Wallpaper ‏هاي در خواستي شما

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,866
نام
میلاد
سلام دوستان از این عکس سایز 1920 در 1080 میخواستم اگر نبود 1366 در 768 اگر هم بود که جفتشونم بذارید ممنون میشم

watch_dogs_wallpaper_by_neosayayin-d563o6l.jpg
بفرمایید
viewer.php
[/URL][/IMG]

---------- نوشته در 04:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:14 PM ارسال شده بود ----------

سلام
ممنون:-*
اصلا یادم رفته بود درخواست دادم:)

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
یکی از دوستان درخواست والپیپر از بازی The Walking Dead کرد بود من هم اینجا قرار میدم تا بقیه هم بهره ببرند !

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
هر چی والپیپر هست و نیست از Naruto :D

من این چند تا رو داشتم :

---------- نوشته در 09:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:41 PM ارسال شده بود ----------

کسی جواب من رو نمیده!اگر یکی خواست جوابم و بده چندتا هم ازKaty PerryباکیفیتFull HDبزاره ممنون

بفرما :

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
خسته نباشید من یه تصویر ازUncharted 3می خوام که خود ناتان توش باشه و اون هواپیما هم پشت سرش سقوط کرده باشه(همون عکس روی جلد بازی)با کیفیتFull HD

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
خسته نباشید من یه تصویر ازUncharted 3می خوام که خود ناتان توش باشه و اون هواپیما هم پشت سرش سقوط کرده باشه(همون عکس روی جلد بازی)با کیفیتFull HD

سلامت باشید ! بفرما : (البته widescreen ــه )

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
لطفا چند تا از avatar the last air bender و avatar the legend of korra
بفرمایید !
شرمنده بیشتر از این ها نتونستم پیدا کنم ! سعی کردم بالاترین سایز رو پیدا کنم !

---------- نوشته در 10:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:16 AM ارسال شده بود ----------

far cry 3 &dmc&assassins3&gtav&hitman abso
بفرمایید ! فقط یه نکته از این به بعد تو درخواست هاتون یکی - دو تا موضوع رو درخواست کنید ! اون شکلی بهتره برای کسی که والپیپرها رو پیدا میکنه !

---------- نوشته در 10:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:32 AM ارسال شده بود ----------

دوستان میشه از ناتان دریک بزارید؟! حالت Close Up باشه بهتر
منظورتون رو از Close up نفهمیدم ولی اگه وال از چهره ناتان میخواهید این چند تا رو پیدا کردم !
امیدوارم خوشتون بیاد !

amir sasuke

کاربر سایت
Jun 4, 2012
25
نام
Amir hossen
سلام دوستان
من می خوام به کمک چتد تا دوستان این جا فعالیت کنم چند تاوالپیپر جدید می زارم هر کــس خواست بر داره
halo 4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر