virtua tennis 2009

alizandi123

کاربر سایت
Aug 8, 2006
61
نام
علی
بنظر من این بازی گیم پلیش نسبت به شماره قبلی هیچ فرقی نکرده
خودمن وقتی بازی میکنم فکر میکنم دارم Virtua Tennis 3بازی میکنم هر کی نگرفته بره همون شماره سوم رو بازی کنه واقعا" چیزی از دست نداده
این بازی Virtua Tennis 3.5زیادیشه

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
کسی میدونه چطور میشه یاری که کنارت تو مسابقه های دو نفره شرکت میکنه رو تو این بازی تغییر داد؟
پ.ن:خیلی خوشمون میاد یه عرب سوسمار خور شده یارمون:biggrin1:

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
کسی میدونه چطور میشه یاری که کنارت تو مسابقه های دو نفره شرکت میکنه رو تو این بازی تغییر داد؟

شما زمانیکه داری world tour رو بالا میری رفته رفته دوستای جدیدی میان و برای شما پیشنهاد بازی میدن که اگر در زمان قرار باهاشون بازی بکنید اضافه میشند به لیست partner ها . سپس می تونید به home برید و از قسمت partner list یاری رو که میخوایید پیدا بکنید . :love:

رفته رفته سخت تر میشه بازی double . من پیشنهاد میکنم یارتون رو همیشه بزارید net play بازی بکنه یعنی بچسبه به تور و شما عقب باشید و همیشه کات دار و به گوشه زمین بزنید . با اینکار حریف میره که برگردونه ، توپ میره هوا و یارتون عین کفکیر میچپونه روی توپ ،‌سرویس میشند همگی :laughing:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
رفته رفته سخت تر میشه بازی double . من پیشنهاد میکنم یارتون رو همیشه بزارید net play بازی بکنه یعنی بچسبه به تور و شما عقب باشید و همیشه کات دار و به گوشه زمین بزنید . با اینکار حریف میره که برگردونه ، توپ میره هوا و یارتون عین کفکیر میچپونه روی توپ ،‌سرویس میشند همگی
بازی کلا تو قسمت دو نفره زیاد منطقی طراحی نشده و کلا نیازی هم به این برنامه ها نیست... تا 90 درصد موارد شما فقط کافیه دم نت باشید و ضربه ها رو ما بین دوتا حریف بریزید...

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
تا 90 درصد موارد شما فقط کافیه دم نت باشید و ضربه ها رو ما بین دوتا حریف بریزید...

به بخش Proffesional اگر ارتقا داده بشید دابل بازی کردن به این راحتی نیست . شما دم نت هم باشی زمانیکه به یارتون ضربه میزنند خود به خود سوتی میده و توپ رو میزنه به هوا . به هرحال هرکسی یه برنامه ای داره . ;)

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
هوش مصنوعی world tour یه مقدار کمه، مخصوصا تو حالت سینگل با چشم بسته هم میشه بازی رو برد! فقط کافیه یکی از چهار دکمه رو فشار بدی. دیر یا زود می بری! این آسونی بیش از حدش یه مقدار از هیجان بازی کم کرده.

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
هوش مصنوعی world tour یه مقدار کمه، مخصوصا تو حالت سینگل با چشم بسته هم میشه بازی رو برد! فقط کافیه یکی از چهار دکمه رو فشار بدی. دیر یا زود می بری! این آسونی بیش از حدش یه مقدار از هیجان بازی کم کرده.

کلا ایراد داره این بخش . شما هرچی تورنمنت برنده میشی نهایت اش ۲ رده بالا میری . قرار بود سگا یه پچ آپدیت کلی رو آماده بکنند ولی خبری نشد . تا من بیام از صفر تا برسم به شماره ۱ جهان رسما سرویس شدم . فکر کنم بالای ۲۰ ساعت من بازی کردم این رو . بخش آکادمی اش هم از بازی واقعی تنیس سخت تر بود مخصوصا اینکه یه ریستارت نذاشتند اونجا . هی باید بره ورلد تور و دوباره بزنی برگرده و در این فاصله باید ۳ دقیقه صبر بکنی ! ;)

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
به بخش Proffesional اگر ارتقا داده بشید دابل بازی کردن به این راحتی نیست . شما دم نت هم باشی زمانیکه به یارتون ضربه میزنند خود به خود سوتی میده و توپ رو میزنه به هوا . به هرحال هرکسی یه برنامه ای داره . ;)

چطوری میتونم به بخش Proffesional ارتقا بدم ؟؟؟

و اینکه قضیه اچیومنتهاش ـ
چرا انقدر کم میده ؟؟ من همش 210 تا گرفتم ( تو 1 هفته :( )

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
چطوری میتونم به بخش Proffesional ارتقا بدم ؟؟؟

و اینکه قضیه اچیومنتهاش ـ
چرا انقدر کم میده ؟؟ من همش 210 تا گرفتم ( تو 1 هفته )

بعد از اینکه به رتبه اول در amateur رسیدین بطور اتوماتیک میرین به رتبه 150 درجه حرفه ای ها . که دوباره باید یک عمر تلاش بکنید تا به رتبه اول جهان برسید ! ;)

اچیومنت هاش با تکمیل همین ورلد تور باز میشند اکثرا . مثلا کلی پول دار می شید و با خرید وسایل اچیومنت میده یا مثلا اون قدر بازی میکنید که دیگه اچیومنت های مربوط به تعداد انواع ضربات و دفعات بازی روی court ها رو بدست میارید . بیشترشون هم مربوط به مینی گیم ها و آکادمی است . ;)

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
بعد از اینکه به رتبه اول در amateur رسیدین بطور اتوماتیک میرین به رتبه 150 درجه حرفه ای ها . که دوباره باید یک عمر تلاش بکنید تا به رتبه اول جهان برسید ! ;)

اچیومنت هاش با تکمیل همین ورلد تور باز میشند اکثرا . مثلا کلی پول دار می شید و با خرید وسایل اچیومنت میده یا مثلا اون قدر بازی میکنید که دیگه اچیومنت های مربوط به تعداد انواع ضربات و دفعات بازی روی court ها رو بدست میارید . بیشترشون هم مربوط به مینی گیم ها و آکادمی است . ;)

خب من الآن توی world tour نفر اول هستم ولی چیزی نشده
همش هی هفته ها میرن جلو و اگه توی مسابقات شرکت نکنم دوم و یا سوم میشم
بعد میرم یه تورنمنت شرکت میکنم دوباره اول میشم
ولی World Tour ـ حرفه ای هـا چجوری برم ؟ اینو نمیفهمم

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
خب من الآن توی world tour نفر اول هستم ولی چیزی نشده
همش هی هفته ها میرن جلو و اگه توی مسابقات شرکت نکنم دوم و یا سوم میشم
بعد میرم یه تورنمنت شرکت میکنم دوباره اول میشم
ولی World Tour ـ حرفه ای هـا چجوری برم ؟ اینو نمیفهمم
شما نگاه کن کدوم قسمتی اماتور یا پرو اگه پرو باشی و نفر اول هم باشی دیگه فکر کنم بازی تموم شده و شما باید برید قسمت تنیس اکادمی رو بازی کنید

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
شما نگاه کن کدوم قسمتی اماتور یا پرو اگه پرو باشی و نفر اول هم باشی دیگه فکر کنم بازی تموم شده و شما باید برید قسمت تنیس اکادمی رو بازی کنید

من قسمت آماتورم
ولی میخوام برم توی پرو
که نمیدونم چجوری برم !!! :confused:

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
من قسمت آماتورم
ولی میخوام برم توی پرو
که نمیدونم چجوری برم !!!

شما توی کاپ 1-8 شرکت می کنید ؟ باید رتبه اول رو فکر بکنم بیارید تا بتونید پرو بشید .

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
شما توی کاپ 1-8 شرکت می کنید ؟ باید رتبه اول رو فکر بکنم بیارید تا بتونید پرو بشید .

دردش همون بود
رفتم کاپ 8-1 اول شدم
الآن رفتم تو پرو
حالا هم که کلی راه دارم تا نفر اول جهان بشم ...

راستی اچیومنتهاش تاپیک نداره ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر