WARFACE ONLINE

سلام دوستان امروز یه بازی آنلاین سبک شوتر اول شخص رو میخوام براتون معرفی کنم ساخت کرایتک هست و با موتور cryengine ساخته شده گرافیکش کاملا قابله قبوله و گیم پلی بازی فوق العادس

viewer.php

یه مزیتی که warface نسبت به بازی های آنلاین دیگه در سبک شوتر داره اینه که بازی دو حالت داره:
PVP .1 که مثل همه ی بازی های دیگه بازی کن ها دو تیم میشن بازی میکنن
2. PVE که تو این قسمت حداکثر 5 بازیکن میتونن با هم یه تیم رو تشکیل بدن و یه سری مراحل که هر روزه تغییر میکنه رو بازی میکنن و دشمن ها هوش مصنوعی هست این قسمت از بازی رو بدون همکاری و کار های تیمی خیلی سخت میشه بازی کرد

viewer.php

در کل رکن اصلی این بازی کار های تیمی هست که هم در pvp و هم در pve اگر تیم شما بازنده باشد حالا شما هرچقدر هم خوب بازی کرده باشید به نسبت امتیاز و پول کمتری دریافت میکنید این ویژگی در وحله اول خوب به نظر نمی آید ولی اگه یکم روش فکر کنید میبینید که بازی یه هدف اصلی داره اونم کار تیمیه پس این کم امتیاز دادن به همه ی تیم بازنده خیلی هم درسته و کار خوبیه

viewer.php

بذارید تنها مشکل بازی رو م بگم که نگید نگفتم بازی فعلا زبونش روسیه البته با وجود این زبون روسی من کاملا تو بازی راه افتادم و دیگه مشکلی واسه بازی ندارم و به شما پیشنهاد میکنم این مشکل رو نادیده بگیرید
والبته بگم این بازی کاملا رایگانه
شما حجم 2 گیگ رو دانلود میکنید و بعد از این مقدار دانلود بازی حجم حدود 4 گیگ رو تو هارد شما اشغال میکنه
این هم لینک دانلودر بازیСкачать | Warface
بعد هم تو این صفحه ثبت نام میکنید و بعد دیگه بازی Профиль пользователя | Warface

در آخر هم از یکی از اعضا همین سایت یعنی دوستم L.O.S تشکر میکنم که این بازی رو بهم معرفی کرد

viewer.php

---------- نوشته در 03:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:53 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من هر کاری کردم عکس ها پیوست نشد اون جاهای خالی رو که تو متن میبینید جای عکسه

برو بکس سایت تو بازی (فعلا)
chiff==> 525166
jimkaro1==>09138451108
L.O.S==>918993131920

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FAR73ZAD

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
من دانلود کردم لب تاپ من خوب جواب داد cpu dc 1.6 ram2 vga 8400gsm dell ولی فقط یه نقشه واسه tdm داره ؟ اون بازی مرحله ایم خوبه تنها چیزی که ادمو زده میکنه اینکه سر میخورن اینش یه خورده توی ذوق میزنه ولی خدایی بازی قشنگی هست از بیتا دربیا رونتر میشه فکر کنم
ایدی من :1361918

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
اقا بیاین باهم pve بزنیم من خودم تخصص ام اسنایپر از دور هوا تون دارم :d شما تو کدوم سرور بازی میکنین ؟؟ من توو اون سرور بازی میکنم که اولش با حرف A شرو میشه

هر موقع می خوام ادد تون کنم میگه off این

- - -ویرایش - - -

چجوری بدون بتا کی؟اگه میشه دمت گرم به ما هم لینک بده منتظر بتاکی نمونیم :(

برو اولا تاپیک اونجا لینک سایت هست ثبت نام کن بعد دانلود

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
یه کادر کوچیک سمت راست پایین هست که بالا سمت راست کادر کوچیکه یه دکمه هست روش کیلیک کن بعد ادد کن

گرافیک بازی هم تو قسمت تنظیمات هست همه تیک ها بزن کرفیک میره بالا

- - -ویرایش - - -

user های بازیسنتری تو بازی تا الان

L.O.S==>918993131920
jimkaro1==>09138451108
chiff==> 525166
amir9==> 09372369102
teznade ==>1361918
fosil ==>АЯуап - - - - - -- - (( چطوری روسی تایپ کرد ؟؟/:) )))

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
اونایی که جفت یوزر شون مربع خاکستریه یعنی اف ان ------ اونایی که علامت شوون || اینطوری هست یعنی on ولی در حال انجام عملایت نیستن ------ اونایی که علامتشون < اینطوریهه یعنی در حال انجام عملیات ان

Traxex

کاربر سایت
Jun 7, 2010
256
نام
Nima
من این سایت روسیش رو ثبت نام کردم و لانچر بازی رو هم دانلود کردم همش روسیه تو بازی ام زبونش روسیه؟این فقط برای سرورهای روسیه س یا میشه باهاش به اروپا هم وصل شد؟

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
من این سایت روسیش رو ثبت نام کردم و لانچر بازی رو هم دانلود کردم همش روسیه تو بازی ام زبونش روسیه؟این فقط برای سرورهای روسیه س یا میشه باهاش به اروپا هم وصل شد؟

اره همش روسیه !!!!

حلا من نیمدونم این نسخه انگیلیسی که میگفتن کجاست -- کلن 3 تا سرور بیشتر نداره که اونا هم روسه

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
اره همش روسیه !!!!

حلا من نیمدونم این نسخه انگیلیسی که میگفتن کجاست -- کلن 3 تا سرور بیشتر نداره که اونا هم روسه

نسخه انگلیسی داره.فقط باید عضو سایت Gface باشی.من اونجا عضو هستم.الان بازی رو هم میتونم دانلود کنم.فقط مشکل اینه تحت مرورگره! پس کلا بیخیالش شدم. با این وضعیت اینترنت ایران نمیشه.

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
نسخه انگلیسی داره.فقط باید عضو سایت Gface باشی.من اونجا عضو هستم.الان بازی رو هم میتونم دانلود کنم.فقط مشکل اینه تحت مرورگره! پس کلا بیخیالش شدم. با این وضعیت اینترنت ایران نمیشه.

اجججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججب !!!!!!!!!!! :|/:)/:):|

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
اقا فردا ساعت 6 عصر on باشید تا pve بزنیم ادد ام کنین قبلش ;;)

user : 09372369102

جدی گفتما:bighug:

(( از بین اون 3 تا سرور - توو اوون سرور برین که با حرف A شروع میشه ))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر