Visceral Games: ما باید طرفداران اکشن را به Dead Space جذب می کردیم

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
سومین شماره از سری محبوب Dead Space در چند ماه اخیر در کانون توجهات بوده است. تغییرات بازی (که به نظر می رسد بازی را تبدیل به یک شوتر سوم شخص کرده است) و استفاده از سیستم خرید آنلاین (Micro-Transactions) برای خرید سلاح در بازی، موجب نگرانی طرفداران این سری شده است.
Dead-Space-3-pic.jpg

John Calhoun، تهیه کننده Dead Space 3 در مصاحبه ای با CVG از اهداف Visceral Games برای تغییرات و اکشن شدن بازی گفت: "ما باید مخاطبان مان را گسترش می دادیم. افرادی وجود دارند که طرفدار بازی های اکشن و همچنین ترسناک هستند، آنها 19 یا 20 سال سن دارند و فقط از طریق تلفن همراه بازی می کنند. برای آنها خرید آنلاین امری کاملا طبیعی برای بازی کردن است. آنها یک نسل متفاوت هستند، پس اگر قصد جذب کردن آن ها را داریم، باید با زبان خودشان با آن ها سخن بگوییم، اما در عین حال نباید طرفدارن اصلی بازی را نیز فراموش کنیم."

با این حال به نظر می رسد EA دقیقا در حال فراموش کردن طرفداران اصلی است. تا جایی که چندی پیش، به طرح روی جلد Dead Space 3 به خاطر اهدافش برای جذب مخاطب بیشتر، اعتراض شد.

Dead Space 3 در تاریخ 8 فوریه برای PS3، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
هرچی باشه از بعضی شرکت ها که منو بازی رو هم با پول باز‌میکنند بهتره گفتم واقعا نمی‌دونم EA رو چی فرض کردید؟ اونقدر درمورد EA اطلاعات ندارید این طور درموردش قضاوت می‌کنید اونم با 4 تا خبر ضد EA اگر بخوای پولی برسی کنیم Valve که تو Dota 2 و TF حراجی راه انداخته فروش هیرو و وسایل شخصی سازی. کپکام با جداکردن قسمتی از بازی و فروش آن .
خدایی ناحق حرف میزنی. همه می دونن EA پول دوست ترین شرکت بازی سازی هست.
سال 2011 هم تو یه نظر سنجی EA به عنوان منفورترین شرکت آمریکایی تو رده اول قرار گرفت.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
خدایی ناحق حرف میزنی. همه می دونن EA پول دوست ترین شرکت بازی سازی هست.
سال 2011 هم تو یه نظر سنجی EA به عنوان منفورترین شرکت آمریکایی تو رده اول قرار گرفت.
من با اطلاعات خودم شناخت خودم از EA‌این حرف رو می‌زنم تاجایی که می‌دونم کپکام پول پرست بود حالا شد EA?
نظرسنجی برای من اهمیت نداره چون از ارزش EA و استدیو‌های برای من کمک نمیشه همون طور که موسس BioWare گفت EA باعث شد تا این استدیو نابود نشه. کار VG متاش زیر 70 هم باشه برای من ارزش داره
بازي dota 2 يا tf يه بازي free2play هستن و شما شصت دلار واسه خريد بازي نپرداختي ولي عوضش مياي واسه آيتم و هيرو خرج مي كني

اينجا علاوه بر اينكه ٦٠ دلار براي خريد بازي پرداختي بايد(يا اونجوري سوق داده ميشي) واسه خريد آيتم هم پول بپردازي و به اين ميگن شيادي و كثافت كاري
yahoo_22.gif
....
طبیعی است من مشکلی در این کار نمی‌بینم همین دوتا 2 موقعه حراج تخفیف خورده یعنی بازی فروشی هم هست از کپکام که بدتر نیست نصف بازی رو dlc میکنه بعد بازی ناقص میفروشه روش DLC میده بیایید این دیالوگ‌های بازی

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
هرچی باشه از بعضی شرکت ها که منو بازی رو هم با پول باز‌میکنند بهتره گفتم واقعا نمی‌دونم EA رو چی فرض کردید؟ اونقدر درمورد EA اطلاعات ندارید این طور درموردش قضاوت می‌کنید اونم با 4 تا خبر ضد EA اگر بخوای پولی برسی کنیم Valve که تو Dota 2 و TF حراجی راه انداخته فروش هیرو و وسایل شخصی سازی. کپکام با جداکردن قسمتی از بازی و فروش آن .
بازي dota 2 يا tf يه بازي free2play هستن و شما شصت دلار واسه خريد بازي نپرداختي ولي عوضش مياي واسه آيتم و هيرو خرج مي كني

اينجا علاوه بر اينكه ٦٠ دلار براي خريد بازي پرداختي بايد(يا اونجوري سوق داده ميشي) واسه خريد آيتم هم پول بپردازي و به اين ميگن شيادي :|....

.

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
:eek:
Rate Of Fire اسلحه چه ربطی به کم شدن حس ترس در بازی داره و یا در بدترین حالت چطور میتونه به هسته گیم‌پلی بازی صدمه بزنه؟! :-/ کالیبر مهمات چطور؟! :-/ یا وقتی یکی بهت شلیک میکنه، متقابلا تو هم کاور بگیری؟! :-/ نکرمورف‌ها که چش و چال درست و حسابی ندارن، وقتی بت شلیک میکنن، 80٪ گلوله‌هاشون میخوره به در و دیوار. (تصویرتو رو دیوار پشت سرت نگاشت میکنن!!)
اگه اون قسمت از دمو که مربوط به ساخت و ارتقاء اسلحه در دمو میشه رو Skip کردی برو یه بار دیگه با دقت بررسیش کن... اونجا میشه اسلحه‌هایی ساخت که در آن واحد هم میتونه Line Gun باشه هم یه مسلسل با Rate Of Fire بالا، و حتی Sec. Fire هم داشته باشه. اینا همش قابلیت و امکانات اضافی در جهت بهبود بازیه. اینکه یه اسلحه‌ی تازه در قیاس با شماره‌های قبلی تو بازی موجودِ، پس آنگاه نتیجه میگیریم بازی بده که نشد استدلال! 8-|

بیخیال دیگه منظورمو متوجه نشدی . من گفتم rate of fire ربطی به ترس داره ؟ من مگه نگفتم weapon crafting عالی کار شده ؟ من گفتم گلوله های اون مسلسل کل بازی رو ... کرده ؟ ینی تو کلا اسلحه به دست گرفتن نکرو مورف ها رو هم ایراد نمیدونی ؟

وقتی میگی Dead Space باید تموم این چیزایی روتینی که در مورد سلاح ها و بقیه بازیا هست از بین بره . از نظر من مهم ترین المان گیمپلی dead space سلاح هاش هست اگه اونم بیان SMG و رگبار بزارن توش با سلیقه من جور در نمیاد . درسته بقیه سلاح هاش هم سر جاش هست ولی اینا رو نمیزاشتن بهتر بود دیگه حداقل بخش سلاح نیازی به تغییرات نداشت و همون crafting فوق العاده به جا و عالی بود و بیشتر از اون لازم نبود .

پستو یخورده با دقت بخونی همه چی حله ;)

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
الان شما هیچ اطلاعی نداری الکی داری نطق میدی .
تو Dota 2 خرید ایتم هیچ تاثیری تو گیم پلی نداره یه سری ایتم تزئینیه فقط . اما اینکه بخوای برا سلاح های بازی پول بگیری یه نوع شیادیه . هیچ طوری هم نمیشه توجیحش کرد.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
من EA رو فقط يه شركت بازيسازي فرض ميكنم و ميدونمم كه براي رضاي خدا و خشنودي دل من و شما بازي نميسازه.
در ضمن فكر كنم به قدري اطلاعات دارم كه بيام اينجا و پست بدم وگرنه اگه اطلاعاتش رو نداشته باشم هيچ وقت دستم رو روي كيبورد نميبرم و مزخرفات الكي نمي نويسم. بعدشم من نگفتم كه EA بدترين و پول پرست ترين شركت دنياست شايد 10تا شركت بدتر از اينم باشن اما وقتي تو يه بازي براي خريدن سلاح هم مجبور باشي پول بدي فقط يه چيز تو ذهنت تداعي ميشه و اونم پول پرستي تيم و شركت سازنده هستش.

در ضمن من نمي خوام اين بحث رو كشش بدم چون جاش اينجا نيست. يه پست نسبتا فان دادم و قصد تخريب DS رو هم نداشتم پس نمي خوام الكي سرش بحث كنم.

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
وقتی میگی Dead Space باید تموم این چیزایی روتینی که در مورد سلاح ها و بقیه بازیا هست از بین بره . از نظر من مهم ترین المان گیمپلی dead space سلاح هاش هست اگه اونم بیان SMG و رگبار بزارن توش با سلیقه من جور در نمیاد . درسته بقیه سلاح هاش هم سر جاش هست ولی اینا رو نمیزاشتن بهتر بود دیگه حداقل بخش سلاح نیازی به تغییرات نداشت و همون crafting فوق العاده به جا و عالی بود و بیشتر از اون لازم نبود .

پستو یخورده با دقت بخونی همه چی حله ;)
من با استناد به این جمله‌ات که گفتی:
و اون تفنگی که آیزاک استفاده میکرد مثل رگبارهای کالاف میموند و اصلا با حال و هوای dead space جور نبود
به اون نتیجه رسیدم، و بحث سرعت شلیک پیش اومد. مطمئن باش پست‌هارو یا نمیخونم یا اگه خوندم با دقت میخونم. موافقم که دیگه بحث رو بیشتر از این ادامه ندیم، چون با استناد به اون قسمتی که بولد کردم دیدگاهمون از سری DS درسته در یک راستاست، ولی خیلی با هم فرق داره. پس حق با هر دومون هست و این وسط لزوما کسی اشتباه نمیکنه. برای جمله‌ی آخر اینم اشاره کنم که، اگر بیای بگی اون مسلسل رگبار از نظرت به بازی نمیخوره. کاملا حق گفتنشو داری، منم براش احترام قائلم، قبول. ولی اینکه چیزی رو که با سلیقه‌ی شخصیت مطابقت نداره به همه تعمیم بدی و از ایرادات بازی محسوبش کنی رو قبول ندارم.;)

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
به اون نتیجه رسیدم، و بحث سرعت شلیک پیش اومد. مطمئن باش پست‌هارو یا نمیخونم یا اگه خوندم با دقت میخونم. موافقم که دیگه بحث رو بیشتر از این ادامه ندیم، چون با استناد به اون قسمتی که بولد کردم دیدگاهمون از سری DS درسته در یک راستاست، ولی خیلی با هم فرق داره. پس حق با هر دومون هست و این وسط لزوما کسی اشتباه نمیکنه. برای جمله‌ی آخر اینم اشاره کنم که، اگر بیای بگی اون مسلسل رگبار از نظرت به بازی نمیخوره. کاملا حق گفتنشو داری، منم براش احترام قائلم، قبول. ولی اینکه چیزی رو که با سلیقه‌ی شخصیت مطابقت نداره به همه تعمیم بدی و از ایرادات بازی محسوبش کنی رو قبول ندارم.;)

OK . خوب منم از اول میگفتم دیگه این سلاح ها رو من نمیتونم به DS وصل کنم هر چند با وجود انسانهایی که از زمین اومدن تو بازی , وجود این سلاح ها هم اجباری هست . ولی خوب شاید خیلی های دیگه مثل من هستن دیگه که میخان فقط اون سلاحهای عجیب + سلاحهای عجیبتری که خودمون میسازیم تو بازی باشه نه یه SMG ساخت چین مثلا :D

در کل we are on the same side here :D و من فقط چیزی که از نظرم با DEAD SPACE جور در نمیومد رو گفتم . شاید درسته شایدم نیست .

آخرین ویرایش:

nice_2000

کاربر سایت
Apr 15, 2011
539
نام
حسین
تریلر لانچ بازی رو دیدم. فقط دعا میکرم اسم Dead Space رو آخرش ننویسه!!!
فکر کنم منظورم رو کامل رسوندم!
...
فقط نگید که این آیزکه! :
dQp.jpg

ما رو سرمون شاخ داریم؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
تریلر لانچ بازی رو دیدم. فقط دعا میکرم اسم Dead Space رو آخرش ننویسه!!!
فکر کنم منظورم رو کامل رسوندم!
...
فقط نگید که این آیزکه! :
dQp.jpg

ما رو سرمون شاخ داریم؟
اولا که این تصویر یه شخصیت واقعیه
دوما اون جا که داره راه میره از پیش رندر شدست و داخل خود بازی نیستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر