نیز می باشد.

The Vigilante Edition:

• Vigilante Collector box
  • کلاه مخصوص Aiden Pearce
  • ماسک مخصوص Aiden Pearce
  • OST های بازی

+ مراحل و ماموریت هایی که در بالا به آن اشاره شد.

همچنین پک Uplay Exclusive Edition نیز فقط از طریق سایت Uplay قابل خرید است و شامل کلیه محتویات اضافی بازی بعلاوه steelbook می باشد. در نهایت آخرین پک با نام Special Edition عرضه خواهد شد. اگر قصد خرید محتویات اضافی برای بازی را ندارید این پک بهترین نسخه

Last edited by a moderator:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
Bad.Blood.DLC-RELOADED تا آپدیت 1.4 رو داره. برای آپدیت 1.6 باید سیو بازی رو تغییر بدی به نسخه ی 3DM یا Steam006. میگردم اگه لینکی پیدا کردم برات میفرستم.

من که بازی نکردم بخوام سیو داشته باشم
کل اپدیت هاشو بریزم شروع میکنم
درضمن دیگه فکر نکنم آپدیت و DLC بیاد برای بازی درسته؟ خیلی وقت شده دیگه

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
من که بازی نکردم بخوام سیو داشته باشم
کل اپدیت هاشو بریزم شروع میکنم
درضمن دیگه فکر نکنم آپدیت و DLC بیاد برای بازی درسته؟ خیلی وقت شده دیگه

من هم آپدیت آخر 1.6 رو میخوام،اگه لینکی دارین بدین،مرسی دوستان

اینم لینک آپدیت 1.6 . بعد نصب Bad Blood نسخه ی ریلودد این رو دانلود کنید و نصب کنید. توش چند تا کرک هم هست. کرک Ali یا steam006 توصیه میشه. چون روی ویندوز 10 کرک 3DM خرابه.
https://mega.co.nz/#!3twBgAAD!dgXx7R-Kh21HHTVTTQKP__q8jstoZl6aEENH1DUr7aM

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
دوستان یه چیزی من با این سیستم
i5 4460
8gb ram
R9 290X
مشکل فریم دهی دارم اپدیت 1.04 هم ریختم و خود بازی رو حالت auto detect میبره تنظیمات رو روی ultra ولی حتی روی low هم به من 52 فریم میده

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
دوستان پچی چیزی اومد بالاخره برای مشکلات لگ؟ من همون روزای اول اومدنش گرفتمش لگ داشت تا الان ولش کردم که دیگه اومده باشه پچ. اگه هنوز نیومده باشه خودمو میکشم=))

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
اینم لینک آپدیت 1.6 . بعد نصب Bad Blood نسخه ی ریلودد این رو دانلود کنید و نصب کنید. توش چند تا کرک هم هست. کرک Ali یا steam006 توصیه میشه. چون روی ویندوز 10 کرک 3DM خرابه.
https://mega.co.nz/#!3twBgAAD!dgXx7R-Kh21HHTVTTQKP__q8jstoZl6aEENH1DUr7aM

دمت گرم فقط اینجاشو نگرفتم

بعد نصب Bad Blood نسخه ی ریلودد این رو دانلود کنید و نصب کنید

خب نسخه بازی + نسخه Bad Blood من ریلودد هستن
الان بعد نصب بازی و Bad Blood من این اپدیت شما رو میریزم تموم دیگه؟

یه سوال دیگه
این بازی اپدیت 5 نداره؟
یهو از 4 رفته 6؟

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
دمت گرم فقط اینجاشو نگرفتم
خب نسخه بازی + نسخه Bad Blood من ریلودد هستن
الان بعد نصب بازی و Bad Blood من این اپدیت شما رو میریزم تموم دیگه؟

یه سوال دیگه
این بازی اپدیت 5 نداره؟
یهو از 4 رفته 6؟

منم همینو گفتم دیگه وقتی Bad Blood رو نصب کردین این آپدیتی که گذاشتم رو نصب کنید. پچ 1.5 هم اومده بود ولی خب فقط فایل exe بود که پچ 1.6 جایگزین اش شده.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332

منم همینو گفتم دیگه وقتی Bad Blood رو نصب کردین این آپدیتی که گذاشتم رو نصب کنید. پچ 1.5 هم اومده بود ولی خب فقط فایل exe بود که پچ 1.6 جایگزین اش شده.

اپدیت ریختم بازی کلا اجرا نشد:d

UmyWF.png

کرک 3DM کلا انگار نه انگار کلیک کردم و اون یکی هم خطای Ali23 داد

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
دوستان یه چیزی من با این سیستم
i5 4460
8gb ram
R9 290X
مشکل فریم دهی دارم اپدیت 1.04 هم ریختم و خود بازی رو حالت auto detect میبره تنظیمات رو روی ultra ولی حتی روی low هم به من 52 فریم میده

دوست عزیز فریم که خوبه من با این سیستم i5 4690k - ram:8 -970 تنظیمات رو الترا و رزولیشن فول اچ دی بین 45 تا 55 فریم میگیرم البته تو شلوغی 45 فریم میده البته رو ویندوز 7 با این تعریفایی که دوستان از 10 داشتن بعد

کوچ به 10 به کمتر 55 ثابت راضی نمیشم:d

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
دوست عزیز فریم که خوبه من با این سیستم i5 4690k - ram:8 -970 تنظیمات رو الترا و رزولیشن فول اچ دی بین 45 تا 55 فریم میگیرم البته تو شلوغی 45 فریم میده البته رو ویندوز 7 با این تعریفایی که دوستان از 10 داشتن بعد

متوجه نشدین من میگم که رو low به من 50 فریم میده نه رو الترا

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا

اپدیت ریختم بازی کلا اجرا نشد:d

کرک 3DM کلا انگار نه انگار کلیک کردم و اون یکی هم خطای Ali23 داد

دقیقا برای منم ارور اولی که تو پست قبل گذاشتن رو داد

برای اینکه شما قبلا کرک ریلودد رو روی بازی ریختین. جزء معدود بازی هایی است که هر گروهی که کرک کرده یه سری از فایلهای بازی رو دستکاری کرده. و فایلهای کرک های مختلف با هم فرق دارن. شما این فایل زیر رو دانلود کنید. تمامی فایلهای اوریجینال بازی هست به جزء Disrupt_b64.dll که خودش توی آپدیت 1.6 بازی که براتون گذاشتم هست. هر وقت خواستین کرک بازی رو تغییر بدین اول فایلهای اوریجینال بازی رو توی پوشه ی Bin کپی کنید بعد کرک رو بریزید. مشکل دیگه ای داشتین در خدمتم

bin_original File

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332

روی ویندوز 10 من حدود 10 الی 15 فریم بیشتر از ویندوز 7 میگیرم تازه روی تنظیمات بالاتر

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
متوجه نشدین من میگم که رو low به من 50 فریم میده نه رو الترا

اولن آروم تر :|دوما شما طوری بیان کردین که انگار هم رو low هم رو ultra هردوشون 52 فریم میگیرین اوکی ؟نگفتین رو الترا چند فریم میگیری اومدی در ادامه صحبتت میگی ( بازی رو حالت auto detect میبره تنظیمات رو روی ultra ولی حتی روی low هم به من 52 فریم میده)

خب کلمه هم رو که بیان کردن برداشت از حرفات اینه که رو هر دو تنظیمات 52 فریم میگیری !!!!!!!!!!!!!!

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
برای اینکه شما قبلا کرک ریلودد رو روی بازی ریختین. جزء معدود بازی هایی است که هر گروهی که کرک کرده یه سری از فایلهای بازی رو دستکاری کرده. و فایلهای کرک های مختلف با هم فرق دارن. شما این فایل زیر رو دانلود کنید. تمامی فایلهای اوریجینال بازی هست به جزء Disrupt_b64.dll که خودش توی آپدیت 1.6 بازی که براتون گذاشتم هست. هر وقت خواستین کرک بازی رو تغییر بدین اول فایلهای اوریجینال بازی رو توی پوشه ی Bin کپی کنید بعد کرک رو بریزید. مشکل دیگه ای داشتین در خدمتم

bin_original File

داداش دمت گرم
بازم مشکل :d

من تا قبل اپیدت 6 بدون نصب Uplay میتونم بازی اجرا کنم
حالا با نصب اپدیت 6 گفت باید Uplay نصب کنی و حالا که نصبیدم یوزر پسورد میخواد
چکارش کنم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر