WarRock

درود
ميخوام يك بازي توپ بهتون معرفي كنم در سبك FPS و چيزي خيلي شبيه به Battlefield .. اين بازي WarRock نام داره و شما ميتونيد با ثبت نام در وبسايت اين بازي، اون رو دانلود كنيد و براحتي بازي كنيد.. نميدونم بازي چطور ساخته شده كه با لتنسي بالاي 250 تا 350 قادريد خوب بازي كنيد... بازي كاملاً رايگان هست و حجمي در حدود 185 مگابايت داره كه با يك سرويس ADSL براحتي قابل دريافت هست. www.WarRock.net

بازي تا 64 نفر قابل بازي كردن هست وكلاً چيز جالبي است بخصوص بعنوان يك بازي رايگان... توصيه ميكنم حتماً اين بازي رو دانلود كنيد و بازي كنيد...

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
من که هنوز بازی یاد نگرفتم:pهی میمیرم
با rpgمیزدم نمیمرد ولی در کل تو این بازی hackerجماعت ریختن که حرص آدم در میارن من خودم بازی project tourqe پیشنهاد میکنم که یه بازی mmorpg هست و گرافیک خوبی داره که سبک رانندگی هست:cheesygri

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
من که هنوز بازی یاد نگرفتم:pهی میمیرم
با rpgمیزدم نمیمرد ولی در کل تو این بازی hackerجماعت ریختن که حرص آدم در میارن من خودم بازی project tourqe پیشنهاد میکنم که یه بازی mmorpg هست و گرافیک خوبی داره که سبک رانندگی هست:cheesygri

دقیقا منم همین مشکل رو دارم ... اصلا معلوم نیست هکه یا چی ! :D

مثلا اول هر Round یه دفعه همه مون میمیریم با نارنجک یکی از دشمنها !! من نمی دونم چجوری نارنجک میندازه همون اول سمت ما :D ( هک ؟! :D چیت ؟ :D )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر