Wasteland 2 | PC

wasteland2.jpg

استودیوی InXile رسما اعلام کرد در حال کار بر روی ادامه ی مستقیم یکی از تاثیرگذارترین نقش آفرینی های تاریخ است، Wasteland که در سال 1988 توسط Interply به بازار عرضه شده بود عنوانی بود که بعد ها باعث خلق آثار مطرحی چون سری Fallout شد و به نوعی بنیان گذار آثار post apocalyptic در دنیای بازی ها شد.
نکته ی جالب در این میان اینست که Wasteland 2 بدون هیچ ناشر و حمایت مالی ای در دست ساخت است و بودجه ی فعلی تامین شده برای آن تا این لحظه حدود 1.18 میلیون دلار بوده که از طرف طرفداران بازی جمع آوری شده است!
InXile که بزرگترین اثر کارنامه ی نه چندان پربار آن The Bard's Tale است ، قول داده تمام تلاش خود را برای ارائه ی یک دنباله ی وسیع و وفادار به عنوان اصلی انجام خواهد داد، بنابر اعلام سازندگان اواخر سال 2013 زمان انتشار بازی برای PC خواهد بود.

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
نسخه بتا رو دانلود کردم و یه مقداری بازی کردم. خیلی خوبه! مخصوصا موزیک هاش و صداگذاری که کاملا حس گردش تو یه بیابون رو القا میکنه...

ولی دیگه ادامه نمیدم و منتظر نسخه کامل میمونم و امیدوارم که سیوها هم منتقل بشه (به احتمال زیاد میشه)!

طزفدارای نقش آفرینی اگه نمیتونین تا اومدن بازی صبر کنید حتماً این بتا رو تست کنید. حجمشم حدود 4 گیگه!

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
من این بازی رو از روز اولی که کیک استارت شد دنبال کردم و فکر کنم 100 و خرده ای پست توی فروم بازی زدم، یه جورایی از همون اول بازی ساخته شدنش رو دیدم...اون موقع خیلی هیجان داشتم، الان بتا رو که می بینم یه کم نگرانم... نه که خوب نباشه هاا... ولی از لحاظ فنی یه کم اذیت می کنه( البته واسه ی نسخه ی بتا طبیعی هست این چیزا) اما در مجموع منتظرم بازی یه پیشرفت اساسی کنه نسبت به بتا...

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
خب منم این بازی رو دانلود کردم بازی خیلی عالیه برای طرفدارای این سبک به خصوص اگر بازیهای قدیمی این سبکو بازی کرده باشین انجام این بازی و حسی که داره خیلی لذت بخشه.متاسفانه بازی خیلی سنگینه و cpu محور اگر بخوان با کیفیت vhqوfhd بازی کنید سیستمتون رو به چالش میکشه.به احتمال زیاد تو نسخه نهایی این مشکل برطرف میشه

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
من چند بار خیز برداشتم برای Early Access ولی واقعا 60 دلار گرونه :| امیدوارم حداقل برای Pre-Order یه تخفیفی بدن!

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
من چند بار خیز برداشتم برای Early Access ولی واقعا 60 دلار گرونه :| امیدوارم حداقل برای Pre-Order یه تخفیفی بدن!

نسخه ی تورنتش هم هست، شما میتونی از اونجا دانلود کنی...

در کل انتظار همه ی طرفدارا اینه که تو این وضع که اکثر rpg ها دارن به سمت خطی شدن میرن و حق انتخاب رو فدای گرافیک بهتر و اکشن بهتر می کنن، این بازی یه جورایی rpg رو زنده کنه... حتی صداگذاری بازی کم انجام شده تا پولش صرف ارتقا عناصر rpg بشه... اما خب همه ی اینا باعث شده بازی یه حالت خاص پیدا کنه که فقط rpg باز ها، ازش خوششون بیاد... هنوز معلوم نیست بازی چقدر خوب در بیاد اما یه چیزی رو مطمئن هستم، حتی اگه بازی عالی هم در بیاد، خواهیم دید خیلیا میان توی همین تاپیک پست میذارن که چرا مثلا صداگذاری شخصیت نداره یا چرا گرافیکش طبیعی نیست یا اینکه حوصله سر بره و ... . سبک rpg محض، طرفدارای محدودی داره به خاطر همین هم هست که خیلی از بازیای rpg امروزی عناصر rpg شون کمرنگ شده تا بقیه ی بازی باز هایی که زیاد هم rpg باز نیستن به سمتشون کشیده بشن...

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
یک سوال:

در این بازی در آنِ واحد باید چند نفر رو با هم کنترل کرد یا تک شخصیته هم میشه؟! (چون عکساش همش چند نفر رو با هم نشون میده)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
نسخه اصلی مشخص نشده کی میاد؟ :-/
هنوز خیر :-"
یک سوال:

در این بازی در آنِ واحد باید چند نفر رو با هم کنترل کرد یا تک شخصیته هم میشه؟! (چون عکساش همش چند نفر رو با هم نشون میده)
فک کنم میشه 7 نفر رو کنترل کرد :D
ویدئوی 4 نفریش رو که همون اول داده بودن :-"

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اعتیادی که یه عنوان Turned Base با خودش میاره رو فقط با میزان اعتیاد وارکرفت و استارکرفت میشه مقایسه کرد!:d
اونوقت بازی رو خط میزنین از لیستتون!:|:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر