WARFACE ONLINE

سلام دوستان امروز یه بازی آنلاین سبک شوتر اول شخص رو میخوام براتون معرفی کنم ساخت کرایتک هست و با موتور cryengine ساخته شده گرافیکش کاملا قابله قبوله و گیم پلی بازی فوق العادس

viewer.php

یه مزیتی که warface نسبت به بازی های آنلاین دیگه در سبک شوتر داره اینه که بازی دو حالت داره:
PVP .1 که مثل همه ی بازی های دیگه بازی کن ها دو تیم میشن بازی میکنن
2. PVE که تو این قسمت حداکثر 5 بازیکن میتونن با هم یه تیم رو تشکیل بدن و یه سری مراحل که هر روزه تغییر میکنه رو بازی میکنن و دشمن ها هوش مصنوعی هست این قسمت از بازی رو بدون همکاری و کار های تیمی خیلی سخت میشه بازی کرد

viewer.php

در کل رکن اصلی این بازی کار های تیمی هست که هم در pvp و هم در pve اگر تیم شما بازنده باشد حالا شما هرچقدر هم خوب بازی کرده باشید به نسبت امتیاز و پول کمتری دریافت میکنید این ویژگی در وحله اول خوب به نظر نمی آید ولی اگه یکم روش فکر کنید میبینید که بازی یه هدف اصلی داره اونم کار تیمیه پس این کم امتیاز دادن به همه ی تیم بازنده خیلی هم درسته و کار خوبیه

viewer.php

بذارید تنها مشکل بازی رو م بگم که نگید نگفتم بازی فعلا زبونش روسیه البته با وجود این زبون روسی من کاملا تو بازی راه افتادم و دیگه مشکلی واسه بازی ندارم و به شما پیشنهاد میکنم این مشکل رو نادیده بگیرید
والبته بگم این بازی کاملا رایگانه
شما حجم 2 گیگ رو دانلود میکنید و بعد از این مقدار دانلود بازی حجم حدود 4 گیگ رو تو هارد شما اشغال میکنه
این هم لینک دانلودر بازیСкачать | Warface
بعد هم تو این صفحه ثبت نام میکنید و بعد دیگه بازی Профиль пользователя | Warface

در آخر هم از یکی از اعضا همین سایت یعنی دوستم L.O.S تشکر میکنم که این بازی رو بهم معرفی کرد

viewer.php

---------- نوشته در 03:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:53 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من هر کاری کردم عکس ها پیوست نشد اون جاهای خالی رو که تو متن میبینید جای عکسه

برو بکس سایت تو بازی (فعلا)
chiff==> 525166
jimkaro1==>09138451108
L.O.S==>918993131920

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FAR73ZAD

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
1-این بازی الآن میشه دانلودش کرد یا بتاکی میخواد؟؟؟؟
2-اگه دانلودش برای عموم آزاده لطفا یکی یه راهنمایی کنه باید از کجای سایتش ثبت نام کرد.چون زبانش روسیه و آدم هم که چیزی ازش سردر نمیاره.

لطفا اگه امکانش هست سریع جواب بدید.چون حجم زمانی خریدم چند روز دیگه تموم میشه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
لطفا اگه امکانش هست سریع جواب بدید.چون حجم زمانی خریدم چند روز دیگه تموم میشه.
بتاکی باید داشته باشی.بتا ثبت نام کن تو Beta.gface.com.
فکر نمیکنم تو این چندروز بخواد بهت بده،پس ترافیک خرج چیز دیگه کن.

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
ممنون از این که جواب دادی.فقط یه چیزی اونم این که میشه خود بازی رو دانلود کرد از طریق لانچرش بعد از این که بتاکی دادن بازی رو اجرا کرد؟؟؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
ممنون از این که جواب دادی.فقط یه چیزی اونم این که میشه خود بازی رو دانلود کرد از طریق لانچرش بعد از این که بتاکی دادن بازی رو اجرا کرد؟؟؟
قربانت.
نه به اون مرحله نمیرسی تا وفتی که برا بتا انتخاب نشی.چون اصلا نمیتونی که لاگین کنی تو سایت.

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
مطمئنی که بدون بتاکی میشه بازی کرد؟؟این دوستمون که میگه بدون بتاکی نمیشه لاگ این کرد تا بازی کنیم.

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
مطمئنی که بدون بتاکی میشه بازی کرد؟؟این دوستمون که میگه بدون بتاکی نمیشه لاگ این کرد تا بازی کنیم.

والا من ثبت کردم بعد بازی رو دانلود کردم بعد رو دکمه اجرا زدم بعد یه کادر کوچکی اومد که ایمیل و رمز ام که موقع ثبت نام دورستش کردم زدم رفتم تو بازی :|

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
بازیو دانلود کردم.اول از همه کدوم حالت بازی بهتر از بقیه هست؟؟کدوم سرور ها بهترن؟و چه طور برم توی تنظیمات و گرافیک بازی رو ارتقا بدم؟

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
بازیو دانلود کردم.اول از همه کدوم حالت بازی بهتر از بقیه هست؟؟کدوم سرور ها بهترن؟و چه طور برم توی تنظیمات و گرافیک بازی رو ارتقا بدم؟

بازی تو 3 تا سرور شروع میشه شما تو اوون سرور برو که اولش با حرف A شروع میشه جمعتش هم بیشتر
user هم بگو ادد ات کنم pve با هم بزنیم

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
بازی تو 3 تا سرور شروع میشه شما تو اوون سرور برو که اولش با حرف A شروع میشه جمعتش هم بیشتر
user هم بگو ادد ات کنم pve با هم بزنیم
фкшфт
اون که اسمم تو بازیه!!ولی یوزرم اینه:
Arashtiger0
چه جوری لانچر بازی رو غیر فعال کنم تا خودش اتوماتیک اپدیت نشه؟؟

Traxex

کاربر سایت
Jun 7, 2010
256
نام
Nima
شما بتا کی گرفتی دانلود کردی یا بدون بتا کی؟ اصلا بدون بتاکی میشه؟!؟!؟!؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر