Warface | PC

0000445558.JPG

Developer : Crytek
Genre : Online First Person Shooter

امروز شرکت آلمانی Crytek از جدیدترین عنوان در دست ساخت خود با موتور CE 3.0 پرده برداشت .

Warface که هنوز به جز دو تصویر اطلاعی از آن در دست نیست احتمالا یک شوتر آنلاین خواهد بود ، که بر مبنای سلایق گیمر های آسیایی ساخته خواهد شد. منتظر اطلاعات بیشتر از این عنوان باشید.

0000445560.JPG

misam1606

کاربر سایت
Oct 19, 2012
102
1-از سایت بازی کلاینتش رو با حجم تقریبا 20 مگ دانلود میکنی بعد از نصب کلاینت. خودش بازی رو دانلود میکنه www.warface.com
2-نه نمیشه از طریق دانلود منیجر دانلودش کرد. سرعت دانلود از کلاینت که برای من عالی بود.:bighug:

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
سلام منم دارم دانلود میکنم ولی یه مشکلی هست اونم اینه که یه هو دانلود متوقف میشه و باید دوباره گزینه try agin رو بزنی و اگه مثلا 20% دانلود کرده باشه بر میگرده رویه10% :|
واسه شما اینطوری بودش؟!
راه حلی داره؟ اگه بگین ممنون میشم

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
سلام برای من که اینطور نبود ولی اگه از هیتلرشکن استفاده کنی بهتره. اگه نداری ایمیلتو بزار تا برات بفرستم:d

سلام مرسی چند روزه که دارم بازی میکنم :d بازی عالی هستش میتونم بگم کم نداره از cod البته اون یه چیز دیگس ولی کلی بازی عالیه کسی اگه بازی میکنه بگه ادد کنم

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
من که خیلی راحت ثبت نام کردم فقط اولش یکم باید منتظر بمونی تا سایت کامل باز شه . اگه نتونستی از چیزشکن استفاده کن

Ar3f.

کاربر سایت
Dec 5, 2013
274
نام
عارف
سلامن
لانچر رو دانلود کردم ام من نمیتونم یکسره 3 گیگ رو دان کنم pause نداره؟
+
نسخه ی ترکیه زبان انگلیسی داره؟ شما کدوم رو دان کردید؟

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
سلامن
لانچر رو دانلود کردم ام من نمیتونم یکسره 3 گیگ رو دان کنم pause نداره؟
+
نسخه ی ترکیه زبان انگلیسی داره؟ شما کدوم رو دان کردید؟

نمیدونم ترکیه زبانه انگلیسی داره یا نا ولی من اروپا دانلود کردم پینگ هم عالیه

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
سلام
دوستان من خیلی با دانلود از Launcher اش مشکل دارم. با اینکه سرعت نتم خوب هست ولی همش Disconnect میشه. الان نزدیک 5 باری هست که مرتبا تا 610 مگ دانلود میشه بعد قطع میشه و دوباره که Restart میزنم تا اخرین مرحله که 480 مگ نصب کرده برمیگرده. سرورهاشو هم عوض کردم ولی چاره ای حاصل نشد.
اگر کیس لینکهاشو به صورت مستقیم سراغ داره ممنون میشم اینجا بذاره !! پدر من که در اومد !
نکته : من با دانلود بقیه بازیها مشکلی ندارم و همین دیروز بعد از چند شبانه روز WarThunder دانلودش تموم شد بدون اینکه یکبار قطع بشه

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
سلام
دوستان من خیلی با دانلود از Launcher اش مشکل دارم. با اینکه سرعت نتم خوب هست ولی همش Disconnect میشه. الان نزدیک 5 باری هست که مرتبا تا 610 مگ دانلود میشه بعد قطع میشه و دوباره که Restart میزنم تا اخرین مرحله که 480 مگ نصب کرده برمیگرده. سرورهاشو هم عوض کردم ولی چاره ای حاصل نشد.
اگر کیس لینکهاشو به صورت مستقیم سراغ داره ممنون میشم اینجا بذاره !! پدر من که در اومد !
نکته : من با دانلود بقیه بازیها مشکلی ندارم و همین دیروز بعد از چند شبانه روز WarThunder دانلودش تموم شد بدون اینکه یکبار قطع بشه

اتفاقا واسه من لانچر WarThunder سرعت 15 20KB میداد ربط به ISP داره من لینک مستقیمش رو ندارم واسه منم 3 4 بار DC شد ولی TRY AGIN رو که میزدم از همونجا ادامه میداد اصلا نباید لانچر رو کلوز کنین اگه ...شکن خوب داری هم که سرعت دانلود رو کم نمیکنه روشن کن بزار دانلود شه در کل بازی الیه ارزشش رو داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر