Valorant | PC

1739318799-project-riot-games-Mo7p0qBbQa7.jpg

خب همونطور که میدونین دیروز (۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ) Riot Games اینترنت منفجر کرد.
کمپانی Riot Games از برنامه بلندمدت خودش از پروژه های در دست ساخت خودش طی نمایشی رونمائی کرد.
  • Project L یک بازی فایتینگ بر پایه کرکترهای League of Legends
  • یک سریال انیمیشن براساس کرکترهای League of Legends به اسم Arcane
  • معرفی نسخه موبایل و کنسول League of Legends به اسم Wild Rift
  • انتشار Teamfight Tactics برای گوشی های موبایل
  • Legends of Runeterra یک بازی کارتی دوباره براساس کرکترهای League of Legends

z_5da6811381250.jpg
یکی از این بازیهای دردست ساخت تحت کد رمز Project A مراحل ساخت طی میکنه.
یک بازی آنلاین رقابتی با سبک شوتر FPS تاکتیکال و بر اساس کرکترهای مختلفی که هرکدوم قابلیتهای متفاوتی دارن.
میشه گفت ترکیبی از CS GO , Rainbow six siege و Overwatch.

بازی از همین مراحل اولیه ساخت خیلی جذاب و رقابتی بنظر میاد، میشه گفت شاهد نمایش نسل بعدی از یکی از بازیهای رقابتی پرطرفدار هستیم.
از نکات مهم در طراحی بازی نگاه ویژه Riot Games به مبارزه با چیترهاست، طبق گفته Riot از مراحل اولیه ساخت جزو نکات مهم و پایه ای بوده.
همچنین متحول کردن سیستم نت کد، بمنظور به حداقل رسوندن تاثیرات پینگ تایم ، Peeker's Advantage (تو R6، COD و... بیداد میکنه) در دستور کار استودیو قرار داره.

تاریخ انتشار بازی نامعلوم اما احتمالا 2021 -2022 زمان تقریبی انتشار هست.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
TakLoL آپدیت شده، از Valorant هم ساپورت میکنه.
فقط فرصت نکردم تست کنم ، تو بازی هم کار میکنه که صدا و... از دست ندیم یانه.
Taklol.ir
دمت گرم پینگ خیلی ثابت شد :D اما بازم زیر 120 نمیاد برام.
سلام دوستان من به هیچ عنوانی نمیتونم بازیو انجام بدم حتی با تغییر dns.قیلتر شکن هم ندارم و نزدم .
بازی که اجرا میشه ارورهای 1 و 29 و 7 میده .
کسی راه حلی داره؟ممنون
اون فایلی که دوستمون صفحه قبل گذاشته رو دانلود کن با اون برو.
اکانتت رو هم اگه تازه ساختی و بدون چیز پی ان برو یکی دیگه بساز با چیز پی ان.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
Voice توی بازی چطور؟
کار میکنه؟
هنوز نرفتم خونه خودم تست کنم.
این از پینگ برام مهمتره.
والا تست نکردم هنوز.
تازه شروع کردم این گیمای اول بات نمیندازه احتمالا؟ یا واقعا پلیراش اینقد داغونن :D خودمم کانتر باز نیستم اما بعضیاشون انگار مستقیم از اورواچ اومدن اینجا اصلا نمیدونن سیستم چجوریه، میدونه 3 نفر پشت دیوارن مثل اسب بدو بدو میره وسطشون میمیره :| تیمی میخوای حرکت کنی اینقد صدا پا میدن نمیشه اصلا :D از آخرم نصفه گیم میشه 2 نفرشون لفت میدن.

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
والا تست نکردم هنوز.
تازه شروع کردم این گیمای اول بات نمیندازه احتمالا؟ یا واقعا پلیراش اینقد داغونن :D خودمم کانتر باز نیستم اما بعضیاشون انگار مستقیم از اورواچ اومدن اینجا اصلا نمیدونن سیستم چجوریه، میدونه 3 نفر پشت دیوارن مثل اسب بدو بدو میره وسطشون میمیره :| تیمی میخوای حرکت کنی اینقد صدا پا میدن نمیشه اصلا :D از آخرم نصفه گیم میشه 2 نفرشون لفت میدن.
90 درصدشون مستقیم از LOL اومدن بدون حتی ثانیه ای تجربه از بازی FPS ?

• Like
Reactions: majidred2011

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,663
نام
Moein
برنامه Riot Plus چیست؟
یک برنامه کاملا رایگان برای کسانی که از تحریم های Riot Games عذاب میکشند ؛ این برنامه بازی های رایت گیمز را ساپورت میکند و شما میتوانید بدون نیاز به فیلترشکن از بازی لذت ببرید.

برنامه RiotPlus باعث میشود شما از فیلترشکن بی نیاز و با پینگ اصلی نت خود بازی کنید (پینگی که اینترنت شما دارد)

این برنامه را به دوستانتان معرفی کنید تا دیگر از بن شدن و داشتن پینگ بالا ( بدلیل استفاده از فیلترشکن) راحت شوید.

برنامه در روز جمعه و در ساعت 20:30 بصورت رسمی منتشر میشود.

برنامه ی RiotPlus در Closed Beta در حال ساخت و 2 روز بعد از لانچ نسخه رسمی بازی Valorant ساخته شد اما بدلیل قبول نکردن اسپانسر هایی که دعوت به همکاری کردیم ، انتشار برنامه تاخیر خورد

معرفی اعضای تیم این مجموعه پس از انتشار برنامه در کانال قرار میگیرد

@RiotPlus
------------
اینم امشب قراره ریلیز شه ببینیم چطوره

• Like
Reactions: saeed_sg

ohmybadness

کاربر سایت
Jun 13, 2020
12
پلیرای Valorant یا کلا داغونن یا پلیر حرفه ای CS، حد وسط هم نداره :D
از زمان رلیز هنوز رنکو نیاوردن واسه همین مچمیکینگش الان یکم داغونه تقریبا پلیرارو باهم رندوم میندازه ، یه بازی همرو میترکونی یه بازی میترکی. رنک میاد به زودی اوکی میشه

• Like
Reactions: TeTration

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
Taklol مطمینه ؟ یکم نگاه کردم توی برنامه چیزه مشکوکی ندیدم ! ولی اینکه مجانی و اینا داستانا یکم عجیبه باسم اونم تو ایران !
نزدیک به 2سال من و بچه ها داریم استفاده میکنیم، هیچ چیز خاصی نیست.
پروکسی از قبل آمادست، راحت استفاده کن.

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
سلام دوستان من اکانت جدید رایت ساختم ولی وارد بازی نمیشه مدام ارور میده ولی با اکانت دوستم که میریم (اکانت چندین ساله lol) خیلی راحت و شیک بازی می کنیم قضیه چیه؟ با اکانت های جدید مشکل داره؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سلام دوستان من اکانت جدید رایت ساختم ولی وارد بازی نمیشه مدام ارور میده ولی با اکانت دوستم که میریم (اکانت چندین ساله lol) خیلی راحت و شیک بازی می کنیم قضیه چیه؟ با اکانت های جدید مشکل داره؟
با آی پی ایران نباید اکانت بسازی وگرنه هرچی زور بزنی با چیز پی انم بری داخل Error 7 میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر