Valorant | PC

1739318799-project-riot-games-Mo7p0qBbQa7.jpg

خب همونطور که میدونین دیروز (۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ) Riot Games اینترنت منفجر کرد.
کمپانی Riot Games از برنامه بلندمدت خودش از پروژه های در دست ساخت خودش طی نمایشی رونمائی کرد.
  • Project L یک بازی فایتینگ بر پایه کرکترهای League of Legends
  • یک سریال انیمیشن براساس کرکترهای League of Legends به اسم Arcane
  • معرفی نسخه موبایل و کنسول League of Legends به اسم Wild Rift
  • انتشار Teamfight Tactics برای گوشی های موبایل
  • Legends of Runeterra یک بازی کارتی دوباره براساس کرکترهای League of Legends

z_5da6811381250.jpg
یکی از این بازیهای دردست ساخت تحت کد رمز Project A مراحل ساخت طی میکنه.
یک بازی آنلاین رقابتی با سبک شوتر FPS تاکتیکال و بر اساس کرکترهای مختلفی که هرکدوم قابلیتهای متفاوتی دارن.
میشه گفت ترکیبی از CS GO , Rainbow six siege و Overwatch.

بازی از همین مراحل اولیه ساخت خیلی جذاب و رقابتی بنظر میاد، میشه گفت شاهد نمایش نسل بعدی از یکی از بازیهای رقابتی پرطرفدار هستیم.
از نکات مهم در طراحی بازی نگاه ویژه Riot Games به مبارزه با چیترهاست، طبق گفته Riot از مراحل اولیه ساخت جزو نکات مهم و پایه ای بوده.
همچنین متحول کردن سیستم نت کد، بمنظور به حداقل رسوندن تاثیرات پینگ تایم ، Peeker's Advantage (تو R6، COD و... بیداد میکنه) در دستور کار استودیو قرار داره.

تاریخ انتشار بازی نامعلوم اما احتمالا 2021 -2022 زمان تقریبی انتشار هست.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
این vanguard چیه نصب کرده رو سیستم کل سرعت ویندوز رو گرفته . چه آنتی چیتیه که باید همراه ویندوز بوت شه؟عجب
همین بزرگترین مزیتش هست که نسبت به CSGO/R6 متمایزش کرده، خدا خیرشون بده.
=====================
همونطور که قبلا صحبت شد، قطع کردن فیلترشکن، کاهش پینگ و... وقتی مَچ شروع شد باید انجام بشه، فقط یک بدی داره که Voice هم تیمی ها رو دیگه ندارید و دیگه نمیشه آمار داد و گرفت.
آخر بازی هم دیسکانکت میشید و آمار بازی نمیتونین ببینین، دوباره باید با فیلتر شکن و ... وصل بشین.

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
بازی نیاری به فیلترشکن نداره لزوماً
با dns های shecan.ir راحت قابل بازی با پینگ خوب

همه چیزش اوکیه فقط همون حس مصنوعی رجیستر شدن تیر توی بدن دشمن که مثل cs:go هست تو ذوق میزنه. کاش این یه مورد رو از overwatch الگو میگرفت

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
برای من کار نکرد
سایتش رو باز میکنه ولی برای خود بازی وصل نمیشه
شما چیکار کردی؟
من با نت مخابرات از مرحله نصب لانچر تا اجرای بازی رو با همین تحریم شکن انجام دادم. کار خاصی هم نکردم بجز تنظیم dns ها
اینم بگم توی بازی warzone که خیلیا ازش مینالیدن که فیلتر شکن میخواد یا کاهش پینگ، من از همون روز اول بدون مشکل بازی میکردم. احتمالا مخابرات اینجا داره واسمون معجزه میکنه

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان من به هیچ عنوانی نمیتونم بازیو انجام بدم حتی با تغییر dns.قیلتر شکن هم ندارم و نزدم .
بازی که اجرا میشه ارورهای 1 و 29 و 7 میده .
کسی راه حلی داره؟ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر