Watch Dogs | PC

watch-dogs-2.jpg

خوب چند ساعت قبل ubاز ipجدیدش به اسم Watch Dogs پرده برداری کرد

اطلاعات جدید به پست اول اضافه می شود !

تاریخ عرضه بازی هم برای 2013 مشخص شده

تصاویر :

.

WATCH DOGS
HD
SD

...............................................

برای مشاهده تصویر اصلی (652x247) روی این نوار کلیک کنید.
156_2222222222222222.jpg

اولین نمایش از بازی Watch Dogs برای ps4
HD H.264 MP4 244.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 103.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 25.7MB Download

Ubisoft امروز رسما تایید کرد که بازی Open-World آینده اش یعنی Watch Dogs در تاریخ 19 نوامبر 2013 عرضه خواهد شد. این باری 3 روز بعد یعنی 22 ماه نوامبر در اروپا نیز عرضه خواهد شد.

همچنین UbiSoft تایید کرده که این بازی برای کنسول های X360، PS3 و PC عرضه خواهد شد. اخیرا نیز اعلام شده بود این نسخه از بازی برای کنسول PS4 (در زمان عرضه کنسول) نیز منتشر خواهد شد. این در حالی است که شرکـت Sony اعلام نموده کنسول PS4 در سال 2013 روانه بازار خواهد شد.

از سوی دیگر، طبق اعلام UBI که این بازی برای کلیه کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد؛ باید تا 21 می منتظر نسل بعدی کنسول Microsoft نیز باشیم.

قابل ذکر است شرکت UbiSoft، نسخه های متعددی از این بازی را زمان عرضه، روانه بازار خواهد کرد که اطلاعاتی از این نسخه ها اعلام نموده است. این پک ها با نام های: ،Dedsec Edition Vigilante Edition، Uplay Exclusive Edition و Special Edition عرضه خواهد شد.

zfdw05jumkwsl3gj2w.jpg

the Dedsec Edition شامل:

• فیگور 23 سانتی Aiden Pearce
  • Steelbook
  • DedSec Collector box
  • Artbook های Watch_Dogs
  • OST های بازی
  • نقشه Chicago بازی
  • 4 عدد collectible cards
  • 3 عدد مدال انحصاری

+ سه مرحله Single Player که با نام های “Palace Pack” و “Signature Shot” و “Breakthrough Pack” نامیده می شود. هر ماموریت شامل Reward های مخصوص خودش نیز می باشد.

The Vigilante Edition:

• Vigilante Collector box
  • کلاه مخصوص Aiden Pearce
  • ماسک مخصوص Aiden Pearce
  • OST های بازی

+ مراحل و ماموریت هایی که در بالا به آن اشاره شد.

همچنین پک Uplay Exclusive Edition نیز فقط از طریق سایت Uplay قابل خرید است و شامل کلیه محتویات اضافی بازی بعلاوه steelbook می باشد. در نهایت آخرین پک با نام Special Edition عرضه خواهد شد. اگر قصد خرید محتویات اضافی برای بازی را ندارید این پک بهترین نسخه

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
بعد از تقریباً 10 ساعت بازی پی بردم که تو قضاوتم اشتباه کردم...اکثریت میگفتن بازیه خوبی نیست ولی من بشدت از بازی خوشم اومده...تا به اینجا همه چیش واسم تازه بوده و سرگرم کرده و این یعنی من گیمر راضی ام از بازی ....!! توسبک مخفی کاری واقعاً عالی کارکرده... با هک میتونی یه منطقه رو که پیاده تو 15 دقیقه کشف میشه رو 1 دقیقه ای بگردی و فلنگو ببندی...!! پلیس ها هم بنظرم طبیعی کار شدن...میگفتن هی میریزن سرت من امتحان کردم..همچین چیزی هم نست..خلاف میکنی تو شهر میان دنبالت دیگه طبیعیه...!! ولی اگه عادی رانندگی کنی کسی کاریت نداره :d گرافیک بازی واسه ی من چشم نوازه..من ازش راضی ام... انیمیشن هاش خوب کارشدن البته باگ هم دیده شده :d موسیقی هایی که تو ماشین و محیط بازی مخصوصاً صفحه ی اول پخش میشن فوق العاده ن...وزش باد و تکون خوردن اشیا فوق العاده ن.. درحق بازی خیلی اجحاف شده... مظلوم گیرش آوردین :)) نظر کلی رو بعداً میگم فقط خواستم بگم خیلی بازیه خوبیه..من دوسش دارم :d
مشکل واچ داگز فقط اون هایپای الکیی بود که توی نمایشای اولیه کردن که در اون حد نبود! وگرنه در نوع خودش بشدت بازی خوب و متنوع و جدیدی بود منم خیلی باهاش حال کردم.
متای خوبی هم گرفت ولی خوب متاشم اگه اونقدر هایپ نمیکردن ممکن بود خیلی بیشتر بشه :D

از نظر گرافیک هم با این ماد هایی که واسش اومد بنظرم تا حدود خیلی زیادی مثل تریلر اولیش میشه روی PC

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
بعد از تقریباً 10 ساعت بازی پی بردم که تو قضاوتم اشتباه کردم...اکثریت میگفتن بازیه خوبی نیست ولی من بشدت از بازی خوشم اومده...تا به اینجا همه چیش واسم تازه بوده و سرگرم کرده و این یعنی من گیمر راضی ام از بازی ....!! توسبک مخفی کاری واقعاً عالی کارکرده... با هک میتونی یه منطقه رو که پیاده تو 15 دقیقه کشف میشه رو 1 دقیقه ای بگردی و فلنگو ببندی...!! پلیس ها هم بنظرم طبیعی کار شدن...میگفتن هی میریزن سرت من امتحان کردم..همچین چیزی هم نست..خلاف میکنی تو شهر میان دنبالت دیگه طبیعیه...!! ولی اگه عادی رانندگی کنی کسی کاریت نداره :d گرافیک بازی واسه ی من چشم نوازه..من ازش راضی ام... انیمیشن هاش خوب کارشدن البته باگ هم دیده شده :d موسیقی هایی که تو ماشین و محیط بازی مخصوصاً صفحه ی اول پخش میشن فوق العاده ن...وزش باد و تکون خوردن اشیا فوق العاده ن.. درحق بازی خیلی اجحاف شده... مظلوم گیرش آوردین :)) نظر کلی رو بعداً میگم فقط خواستم بگم خیلی بازیه خوبیه..من دوسش دارم :d

درسته من یه چند دقیقه بیشتر بازی نکردم سیستم نکشید:d
ولی بازی خوب بود یکم گیر نمیکرد بازیش میکردم
ان شالله قسمت دوم بهتر میشه

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
کسی بازی رو روی ویندوز 10 تست کرده؟ کرک Steam006 و 3DM اصلا سیو نمیشن. Ali فقط کار میکنه که سیو قبلیم رو نمیشناسه و مجبورم دوباره این همه رو از اول برم. کسی راه حلی داره؟ uplay رو نصب کردم. پیشن نیاز ها همشون نصبه. کسی راه حلی داره؟

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
کسی بازی رو روی ویندوز 10 تست کرده؟ کرک Steam006 و 3DM اصلا سیو نمیشن. Ali فقط کار میکنه که سیو قبلیم رو نمیشناسه و مجبورم دوباره این همه رو از اول برم. کسی راه حلی داره؟ uplay رو نصب کردم. پیشن نیاز ها همشون نصبه. کسی راه حلی داره؟
من با کرک ریلودد روی win7 و win8.1 مشکلی نداشتم
میخوای تست کن ببین روی win10 مشکل سیو داره یا نه ، شاید سیوهای قبلیت رو هم بشناسه

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
من با کرک ریلودد روی win7 و win8.1 مشکلی نداشتم
میخوای تست کن ببین روی win10 مشکل سیو داره یا نه ، شاید سیوهای قبلیت رو هم بشناسه

بدبختی اش اینجاست که کرک ریلودد تا نسخه v1.05.324 هست. من الان آپدیت 1.6 رو دارم. وگرنه سریع سیو ها رو به نسخه ی ریلودد تبدیل میکردم و از اون استفاده میکردم.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
من با ریلودد مشکلی ندارم رو وین 10
شما نسخه ی بازیتون توی منوی اصلی بازی چی نوشته؟ 1.06.324 ؟
راندمان در این بازی توی Windows 10 چطوره ؟
کرک Steam006 و 3dm اصلا نمیتونن بازی رو سیو کنن. حداقل برای من اینطوره. رفتم کرک ریلودد برای آپدیت 1.6 رو گرفتم لگ وحشتناکی داشت ولی خوب سیو های قبلیم رو شناخت در صورتی که با کرک Ali213 سیو قبلیم رو نمیشناسه ( تبدیل سیو هم کارساز نبود پیغام میده سیو بازی خرابه) و بدون سیو قبلیم بازی رو تست کردم. فوق العاده روون شده بود. به جرئت میگم که حداقل 10 فریم افزایش داشتم نسبت به ویندوز 7.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
شما نسخه ی بازیتون توی منوی اصلی بازی چی نوشته؟ 1.06.324 ؟

کرک Steam006 و 3dm اصلا نمیتونن بازی رو سیو کنن. حداقل برای من اینطوره. رفتم کرک ریلودد برای آپدیت 1.6 رو گرفتم لگ وحشتناکی داشت ولی خوب سیو های قبلیم رو شناخت در صورتی که با کرک Ali213 سیو قبلیم رو نمیشناسه ( تبدیل سیو هم کارساز نبود پیغام میده سیو بازی خرابه) و بدون سیو قبلیم بازی رو تست کردم. فوق العاده روون شده بود. به جرئت میگم که حداقل 10 فریم افزایش داشتم نسبت به ویندوز 7.
ورژن بازی من 1.04 هست عزیز اصلا اپدیت های جدیدتر رو پیدا نکردم که بخوام بریزم و با کرک ریلودد عالی کار میکنه رو وین 10 منم افزایش حدود 10 فریمی رو داشتم نسبت به 8.1

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
ورژن بازی من 1.04 هست عزیز اصلا اپدیت های جدیدتر رو پیدا نکردم که بخوام بریزم و با کرک ریلودد عالی کار میکنه رو وین 10 منم افزایش حدود 10 فریمی رو داشتم نسبت به 8.1

بله شما آپدیت Bad blood مربوط به نسخه ی ریلودد رو گرفتید ولی آپدیت 1.6 رو نگرفتین چون ریلودد کرک نکرده. فقط steam006 و ali213 کرک کردن.

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
بله شما آپدیت Bad blood مربوط به نسخه ی ریلودد رو گرفتید ولی آپدیت 1.6 رو نگرفتین چون ریلودد کرک نکرده. فقط steam006 و ali213 کرک کردن.
من Bad.Blood.DLC-RELOADED دارم
الان باید آپدیت 1.6 بگیرم؟
لینکی داری داداش؟

بعد اینکه خود Bad.Blood.DLC-RELOADED تا اپدیت چندم هست؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
من Bad.Blood.DLC-RELOADED دارم
الان باید آپدیت 1.6 بگیرم؟
لینکی داری داداش؟

بعد اینکه خود Bad.Blood.DLC-RELOADED تا اپدیت چندم هست؟

Bad.Blood.DLC-RELOADED تا آپدیت 1.4 رو داره. برای آپدیت 1.6 باید سیو بازی رو تغییر بدی به نسخه ی 3DM یا Steam006. میگردم اگه لینکی پیدا کردم برات میفرستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر