PlayStation Until Dawn

0emf0u8pohueith8u2k6.jpg

عنوان بازی : Until Dawn
سازنده :Supermassive Games
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Horror
8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
یه قاتل زنجیره ای میشوند ...
44115108486444330593.png

wdjc2r6tv3oymk73a84v.jpg

720P

تصاویر :

آخرین ویرایش:

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
چقدر همه حمله کردن =))

عزیزان قبل از اینکه بی فکر به یه نفر حمله کنین کمی تأمل کنین!

وقتی میگم بچه های این دوره زمون منظورم این نیست که من هاردورکورم یا مثلن من چهل سالمه! منظورم هم از لفظ بچه واقعن بچه نیست منظورم اینه که بزرگسالانی ( آخه اگه دوباره بگم بچه بهم حمله میشه :D ) که بازی های قدیمی رو بازی نکردن و واقعن نمی دونن مثلن سایلنت هیل چطوره، فاتال فریم چطوره یا حتی خودِ Obscure چطوره، از این بازی لذت می برن. من خودمم از بازی بدم نیومده فقط می خوام بگم کلن کلیشه ایه کاری به فضا و اتمسفر و طراحی محیط فوق العاده تکراریش هم ندارم که حس Alan Wake به آدم میده. نظرم رو کلی گفتم. انقدرم زود جبهه نگیرین بخواین یکی رو ترور کنین. هر کسی نظری داره قرار نیست همه مثه هم فکر کنن! تو بازی سنتر همیشه همین بوده! فوری تا یه نفر مخالف حرف می زنه همه بهش حمله می کنن

دوست عزیز شما کافی بود میگفتی این بازی به این دلیل ضعیفه یا بده و آخرش هم میگفتی نظر شخصیم اینه ...در اون صورت کسی حرف شما رو نقل قول نمیکرد ولی وقتی اون جمله آخر رو نوشتید توقع نداشته باشید که بقیه از کنار پستتون به راحتی بگذرن

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
دوست عزیز شما کافی بود میگفتی این بازی به این دلیل ضعیفه یا بده و آخرش هم میگفتی نظر شخصیم اینه ...در اون صورت کسی حرف شما رو نقل قول نمیکرد ولی وقتی اون جمله آخر رو نوشتید توقع نداشته باشید که بقیه از کنار پستتون به راحتی بگذرن

تعیین تکلیف نفرمایید که من چطوری پست بدم یا ندم!

همتون خیلی حوصله دارین بعدشم تا کلمه بچه رو میاریم بهتون بر می خوره!

دیگه حال ندارم این بحثو ادامه بدم این پستم اسپم می زنم که دیگه هی نیاین نقل قول کنین پست منو!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
دوستان یکم مهربون تر خواهشاً ..

ایشون نظرش رو در مورد بازی گفت ؛ حالا بنا به حرف هایی که زد و مثالی از " گیم پلی و داستان کلیشه ای و از Obscure هم نام برد " و دلیل هاش این بود . درسته اون خط آخر نوشته رو میتونست بهتر بنویسه ولی نه اینکه طوری رفتار کنیم که طرف بره دیگه پشت ِ سرشم نگاه نکنه !

من خودم هنوز نرسیدم UD رو بزنم و هم ازش حمایت کردم قبل عرضه و زمانی که همه اینجا یه صرفاً Piece of sh!t میدونستنش ! اما بنظرم در کنار این همه تعریف و تمجید ، انتقاد ایشون و بقیه رو هم بشنویم بسیار هم خوبه .

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
خزو كجاي دلم بذارم :d
-
همين تازه تموم كردم با افتخار فقط ٢ نفر فقط ٢ نفر !!! زنده موندن :d
واقعا جالبه بازيش برم واسه دوباره تموم كردن اين بازي خز مخصوص بچه هاي ٢ ساله :d

amirunited

کاربر سایت
Dec 2, 2013
130
خب منم بازی و تجربه کردم
عااااااالیییییه
بی نهایت دوستداشتنی
گرافیک واقعا بی نقص بازی
صداگذاری فوقلعاده
داستانی که برای من خیلی جذاب بود
محیط و اتمسفر بازی:-o
و....
این بازی به شخصه برای من تا حالا
بهترین بازیه ps4 بوده

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
خود داستان به تنهایی مهم نیست ! داستان کلیشه ای رو میشه با یه روایت خوب و نوع طراحی گیم پلی و اتفاقاتی که در طول بازی میفته ، جوری به خورد گیمر بدی که کاملا جذبش بشه و امتیازات خوبی هم بگیره

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
سه روز بازی رو گرفتم واقعا خوب کار شده بعضی از قسمت هایی بازی من رو یاد اره میندازه محیط هایی بازی هم کاملا شبیه Obscureهست وقتی که داشتم بازی میکردم Obscureتو ذهنم مجسم شد باید به سازندهایی بازی تبریک گفت که توانستند عنوانی متوسط بسازند و گیمر رو راضی کنند .
در مورد گرافیک هم واقعا قانع کننده هست خیلی خوب رو بازی کار شده . امیدوارم نسخه دوم بازی به مراتب از این نسخه بهتر باشه و عنوانی خوب برامون به یادگار بمونه

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
یه سوال:
بازی که تموم میشه اپیزودا جدا جدا باز میشن.اونوقت میشه رفت توشون آیتما رو پیدا کرد یا کاری کرد که تروفی بگیریم؟

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان خواهشا سوال هاتون را تو اسپویل بزارید. حال آدم گرفته میشه یکدفعه یه بخش مهم بازی براش لو میره. خواهشا مراعات بکنید. ممنون

راستی خودمم یه سوال در مورد یکی از مراحلش داشتم

اون قسمتی که کنترل کریس را برعهده میگیریم و باید از بین جاش یا اشلی یکی را انتخاب کنیم که زنده بمونن، من هر کاری میکنم که جاش را زنده نگه دارم، بازم تیغه به سمت جاش میچرخه و اونو میکشه.

آخه خود بازی هم انتخاب گذاشته، ولی تیغه را به سمت هر طرف که فشار بدم بازم جاش میمیره. الان حتما باید تو این مرحله اشلی زنده بمونه یا من جایی را اشتباه میرم؟

آخرین ویرایش:

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
یه سوال:
بازی که تموم میشه اپیزودا جدا جدا باز میشن.اونوقت میشه رفت توشون آیتما رو پیدا کرد یا کاری کرد که تروفی بگیریم؟

بله میشه .. برای گرفتن بعضی تروفیا باید حتما تا آخره اپیزود رفت .(جمع کردنی ها همون لحظه که پیدا کنی حساب میشه)

اون قسمتی که کنترل کریس را برعهده میگیریم و باید از بین جاش یا اشلی یکی را انتخاب کنیم که زنده بمونن، من هر کاری میکنم که جاش را زنده نگه دارم، بازم تیغه به سمت جاش میچرخه و اونو میکشه.

آخه خود بازی هم انتخاب گذاشته، ولی تیغه را به سمت هر طرف که فشار بدم بازم جاش میمیره. الان حتما باید تو این مرحله اشلی زنده بمونه یا من جایی را اشتباه میرم؟

اشتباهی نرفتی .. اینجا هر تصمیمی بگیری همین میشه

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
دوستان خواهشا سوال هاتون را تو اسپویل بزارید. حال آدم گرفته میشه یکدفعه یه بخش مهم بازی براش لو میره. خواهشا مراعات بکنید. ممنون

ببین بازی رو ادامه بده و کاری به اون انتخاب نداشته باش ... داری درست بازی رو ادامه میدی
جلو تر که بری اتفاقات خاصی رخ میده که علت زنده موندن اشلی رو میفهمی

- - -ویرایش - - -

چرا نمیشه جسیکا رو نجات بدم :|
بعد این پسر سیاه پوسته نمی دونم اسمش چیه اونم نتونستم نجات بدم ولی بقیه رو نجات دادم ~

برای اینکه تو چپتر 4بتونی جسیکا رو نجات بدی ، وقتی با مایک از کلبه میای بیرون که بری دنبالش باید تمام دکمه زنی ها رو درست انجام بدی و وقتی به دو راهی میرسی راهی که کوتاه تر هستش رو انتخاب کنی تا جسیکا زنده بمونه

برای زنده نگه داشتن مت هم باید وقتی با مت و امیلی تو چپتر 6 بالای برج هستی وقتی امیلی منور رو پیدا میکنه اون رو به مت ندی و وقتی برج سقوط کرد و مت میخواست امیلی رو نجات بده ... گزینه نجات رو انتخاب نکنی و خود مت رو نجات بدی

یک نکته هم بعد از نجات جسیکا و مت هستش که این دو تو چپتر 10 همدیگه رو تو معدن پیدا میکنن که باید با قایم شدن از دست ویندیگو ها جفتشون رو نجات بدی

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
اقا چی کار کنیم جاش زنده بمونه؟؟؟؟
کسی میدونه ایتمای بت و هنا چند تاست و جاهاشون کجاست؟؟؟
چون فک کنم باید اونارو پیدا کنم

سوالاتونو بزارید تو اسپویلر

دوستان جواب دادن پیش از این! هر کاری بکنی نمی تونی جاش رو نجات بدی... سوال بعدیت رو نفهمیدم، منظورت چیه ؟ اکه منظورت توتِم ها باید برگردی جای جای بازی رو تا آخر کار میشه همه ی توتم ها رو پیدا کرد. اگر براساس تصاویر نشون داده تو تونم ها بازی رو بازی کنین داستان درستش دستتون میاد به تصاویر دقت کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر