1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

WORLD OF TANKS [ پست اول خوانده شود ]

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط Poorya_2, ‏Jun 21, 2012.

1. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    WORLD OF TANKS [ پست اول تاپیک حتماً مطالعه شود ]

این تاپیک :
    ـ به هیچ وجه محل تسویه حساب های شخصی و گروهی نیست .
    ـ محل عضو گیری برای کلن ها نیست .
    ـ محل اعلام اخبار کلن ها نیست .
    درصورت مشاهده هرگونه رفتاری که بر خلاف موارد بالا باشه یا نظم تاپیک رو به هم بریزه ، دسترسی فرد خاطی با هر سابقه ای که داشته باشه ، بدون اخطار قبلی قطع خواهد شد .
    " مدیریت بازی سنتر "

درود

امروز قصد دارم بازی World Of Tanks رو به شما معرفی کنم. (و پیشاپیش از استارتر تاپیک Nima1376 تشکر میکنم)

سبک بازی : اکشن ، نقش آفرینی ، مولتی پلیر
    توسعه دهنده : Wargaming
    تاریخ انتشار : August 2010
    موتوربازی : Bigworld
    پلتفرم : ویندوز ، ایکس باکس ، اندروید ، ios

بازی World of Tanks یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین رایگان هست و هزاران کاربر همزمان در تمامی سرور های این بازی را انجام می دهند. این بازی توسط شرکت بلاروسی Wargaming ساخته و توسعه داده شده ، سبک این بازی MMORPG بوده و این بازی کاملا رایگان یا به اصطلاح (F2P (Free To Play هست و هیچ محدودیتی برای بازیکن از نظر مالی بوجود نمیاره

اکثر تانک ها متعلق به جنگ جهانی دوم هستن (از اوایل تا اواسط قرن بیستم) و از نظر گیم پلی و گرافیک این بازی بسیار خوش ساخت و عالی هست ، بالای 200 نوع تانک از ملیت های مختلف : آمریکا ، انگلستان ، آلمان ، فرانسه ، جماهیر شوروی (روسیه) - چین ، ژاپن ، چکسلواکی ، سوئد در این بازی وجود داره (لیست کامل تانک ها)

حداقل سیستم مورد نیاز :

سیستم عامل : Windows XP/Vista/7/8/10 - پیشنهادی : 64bit
    سی پی یو : سی پی یو حداقل دو هسته ای با قابلیت پشتیبانی از SSE2 - پیشنهادی : Intel Core i5-3330
    رم : 1.5GB برای ویندوز XP و حداقل 2GB برای ویندوز های Vista/7/8/10 - پیشنهادی : 4GB یا بیشتر
    کارت گرافیک : GeForce 6800 یا ATI HD X2400 XT با 256 MB RAM - پیشنهادی : GeForce GTX660 (2GB) / Radeon HD 7850 2GB
    سازگار با DirectX9.0c
    فضای مورد نیاز برای نصب : 16GB - پیشنهادی : 30GB
    حداقل سرعت اینترنت مورد نیاز : 256Kbps - پیشنهادی : 1024Kbps یا بیشتر

جوایز دریافت شده :

The first prize for the "Best Online Client Game", KRI 2010
    "Best New Concept" award on E3 2010
    "Best Free MMORPG" according to the MMORPG Center's 2010 Player's Choice Awards
    "Most Anticipated Free MMORPG" according to the MMORPG Center’s 2010 Player’s Choice Awards
    "Most Anticipated MMO in 2010" according to the MMOSITE's Reader's Choice Awards 2010
    "Favorite Strategy MMO in 2010" according to the MMOSITE's Reader's Choice Awards 2010
    Guinness World Record: Most Players Online Simultaneously on One MOG Server
    "Gold Award" from Gamers Daily News
    "Best Game" KRI 2011
    "Audience Award" KRI 2011
    Best Game that Needed the Award Award from Gamepro on E3 2011
    Rising Star Award for E3 2011 from mmorpg.com
    Best Use of Online Develop Award 2012
    "Best MMO" in the Golden Joystick Awards 2012
    "Best Online Game" in the Golden Joystick Awards 2013
    Best Action Download MMO 2012 and Best Classic Download MMO 2013 in the MMO of the Year awards

----------------------------

خب میرسیم به دانلود بازی که ابتدا باید ثبت نام کنید > http://worldoftanks.eu

این بازی سرور های مختلفی برای قاره ها و کشورهای مختلف اختصاص داده : North American ، European ، Asian ، Russian ، Republic of Korea ، Chinese که برای اکثر ما ایرانی ها سرور اروپا (EU) بهترین وضعیت رو داره ، لگ کمتر ، تایم اوت کمتر و پینگ پایین تر

دومین مرحله دانلود بازی هست - قبلا خود Wargaming نسخه Full Client بازی رو در اختیار بازیکن ها قرار میداد که دیگه نیازی نبود با لانچر دانلود کنیم ولی الان فقط لانچر رو قرار داده که باید حتما با اون دانلود کرد

اول از همه بازی رو دانلود کنید و نصب کنید > لینک

* نسخه HD فقط با سیستم عامل 64bit سازگاره

بعد از تمام شدن مراحل نصب باید دکمه Play توی لانچر نمایان بشه روی اون کلیک کنید بازی اجرا میشه

صفحه لاگین باید همون یوزرنیم و پسوردی که توی ثبت نام وارد کردید همینجا هم وارد کنید

با دنیای تانک ها خوش امدید
    :x

مراحل اموزش اولیه رو حتما انجام بدید تا یکم قلق کار دستتون بیاد بعدا در مورد کدوم لاین از تانک ها و کدوم ملیت رو انتخاب کنید بعدا بحث میکنیم

---------------------
    تفکیک تانک ها به این شکل هست :

تانک های سبک (Light Tanks) [​IMG]

تانک های لایت یا سبک اکثرا ابعاد کوچکی دارن ، قدرت مانور بالایی دارن ، نسبت به بقیه تانک های دیگه سریعتر هستن و دشمن شماره یک تانک های SPG هستن، و توی بازی نقش اسکات یا پیشاهنگ رو دارن ، رنج

دید این تانک ها زیاده و به راحتی میتونن تانک های دشمن رو اسپات یا شناسایی کنن ، این تانک ها زره بسیار ضعیفی دارن و گلوله اکثر تانک توی زره این نوع تانک به راحتی نفوذ میکنه

تانک های متوسط (Medium Tanks) [​IMG]
    این نوع تانک ها چند منظوره هستن و بالانس ترین نوع تانک توی بازی هست و نقش های مختلفی رو باهاش میشه بازی کرد ، از نظر اندازه ، قدرت شلیک ، قدرت مانور و سطح زره از تانک های Light بالاتر هستن
    قدرت مانور خوبی دارن ، و گزینه خوبی برای ساپورت تانک های سنگین هستن

تانک های سنگین (Heavy Tanks) [​IMG]
    این نوع تانک ها بسیار بزرگ و سنگین هستن ، اسلحه پر قدرتی دارن ، بهترین و مقاوم ترین زره رو توی تانک ها ، تانک های سنگین دارن ، و گزینه خوبی برای پشتیبانی و شکستن خط دشمن هستن از ویژگی های
    خوبش که بگذریم میرسیم به نکته منفی که اولین نکته منفی در مورد این تانک ها سرعت پایین اونهاست که بعضی وقت ها آزار دهنده میشه

تانک های نابودگر (Tank Destroyers) [​IMG]
    این تانک ها قدرتمندترین اسلحه رو توی بازی دارن ، گلوله اونها تقریبا قابلیت نفوذ به هر نوع زره در بازی رو داره ، رنج دید خوبی هم دارن ، زره این تانک ها تقریبا بهتر از تانک های سبک و مدیوم هست ، و به خاطر
    سرعت پایین و مهمتر از همه برجک ثابتی (به جز یه تعداد از تانک های امریکایی و انگلیسی) که دارن معمولا کمین میکنن و پشتیبانی تانک های دیگه رو توی بازی به عهده دارن ، و به خاطر همین به راحتی میتونن
    دشمن رو غافل گیر کنن و ضربه اول رو بزنن

توپخانه (SPGs) [معادل فارسی بهتری واسش نتونستم پیدا کنم :d] [​IMG]
    این تانک ها رو توی بازی با اسم Arty شناخته میشن ، این تانک ها نقششون توی بازی با بقیه تانک ها کاملا متفاوت هست و همونطور که گفتم نقش توپخانه رو دارن و اکثرشون تمام نقشه رو میتونن پوشش بدن
    این تانک ها غیرمستقیم درگیر میشن و نقش ساپورت کردن تیم رو به عهده دارن ، این دسته تانک ها اسلحه بسیار پرقدرتی دارن و اگه درست و بادقت نشانه گیری کنید میتونید به اکثر تانک ها خسارت بالایی وارد کنید ،
    حتی میتونید تا چند تانک رو همزمان با یک گلوله نابود کنید که شرایط و مهارتی خاصی رو میخواد و کار هر کسی نیست
    دقت این تانک ها پایین هست و مهارت فردی رو طلب میکنه ، سرعت بارگزاری گلوله توی این تانک ها پایین هست و حوصله و صبر میخواد ، اگه ندارید طرف این تانک نرید ، این تانک ها اسیب پذیرترین نوع تانک
    هستن و اکثرا تو درگیری مستقیم راحت نابود میشن ، برای همین توی بازی اگه دیدید دشمن داره طرف این تانک میره حتما ازش دفاع کنید طفلکی گناه داره :(

تانک ها توی بازی از لول یا تایر 1 تا 10 دسته بندی شدن ، برای رسیدن به تانک های بالاتر و یا ارتقا تانک فعلی باید پول و XP دست بیارید که برای بدست اوردن این دو مورد راه هایی زیادی هست که من چند نمونه رو مثال میزنم :
    پیروزی
    اولین پیروزی در روز
    کشتن دشمن
    آسیب زدن به خدمه یا تجهیزات تانک
    شناسایی یک تانک دشمن برای اولین بار
    آسیب زدن به تانکی که تا بحال در نبرد شناسایی نشده باشد
    آسیب زدن به تانکی که خودتون شناسایی کردید
    آسیب وارد کردن شما به دشمنی که دوستانتان لایت کرده باشند
    آسیب وارد کردن دوستانتان به تانکی که شما لایت کرده باشید
    نبرد در فاصله کم
    تصرف کردن پایگاه دشمن
    دفاع کردن از پایگاه خود
    زنده ماندن در نبرد
    پیروزی در مسابقات گروهی ( Tank Company ) و مسابقات کلنی ( Clan Wars )
    فعال کردن اکانت ویژه پریمیوم
    خرید گلد
    و......

----------------------------------------

معرفی گاراژ و قسمت های مختلف اون :

===================================

=================================

لطفا در صورتی که جایی از توضیحات اشتباه یا مشکلی یا کوتاهی یا کسری دیدید حتما به بنده اطلاع بدید

================================
    منابع :
    دوستان این مطالب با زحمت زیاد و چندین ساعت وقت در اختیار شما گذاشته شده ، و اکثرا تجربه شخصی بنده وگاهی ترجمه شده هست لطفا توی ذکر منبع حتما اسم بنده رو ذکر کنید ، در غیر این صورت بنده هیچ رضایتی ندارم
    wiki.wargaming.net
    worldoftanks.eu
    wikipedia.org
    gameemag.ir
    bazicenter.com

آخرین ویرایش: ‏Dec 24, 2016
    AhmadGr, game.over.7 و M1sChief این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

[FONT=&amp]دوستان امروز می خوام یک بازی آنلاین جالب را بهتون معرفی کنم که خودم 1 سال هست که مشغول ان هستم و از نظر من یکی از بهترین بازی های [/FONT]mmorg[FONT=&amp] هست.بازی در سبک [/FONT]simulation tank[FONT=&amp] هست و کاملا از نظر گرافیک و [/FONT]gameplay[FONT=&amp] روی ان کار شده .من الان توی یکی از اتحاد های اروپایی هستم.این تاپیک را زدم چون واقعا فکر میکنم یکی از سرگرم کننده ترین بازی های آنلاین هست[/FONT].از دیدگاه سایت World of Tanks (WoT) - MMORPG.com 8.1 گرفته.
    [FONT=&amp]این هم تصاویر کوچکی از بازی
    [/FONT][​IMG]

ا[FONT=&amp]ین هم سایت بازی[/FONT]
    World of Tanks — Free Online Game
    [FONT=&amp]هر کس هم هر سوالی داشت بپرسه من پاسخگو خواهم بود.[/FONT]

3. کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی
    اسکرین شات لطفا از بازی .. حجم ؟ !

پینگ ؟!

4. کاربر سایت

حجم بازی با آپدیت فردا حدودا 3 گیگ میشه.پینگ من که عالیه اما با چیر پی ان عالیتر هم میشه

---------- نوشته در 01:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:06 AM ارسال شده بود ----------

ذر صمن اگر کسی بازی را شروع کرد pm بده راهنماییش کنم

5. کاربر سایت

دوستان این بازی اوج بازی های online هست.تمام تانک های این بازی بر اساس تانک های جنگ دوم جهانی طراحی شده.تانک ها در حال حاظر در 4 nationality وجود دارد:روسیه-آمریکا-فرانسه و المان
    هر گروه شامل 4 زیر گروه می باشد؟
    light tank
    medium tank
    heavy tank
    tank destroyer
    spgیا همان توپخانه
    جالب اینجاست که این بازی یکی از بازی های بسیار تخصصی هست که کار بچه ها نیست و در هر اتحاد افراد حاظر در یکی از زیر گروهایی که گفتم تخصص داره.
    از همه جالبتر جنگ بین اتحاد ها برای تصرف کشور های موجود در نقشه جهانی هست ه با تصرف هر منطقه روزانه مقداری gold داده میشه که معمولا بین اعضای اتحاد جهت پیشرفت توضیع میشه.
    افراد هر اتحاد از طریق نرم افزار team speak در هین جنگ با هم در ارتباط و صحبت هستند ودر حال حاظر اتحادهای بسیار بزرگی در اروپا وجود دارد.
    الان 3 سرور وجود دارد :امریکا-اروپا و روسیه که برای ما ایرانی ها اروپا بهتره.
    1 ماه پیش مسابقه بزرگی در المان بین 3 اتحاد برتر در 3 سرور برگذار شد که اتحاد برتر روسیه این مسابقات را برد.
    من به این دلیل این تاپیک را زدم که دیدم جای یک اتحاد قوی از ایران اینجا خالیه
    از دید من این بازی یکی از قویترین بازی های آنلاین هست که جای ایرانی ها اینجا خالیه.
    در واقع در این بازی چیزی به اسم کامپیوتر وجود نداره همه تانک ها افراد آنلاین هستند.
    این هم یک screenshot زیبای دیگه از بازی:

و این هم لینک دانلود:

http://worldoftanks.eu/en/update

آخرین ویرایش: ‏Jun 21, 2012
  6. کاربر سایت

این هم لینک دانلود فیلم یکی از مبارزات 2 تا از بهترین اتحادهای سرور.شاید اگر فیلم بازی را ببینید بیشتر متوجه عظمت این بازی بشید(فقط برای دیدین و دانلود این ویدیو باید با چیز پی ان وارد بشید):

The Go4WoT – Allstars Tournament recap video is here! | News | World of Tanks

7. کاربر سایت

نام:
    حمید
    یادمه حدودای پارسال بود که یه تاپیک واسه WoT باز شد اینجا و معرفیش هم کردیم... اما هیچ‌کس نیومد :D
    من و چند تا از بچه‌ها یه دو سالی هست که بازی می‌کنیم (از زمان بتا). البته من کمتر بازی می‌کنم و تانک‌هام اونجوری خفن نیست.
    کلاً بازی لذت‌بخشیه، اما یه نکته‌ش باعث می‌شه که خیلی‌ها بیخیالش بشن: اولی که بازی رو شروع می‌کنی، یه تانک داغون جنگ جهانی اول بهت می‌ده که اول که زیاد بازی بلد نیستی بازی کردن باهاش زیاد لذتی نداره! تا حالا چند نفر رو ترغیب کردم بگیرن بازی رو، اما همون اول چند دست که با تانک‌های Tier 1 و Tier 2 و Tier 3 بازی کردن، بیخیال شدن رفت. چون می‌گفتن اصلاً نمی‌تونن بقیه رو بزنن!

8. کاربر سایت

نام:
    حــــــامــد
    حمیدوس کاملاً درست میگه و باهاش موافقم.

علی رغم اینکه بازی بسیار خوبی هست اگر پیگیرش بشوید ، ظاهرش بسیار جوات و غلط اندازه ! :D

9. کاربر سایت

ببینید مثل هر بازیه دیگه برای قوی شدن باید تلاش کرد.اتفاقا من فکر می کنم که بر خلاف بازی های دیگه این بازی حتی اگر gold هم نخری میتونی ارام ارام پیشرفت کنی من الا نفر 9000 سرور هستم گرچه روزی 1 تا 2 ساعت بازی میکنم و از 6 تا تانک tier 10 که در باری هست 4 تاشو دارم و جزئ افراد بسیار قوی اتحاد خودم که یک اتحاد انگلیسی هست هستم.من فکر میکنم بر خلاف خیلی لز بازی هی دیگه که بیشتر action هست و همه میتونن راحت بازی کنند این بازی هم باید strategist خوبی باشی .هم باید فرد سریع و خلاقی باشی.به هر حال اوج خلاقیت را باید در این بازی داشته باشی.
    این بازی یکی از قسمت های سه گانه کمپانی wargaming.net هست 2 قسمت دیگه که داره میاد به ترتیب world of warplane and world of warship هستند که به ترتیب سیمولاسیون هواپیما و کشتی هستند که به این ترتیب این 3 گانه تکمیل میشه و زمین .هوا ودریا را این کمپانی اشغال میکنه تا هیچ کمپانی دیگه نتونه توی این ضمینه کا بکنه.

10. کاربر سایت

نام:
    حمید
    می‌گم چطوره این رفیق‌های ما رو هم اَد کنی :D
    بچه‌ها تانک‌های خوبی دارن، از Maus و IS7 و اینا بگیر بیا تا T54 و E50 بگیر بیا تا Jagd Tiger و...
    من در حد همون Pershing و T29 و M43 موندم، چون پریمیوم نمی‌کنم نمی‌تونم دیگه پیشرفت کنم زیاد :D

11. کاربر سایت

ok خوبه id بدین ادتون کنم.id را همینجا بزارید.

12. کاربر سایت

نام:
    حمید
    آی دی دو تا از بچه‌ها که تانکهای بهترتری دارن:

Friedrich_Paulus

Franz_Halder

13. کاربر سایت

یکی از جالب ترین بازی های ممکن هست، توصیه می کنم حتما امتحانش کنید.

14. کاربر سایت

ok ادشون کردم

15. کاربر سایت

نام:
    Nima
    بازی بسیار جالبیه ارزش دان 100% داره...:d

این صفحه را به اشتراک بگذارید