Multi Platform Warhammer 40,000: Space Marine 2

Space-Marine-2-40K.jpg

سازنده: Saber Interactive
ناشر: Focus Entertainment
سبک: Third Person Shooter | hack & slash
پلتفرم: پلتفرم های نسل 9 و PC
تاریخ عرضه: زمستان 2023

پس از سالها در رویدادی غیر منتظره, عنوانی جدیدی از عنوان محبوب Warhammer 40,000: Space Marine معرفی شد.
این بازی کاملا نسل نهمی بوده, و به گفته سازنده مهیج تر از قسمت اول میباشد.

تریلر

آخرین ویرایش:

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
بنظر میاد بازی تاخیر بخوره چون تا الان مارکتینگی انجام نشده و پیش فروشی نیومده با اینکه بازی برای زمستون 2023 انتشارش تاریخ خورده بود
من یکی که خیلی منتظرشم امیدوارم همون تاریخ منتشر بشه م مشکلی پیش نیاد.‌‌

• Like
Reactions: blak

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani

گیمپلی
بشدت عاشق بازی شدم امیدوارم تاخیر نخوره ولی این قضیه پیش خرید ایناش عجیبه یسری یاستا اروپایی برای پیش خرید گذاشتن نسخه های مختلفشو ولی استور پلی استیشن فعلا که خبری نیستش.

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,146
نام
Melkor
فکر کنم میتونید برای بتا ثبت نام کنید دوستان . باید توی سایت Focus Entertainment اکانت بسازید درخواست بدید .
ــــ
بازی خارق العاده به نظر میاد . بریم در راه امپراطور جهاد کنیم :D

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
فکر کنم میتونید برای بتا ثبت نام کنید دوستان . باید توی سایت Focus Entertainment اکانت بسازید درخواست بدید .
ــــ
بازی خارق العاده به نظر میاد . بریم در راه امپراطور جهاد کنیم :D
لینک کاملش رو دارید ؟ وی پی ان هم میخواد ؟

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
هولی شت چقدر خفنه این بازی :|
خیلی وقت بود گرافیم به این تمیزی ندیده بودم
البته گرافیک بازی در اون حد تمیز نیست، کیفیت بافت‌ها عالیه ولی پاپ آپ خیلی زیاده حتی تو همین نمایشی که خودشون دادن و انیمیشن‌ها و هوش مصنوعی دشمن‌ها هم چندان جالب نمیزنه.
این گیم پلی هم واقعا اگه همین باشه فقط بنظرم بیشتر از ۸ ساعت براش خسته کننده میشه.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,322
نسخه های دیگر رو بازی کردید و خودتون میدونید چه بازی خفنیه، نه فقط این نسخه و کلا فرنچایز خاص و گردن کلفتی بود همیشه، اما اینجا خب همه چیز به متا ربط پیدا میکنه، انحصاری هم که نیست، بالای 90 شه، میشه ابر بازی قرن و از هیتر سابق تا کسی که اصن نمیشناخت، همه براش سر و دست میشکونن، 2 نمره کمتر از 90 شه هم تبدیل میشه به زباله غیر قابل بازیافت و توسط اکثریت گیمر های خوش سلیقه و خفن و با تجربه! بایکوت میشه...

(اسپم، پست موقت)
تا بوده این بوده
شماره اول هم متا خفنی نداشت( با اینکه به من خیلی فاز داد )ولی گیمر حرفه ی متا اولویت اولش نیست کلا بازی باید با سلیقت جور دربیاد
بازی هست متا بالای ۹۰ ولی من باهاش حال نمیکنم برعکسشم هست
همین برنامه برای فیلم سریال هست

• Like
Reactions: MrElectricWizard

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر