Valve یک غول واقعی است !

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,265
نام
امیرحسین
Valve_head_home.gif

بدون شک باید Gabe Newell را باید غول بعدی میلیاردر صنعت بازی دانست که تصمیماتش در سالیان اخیر نقش به سزایی را در جهت گیری این صنعت به خصوص در بحث خرید های دیجیتال و پلتفورم PC ابفا کرده است .

طبق اطلاعاتی که Forbes از گردش مالی شرکت Valve که با مدیریت Newell صاحب شبکه ی Steam محسوب می شود منتشر کرده است در وضعیت فعلی این شرکت ارزشی معادل 4 میلیارد دارد ! این در حالی است که Valve تنها با 250 کارمند بیش ترین سود حاصله نسبت به هر کارمند در بین تمامی شرکت های جهان را دارد ، حتی بیشتر از Google و Apple !

بنابر اعلام Forbes سرویس آنلاین Steam با دارا بودن بیش از 30 میلیون مشتری فعال پس از سه غول صنعت بازی یعنی Nintendo ، Sony و Microsoft بیش ترین تعداد کاربر در صنعت بازی را داراست که وقتی نگاهی بازار PC داشته باشیم Steam یکه تازی بی رقیب است به طوری که حدود 70 % از بازار 4 میلیارد دلاری خرید دیجیتال این پلتفورم را در اختیار دارد !

ماجرا وقتی جالب می شود که بدانیم Valve شرکتی است که توسط Gabe Newell تاسیس شده و در سال 1998 اولین بازی خود یعنی Half - Life را منتشر کرد عنوانی که به چنان محبوبیتی رسید که نسخه ی دوم آن Half -Life 2 از زمان عرضه ی خود در سال 2004 بیش از 12 میلیون نسخه فروش کرده است و از نظر میانگین امتیازات برترین بازی تاریخ PC و از نظر خیل کثیری از منتقدین برترین بازی تاریخ است ! Valve بعد ها شبکه ی Steam را تنها برای فروش محصولات خودش به صورت دیچیتال تاسیس کرد اما محبوبیت این سرویس بی نظیر تا جایی پیش رفت که هم اکنون بیش از 1250 عنوان از تمامی شرکت های بزرگ نظیر EA و Activision بر روی آن قابل خریداری است و انجمن های آن میلیون ها کاربر فعال دارد !

Valve اکنون در حال آماده سازی Portal 2 برای عرضه در بهار امسال است و این در حالی است که میلیون ها هوادار مثل ما در سراسر دنیا منتظر ادامه ی حماسه ی Gordon Freeman پس از چندین سال هستند.

• Like
Reactions: Fratos

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
نیوول اگر بتونه سرِ وقت بازی بده بیرون بهتره. مردم از بی FPSـی به کارل آن دیوتی (بلک کاپس) و کرایسیس میگن FPS.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,612
نام
حمیدرضا
واقعا هم واسه خودش یه غول به تمام معناس. من که با Alein Swarm ش خیلی حال کردم یه بازی Free که گرافیک آنچنانی نداره اما به شدت اعتیاد آوره.دیگه HL که بماند.;)

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
unleash the kraken!!:d
نیوول اگر بتونه سرِ وقت بازی بده بیرون بهتره. مردم از بی FPSـی به کارل آن دیوتی (بلک کاپس) و کرایسیس میگن FPS.
خیلی فیض بردیم از دیدگاه شما! crysis کنار کال او!!! شما جدا HL بازی کردی؟

مثل اینکه اشتباه صفحه قبل من واگیر دار بوده! :d
درست شد:d

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من که جدا یادم رفته مزه یه FPS واقعی
HL3 نخواستیم اپیزود سوم دو رو بده بیرون
=============
فروش استیم بدون شک نشون میده که PC گیمر ها به افرادی که بهشون حال بدن عجیب حال میدن.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
واقعا این چاق تپل بشدت دوست داشتنی هست.:d
Valve در کنار بلیزارد همیشه جز ناجیان PC بودن.
فقط تنها ایرادشون این هست که هنوز ورژن جدید موتور Source رو نساختن.:d

من که جدا یادم رفته مزه یه FPS واقعی
HL3 نخواستیم اپیزود سوم دو رو بده بیرون
=============
فروش استیم بدون شک نشون میده که PC گیمر ها به افرادی که بهشون حال بدن عجیب حال میدن.
Exactly!!!!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
هیچکس نمیتونه بگه که HL2 قطعا بهترین بازی تاریخ هست، همه در نهایت نظر خودشونو میدن، اما HL2 از معدود بازیهایی هست (شایدم تنها بازی) که خیلی ها (از افراد و رسانه های معتبر) جرئت میکنن بهش بگن بهترین بازی تاریخ!
نظر خودم هم اینه که HL2 یه بازی معمولی نیست، حتی شاید یه بازی خیلی عالی و بی نقص هم نباشه، بیشتریه کلاس بازیسازیه و شاید هرکسی باهاش حال نکنه. به خاطر همینم هست که HL2 علاوه بر گیمرها، تا حد خیلی زیادی بین بازیسازا هم محبوبه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081
وشته شده توسط Aurlito مردم از بی FPSـی به کارل آن دیوتی (بلک کاپس) و کرایسیس میگن FPS.
خب ژانرش که fps هست ولی از نظر محتوا با محصولات Valve....ـ I don't Think So :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر