Wargaming Console Community

WOT banner.jpg

درود ؛

با توجه به اینکه بازی پرطرفدار دنیای تانکها World of Tanks بتازگی بر روی کنسول Playstation 4 هم قابل بازی شده (تا چند ماه پیش تنها بر روی کنسولهای XBox one و Xbox 360 قابل بازی بود) و همینطور شایع شده که استدیو سازنده بدنبال انتقال بازیهای World of Warships و World of Airplanes به کنسول هست ، بنابراین جای چنین تاپیکی برای این بازیها بنظر خالی میومد !

بازی World of Tanks (دنیای تانکها) یک بازی اکشن نقش آفرینی چندنفره MMO و رایگان هست که در اون هر بازیکن هدایت یک تانک انتخابی خودش رو در نبردهای چند نفره به عهده میگیره. این بازی کاملاً شناخته شده هست و مطمئناً اکثر دوستان با بازی و سبک اون آشنایی دارن اما معدود کسانیکه این آگاهی رو ندارن میتونن به این لینک که مربوط ورژن PC بازی هست برن تا با سبک و سیاق بازی آشنا بشن.

همونطور که اشاره شد بازی بسیار محبوب و دارای ملیونها کاربر فعال هست و سرورهای بازی بسیار عالین بطوریکه کاربران ایرانی هم میتونن از بازی لذت ببرن.

پیوندها :

- سایت رسمی سازنده
- سایت اختصاصی کنسول
- فروم ویژه کنسول
- دانشنامه بازی

در پایان اشاره کنم که ما اولین کلن ایرانی-کنسولی این بازی رو بنام IRAN راه اندازی کردیم. دوستانیکه بر روی Xbox one بازی میکنن در صورت تمایل میتونن از طیق این لینک درخواست عضویت بدن. همینطور خود من گاهی اوقات بازی رو بر روی کانال تویچ خودم استریم (پخش زنده) میکنم که دوستان میتونن ازین طریق با گیم پلی بازی آشنا بشن

با سپاس

آخرین ویرایش:

xblack

کاربر سایت
Nov 30, 2014
20
سلام از دوستان کسی بازی warships روی کنسول ps5 اجرا کرده؟
من مشکل اتصال دارم به چنتا dns هم امتحان کردم نشد
ارور ۹۳ میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر