VIKING: Battle For Asgard

XxBraveHeartXx

کاربر سایت
Feb 14, 2008
103
دوستان لطفا كمك كنيد:((من توي جزيره ي دوم هستم يه جايي ميري تو غار وقتي رسيدم به انتهاي غار
يه يارويي چند نفرو فرستاد كه منو بكشن وقتي همشونو كشتم بي هوش شدم و وقتي به هوش اومدم بيرون غار بودم حالا بايد يه چيزي رو پيدا كنم(البته مطمين نيستم)لطفا بگيد من چيكار كنم:(

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
دیگه نمی خواد بری تو غار فقط باید برای اون یارو که رئیس اونجاست یه چیزی بیار برو تو نقشه جا هایی که قرمز هست باید یه کاری کنی

XxBraveHeartXx

کاربر سایت
Feb 14, 2008
103
اخه همه جا تو نقشه سفيده فقط يه جا مونده كه اونم بايد همينايي كه نزديك غارن رو برگردوني به كمپ تا تيك بخوره و بشه حمله كرد
كه اينا(ادماي نزديك غارم) هم تا وقتي كه ماموريتشونو انجام ندي نميان لطفا كمك كن

آخرین ویرایش:

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
سلام
من اونجایی که باید سامون دراگون کنی گیر کردم.داخل temple نمیتونم emulate رو بگیرم.یعنی تو نقشه با یه علامت زرد رنگ نشونش داده ولی وقتی میری بالا سر صندوق هیچ چی برنمیداره.قبلا شارژ هم کردم.
ممنون از راهنماییتون.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
کسی نیست به من کمک کنه.اقا رضا کجایی تا به منم کمک کنی؟
موندم چیکار کنم.
آقا رضا اینجا. آقا رضا اونجا. آقا رضا همه جا! :cheesygri

این ماجرارو یک بار تو صفحات قبل توضیح دادم. شما اول dragon rune رو از همون کمپ کوچیکه که نزدیکه اول بازی هست میگیری. (از در محل شروع بازی که میای بیرون مستقیم میری تا سمت راستت یک پل ببینی از پل که رد شی یک کمپ هست) از خرابه های اونجا بکش بالا تو یکی صندوقه.

بعد میری به temple خود amulet رو میگیری. amulet دسته یک یاروست که هی فرار میکنه و افرادشو میفرسته تا بالاخره همه افرادش که تموم شدن یه جا وای میسته و میجنگه.

بعد amulet رو که rune هم روشه میبری به drkwater و شارز میکنی.

بعد amulet شارز شدرو میبری نزدیک همو کمپ که rune رو پیدا کردی یه جا چندتا سنگ به صورت عمودی رو زمین قرار گرفت و یک دایره تشکیل میدن (خلاصه یک جایگاه هست) میری وسط اونجا وا میستی b رو تند تند میزنی dragon میاد!

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
دوستان لطفا كمك كنيد:((من توي جزيره ي دوم هستم يه جايي ميري تو غار وقتي رسيدم به انتهاي غار
يه يارويي چند نفرو فرستاد كه منو بكشن وقتي همشونو كشتم بي هوش شدم و وقتي به هوش اومدم بيرون غار بودم حالا بايد يه چيزي رو پيدا كنم(البته مطمين نيستم)لطفا بگيد من چيكار كنم:(

با سلام من هم تو قسمت دوم گير كردم شايد حدود 3 ياعته كه فقط دارم تو اين جزيره دور مي زنم سرم ديگه گيج رفته من همه جا رفتم تو غار شايد 10 بار رفتم ولي يه جا در بسته هست و مي گه بمب مي خواد هر جا كه گشتم نتونستم بمبي پيدا كنم حتي تو يه منطقه كه لب دريا هست اونجا هم رفتم و چند تا مرد كه شمشير بزرگ دارن رو هم رفتم و كشتم رسيدم بالا پل و اونجايي كه نمب دوم براي اژدها نيم دونم چي مي گيره دكه بي رو مي زني اونجا هم رفتم ولي چيزي بهم نداد نمي دوم چه كاري رو تموم نكردم كه انطوري مي شه انگليس هم بلد نيستم همينطور شانسي دارم مي رم جلو اگه مي شه يكي بهم بگه تو غار ديگه بايد چكار كنم از ديوار غار بالا رفتم و تو صنوق يه چيز بود گرفتم البته يه دونه كليد دارم ولي نمي دونم براي كجاست خلاصه حسابي گيج شدم تو پستهاي قبل هم زياد متوجه كارهايي كه بايد انجام بدم نشدم چون همه معموريتها رو به انگليسي گفتيد من خوب متوجه نشدم اگه مي شه كمي واضح تر توضيح بدن ممنون مي شم:(

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
کلید کریپت رو وقتی تو قسمت دوم جزیره هستی یک vision از پدرش میبینه که بهش میگه برو به crypts این اتفاق که افتاد برو اونجا سه نفر دم درش واستادن که قبلا اونجا نبودن. بکششون یکیشون کلید رو داره.
تو غار هم یکی از کار هایی که باید بکنی کشتن یک champion هست, به اون سالون بزرگه که رسیدی قبل از اینکه به اونجا برسی که کلی آدم واستادن به درو دیوار نگاه کن باید بکشی بالا از دیوار. بالای بالا در قسمت شرقی یارورو پیدا میکنی.
کار دومی هم که باید بکنی باز کردن راه به همون platue هست. برای اینکار میری اونجایی رو که bomb میسازن (جنوب شرقی جزیره هست) رو ازاد میکنی ماموریتشونم انجام میدی. راییسشون بهت دوتا بمب میده یکیشو برا باز کردن اون در استفاده میکنی. دومی رو هم بعدن خودت می فهمی کجا باید استفاده کنی.
در ضمن برای رسیدن به جایی که بمب رو میزاری وقتی به سالن بزرگ تو غار رسیدی دوتا راه داری اگه بری شمال از غار خارج میشی اگه بری جنوب میرسی به یه در آهنی که باید منفجرش کنی.

لعنتي من همون جايي كه بمب مي سازن رو پيدا نمي كنم ديگه واقعا دارم نا اميد مي شم:mad:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر