WarRock

درود
ميخوام يك بازي توپ بهتون معرفي كنم در سبك FPS و چيزي خيلي شبيه به Battlefield .. اين بازي WarRock نام داره و شما ميتونيد با ثبت نام در وبسايت اين بازي، اون رو دانلود كنيد و براحتي بازي كنيد.. نميدونم بازي چطور ساخته شده كه با لتنسي بالاي 250 تا 350 قادريد خوب بازي كنيد... بازي كاملاً رايگان هست و حجمي در حدود 185 مگابايت داره كه با يك سرويس ADSL براحتي قابل دريافت هست. www.WarRock.net

بازي تا 64 نفر قابل بازي كردن هست وكلاً چيز جالبي است بخصوص بعنوان يك بازي رايگان... توصيه ميكنم حتماً اين بازي رو دانلود كنيد و بازي كنيد...

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
کسی نیست جواب ما رو بده ؟؟!:(

- نه نیست !
آخه میدونی چیه ؟:-"
- نه !:confused:
من خودم رفتم گشتم جای دیگه جوابمو پیدا کردم ! در ضمن آقای Toxic دیگه هیچجا Post نده ! چون کسی جوایت نمیده !:-"
- تو که جوابمو می دی ؟
نه !
- :(

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
بازیش باحاله بیاید بازی کنیم البته حجمش دیگه 180 مگ نیست شده 580 مگ راحتم می تونید بازی کنید تو سایت رجیستر میشید میاید تو بازیو بازیو یازی می کنید اگرم کسی برای رجیستر کردن از نظر تحریمو از این جور چیزا مشکل داشت بگه

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
من از همون تاپیک قبلی که شما زده بودی انتقال داده شدم به این تاپیک :D
الان هم دارم دانلود میکنم 90% شده ، ایشاالله فردا بعد از مدرسه یه تستی می زنیم :laughing:

ویرایش : 95% :D

آخرین ویرایش:

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
عجیبه ... من بازی رو دانلود و نصب کردم ... وقتی می خوام اجرا کنم دو تا اپدیت می خواد بگیره ، حدودا توی 40 50 % ـش یه ارور می ده که نتونست فایل ..... رو Extract کنه ، 3 بار امتحاب کردم بازم همونو میگه ، چی کار کنم ؟ :(

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
خوب من حدود نیم ساعت بازی کردم ، در یک کلام می تونم بگم افتضاحه ! :D

نه گیم پلی خوبی داره نه گرافیک ...
آره خو گرفیک نداره ولی 3 حالت بازی داره که یه حالتش جالبه و سوار وسایل نقلیه میشی و بقیه هم سوار میکنی...
حالا هرکی پایه هست یه زمان بگین بیایم بازی کنیم:cheesygri

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
آره حداقل یه دست بازی کنیم :D حجت هم که هست یکی دیگه هم بیاد 2v2 بریم :D

من که پینگم همش خراب بود ، فقط یه نفر رو کشتم اونم با اسنایپ ، طرف خودش کمپ کرده بود منم headshot ـش کردم که تازه 1 ثانیه بعد مرد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر