virtua tennis 2009

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها ببخشید زیاد سوالم مربوط به تایپیک نمیشه ولی میخواستم بدونم این بازی برای چه پلتفرم هایی عرضه شده؟
یا علی مدد

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
توی این انجمن که نیست . یعنی ترجمه نشده .
از لینک زیر مراجعه کنید . اگر مشکلی داشتید بگید من راهنمایی می کنم :

لینک

ممنون

ولی ظاهرا باید این بازی رو به کل بیخیال بشم :biggrin1:
چون توی پرو که بودم , اومدم و 146 شدم توی جهان ولی توی لیست اسم یکی دیگه بود
بعدش خواستم برم یه تورنمنت 150 - 1 که هنگ کرد دستگاه منم خاموش روشن کردم
بعد الآن 3 تا تورنمنت 150 - 1 در 2 بخش ( هم تک نفره و هم 2 نفره (تیمی ) ) شرکت کردم و هر 3 بار هم اول شدم ولی هیچی نمیشه همون 146 توی جهان مونده

یه بار دیگه الآن بعد از 6 ساعت خاموشی دستگاه دوباره چک کردم که همون آش بود و همون کاسه
منم حوصله ندارم همینجوری 146 بمونم تو World Tour واسه همون بیخیال میشویم
800179.gif

حالا شما یا کس دیگه ای نمیدونه که مشکل چیه که من بیخیال نشم ؟؟ :biggrin1:

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
حالا شما یا کس دیگه ای نمیدونه که مشکل چیه که من بیخیال نشم ؟؟

این باگ بیش از 100 ها بار به سگا ریپورت شده و قرار بود پچ فیکس رو ارائه بکنند که نکردند !! :mad:

میشه گفت ۴۰ درصد خریداران این بازی به این مشکل برخوردند . راه حل سگا این است که ورلد تور رو مجددا از اول بازی بکنید . :-"

مشکل اساسی اش پایین اومدن رتبه است . هزار تا تورنمنت برنده میشی نهایت 20 تا رتبه میری بالا :(

تا من برسم رتبه اول پدر این کنسولم دراومد . همینکه رسیدم پرتش کردم بازی رو اونور کوچه :confused:

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
این باگ بیش از 100 ها بار به سگا ریپورت شده و قرار بود پچ فیکس رو ارائه بکنند که نکردند !! :mad:

میشه گفت ۴۰ درصد خریداران این بازی به این مشکل برخوردند . راه حل سگا این است که ورلد تور رو مجددا از اول بازی بکنید . :-"

مشکل اساسی اش پایین اومدن رتبه است . هزار تا تورنمنت برنده میشی نهایت 20 تا رتبه میری بالا :(

تا من برسم رتبه اول پدر این کنسولم دراومد . همینکه رسیدم پرتش کردم بازی رو اونور کوچه :confused:

آهـــان پس خودش ایراد داره :biggrin1:

مگه میشه دوباره از اول بازی کرد ؟؟؟ کی حوصله داره بره این همه راه رو
کار خوبی کردی شما که انداختی تو کوچه :biggrin1:

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
مگه میشه دوباره از اول بازی کرد ؟؟؟ کی حوصله داره بره این همه راه رو
تو فروم همون اچیومنت یه نفر میگفت من ۲ بار تا ۶۰ حرفه ای ها بالا اومدم و هربار گیر کرد . بردم از جایی که بازی رو خریده بودم و پولش رو پس گرفتم !‌ :laughing:طرف سرویس شده گفته حداقل پولم رو بگیرم :cheesygri

کار خوبی کردی شما که انداختی تو کوچه
داشتم پیگیریش میکردم دیدم یه چند تا بچه برداشتند بدو بدو ببرن بندازن ویدیو سیدی ببینن چیه :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر