PlayStation Uncharted: The Nathan Drake Collection

ksc_uncharted-nathan-drake-collection.jpg

عنوان بازی : Uncharted The Nathan Drake Collection
سازنده : BluePoint Studio
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Third Person Shooter / Action-Adventure
زمان عرضه : 7 اکتبر 2015 - 15 مهر 1394

در طی این سال خبر های زیادی مبنی بر تایید این عنوان منتشر شد که امروز در NeoGaf یک کاربر در ورژن موبایل PS Store این تصویر را مشاهده کرد و ارسال کرد که مبنی بر تایید این عنوان است.Sony هیچ پاسخ رسمی بر این شایعه نداده ولی Neil Druckmann نویسنده و کارگردان کمپانی سازنده (Naught* Dog) تایید کرد که این خبر کمی زودتر لو رفته و خبر را تایید کرد
143340355039.jpg
همچنین این تصویر گواه بر این است که این Collection از سه عنوان اصلی بازی در PS3 یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception متشکل است.
*** آپدیت اول.بازی رسما معرفی شد
41b1853889b84549c2a6c047aae32f9d.jpg

-بازی همان طور که گفته شد دارای ۳نسخه اصلی یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception هست.
-بازی توسط BluePoint ساخته میشود.
-با خرید بازی میتوان به multi-player beta نسخه چهارم یعنی Uncharted 4 A Thief's End دست یافت.
-کل بازی ۶۰ فریم بر ثانیه و 1080P خواهد بود
-بازي فاقد بخش مولتي پلير خواهد بود.
- بازی 7 اکتبر 2015 منتشر میشود. 17 مهر 94 به تاریخ شمسی
-بازي در PS store با قيمت ٤٩.٩٩پوند قرار گرفته و قيمت بازی برای آمریکا 60$ است.
-بازی از نورپردازی جدید ، تکستچر های با کیفیت بهتر ، مدل های جدید و تروفی های جدید و Photo Mode بهره می‌برد

*** آپدیت دوم
- تا پایان تابستان Demo قابل بازی این عنوان در PS Store قرار میگیرد.
- همچنین در این کالکشن گیمپلی سه نسخه یکپارچه شده.

*** آپدیت سوم
- بازی دارای 3 درجه سختی جدید هست.
Explorer Mode : این درجه سختی برای افراد کاملا تازه کار هست که سختی بازی کاهش یافته.
Speed Run Mode : این درجه سختی یک تایمر برای مرحله ها ایجاد میکند که میتوان بعد اتمام مرحله زمانش را با زمان دوستان در این مرحله مقایسه کرد.
Brutal Difficulty Mode هم یک درجه سختی بسیار دشوار است. دشوار تر از همیشه.
- در بازی بیش از 65 اسکین متفاوت وجود دارد که میتوان با انتخاب انها لباس نیتن را عوض کرد.

باکس آرت بازی:

-------------------------------------------------------------------------------------------

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-Announce-Video-PS4
1080p || 720p

----------------------------------------------------------------------
Uncharted Collection: Gameplay 1080P 60fps Y.T

------------------------------------------------------------------------------------

mqdefault.webp

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-(10-9-2015)-Story-Trailer
1080p/60fps
720p/60fps

با تشکر از Nima و ArianAwesome و armin_shadow و Ebrahim-ZH وFUTURE وMehdi Cage .
*** با آمدن خبر های رسمی پست آپدیت میشود

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
من فقط برای یه بازی نتونستم صبر کنم اونم MGSV بود و همیشه هم همین یه عنوان خواهد بود.1ماه دیگه بازیهای Fallout 4 و توم ریدر میان کالکشن آنچارتد میره تو حاشیه و راحت میتونی نوشو حتی 170 هم گیر بیاری دست دومش هم تا 130 140 گیر میاد

دوست عزیز کدوم توم رایدر؟جدیده که سال دیگه میاد واسه ۴!!!
من که به شصه الان دمو نصب کردم و تموم هم شد
خیلی برام جذاب بود خیلی وقته همچین بازی نداشتم
دمو خیلی کم بود نفهمبدم مال کدومه ۲یا ۳
اما همین باس فایل هلیکوپتربود که عالی بود
لذت بردم
برای بنده همین ۳ تا که هر کدوم ۱۰ ساعت سرگرمم کنه کافیه
نمیتونم منتظر بمونم فوقش ۳۰ ۴۰ تومان نهایت ارزون شه بعد حالا ببینم کسی میفروشه یا نه
کد دمو انلاین ۴ هم باید روش باشه که بعضیا فکر میکنن قراره ۳ ماه باهاش بتونن انلاین بزنن که اینطوری نیست و شخصا ارزش خاصی نداره
بازی الان بازار ۲۱۰ ت هست که خودم هرکی زیر همین با پستش بفروشه خریدارم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
من فقط برای یه بازی نتونستم صبر کنم اونم MGSV بود و همیشه هم همین یه عنوان خواهد بود.1ماه دیگه بازیهای Fallout 4 و توم ریدر میان کالکشن آنچارتد میره تو حاشیه و راحت میتونی نوشو حتی 170 هم گیر بیاری دست دومش هم تا 130 140 گیر میاد

اونی که برای X1 و PC میاد و تاثیر خودشو با ورودش تو قیمتهای بازیهای دیگه هم میزاره و البته FO4 بزرگ.تازه من MGSV رو که روز اول خریدم به قیمت خریدم چون خیلی منتظرش بودم وگرنه واسه همینم 2ماه صبر میکردم تا بصورت دست دوم زیر 140 بخرمش.
همین 30 40 تومناست که اونا رو شکم پاره کرده و شماها هم دائم میزنید تو سرتون که ای داد بیداد چرا گرونه.خب نخرید.سر هر بازیی این فیلمارو در میارید مگه اسلحه گذاشتن رو سرتون که 50تومن بالاتر از قیمت واقعیش بخرید اونم یه کالکشن که قبلا اومده.مقصر این گرونی ها امثال شماها هستید و بس.من واسه این کالکشن 1 ماه که هیچی شده 1سال هم صبر کنم پول زور به کسی نمیدم.من برای هر 1000 تومنی که خرج میکنم زحمت کشیدم شاید کسی از جیب باباش راحت 300تومنم واسه یه بازی پول بده ولی من اگه بچه مایه دارم بودم پول زور به کسی نمیدادم
دوست عزیز یکم احرامتو نگر دار!بنده هم سنم بالاس کسی بهم پل نمیده!خودم میخرم///
بنده کاری ندارم شما متال رو چند گرفتی !۶۰ دلار خیلی پایین بیاد میشه ۱۸۰۰۰۰ ت کمتر فکر نکنم!حالا منی که الان دوست دارم بازیش کنم چیکار کنم!بر خلاف شما بنده متال رو گرفتم همون روز اول بعدم موند اصلا مثل قدیما واسم جالب نبود!با کلی ضرر فروختم!!!
امثال شما هم میان شعار میدن!نخر !!این همه پول دادم بشینم قیافه دستگاه رو ببینم!!

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
دوست عزیز یکم احرامتو نگر دار!بنده هم سنم بالاس کسی بهم پل نمیده!خودم میخرم///
بنده کاری ندارم شما متال رو چند گرفتی !۶۰ دلار خیلی پایین بیاد میشه ۱۸۰۰۰۰ ت کمتر فکر نکنم!حالا منی که الان دوست دارم بازیش کنم چیکار کنم!بر خلاف شما بنده متال رو گرفتم همون روز اول بعدم موند اصلا مثل قدیما واسم جالب نبود!با کلی ضرر فروختم!!!
امثال شما هم میان شعار میدن!نخر !!این همه پول دادم بشینم قیافه دستگاه رو ببینم!!
بخر آقا اگر بازی نکردی این عنوان فوق العاده ارزشش زیاده
اونی که بخواد ارزون بشه باید چندین ماه یا حتی ۱ سال منتظر بمونه خود من یه بازی که ۲۰۰ بود و صبر کردم الان شده ۷۰ !

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
به نظر من که بازی اگه قیمتش به 200 برسه ارزش خرید داره برای اونایی که میخان نو بخرن ، من خودم چون میخام بازی رو نگه دارم به محض اینکه به 200 برسه میخرم ولی بعید هم میدونم به این زودی ها به زیره 200 برسه . الان 40 ، 50 روزه آنتیل اومده و قیمتش هنوز بالای 200 هست . درضمن این مسئله رو هم در نظر بگیرید که با این پول در اصل سه تا بازی میخرید نه یک بازی.
کسایی هم که بازی دیگه تو دست و بالشون هست فعلا با اونا سرگرم شن تا بازی بیاد پایین .
ولی در کل بعید میدونم تا دو سه ماهه دیگه قیمتش به زیره 200 برسه .

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
نسخه اول بازی واقعا بهبود های بسیار خوبی داشته . جزئیات محیط و شخصیت ها و کلا همه چیز چندبرابر شده و گرافیک هم میشه گفت پیشرفت بسیار چشم گیری داشته مخصوصا توی کات سین ها . بازی بسیار نرم و روان اجرا میشه روی 60 فریم ثابت . میشه گفت یکی از بهترین ریمستر ها هست مخصوصا که 3 نسخه اول بازی رو براتون توی یه کالکشن مثل هلو گذاشتن که لذت ببرید . واقعا کارشون حرف نداره .
از لحاظ گیم پلی اونایی که قبلا این بازی رو تجربه کردن که خب خودشون میدونن چه تجربه نابی هست . واس اونایی هم که تجربه نکردن باید گفت این بازی یکی از بهترین ادونچر های تاریخ هست . کمتر بازی پیدا میشه که اینقدر تعامل گیم پلی و داستان رو بشه داخلش دید . بازی اصلا خسته کننده نمیشه و یکنواخت یا تکراری نیست . محیط های جدید با گیم پلی جدید و اتفاقات و حوادث گوناگون سبب میشه که بتونید یه تجربه خاص بدست بیارید و از بازی لذت ببرید . همچنین بین قسمت های شوتینگ بازی و معما و فرار و گریز و بالارفتن از ساختمون ها و موانع یه تعادل اینجاد کرده و همه اینها بسیار لذت بخش هستن . همونطور که میدونید بازی از لحاظ متا و شاهکار بودن به این ترتیب امتیاز بندی میشه . اول نسخه دوم بعد سوم و بعد اول . اگر نسخه اول رو بازی کنید لذت ببرید مطمعن باشید که حتما نسخه دوم و سوم هم سوپرایزتون میکنه و بسیار لذت بخشه . مخصوصا که گرافیکشون نسبت به نسخه اول بسیار بسیار متفاوت تر و زیبا تر هست .
در کل بازی یه شاهکار به تمام معناست و حتما باید کالکشن رو تهیه کرد و این بازی رو تجربه کردن . شوخی های نیتن و روابط بین شخصیت ها واقعا عالیه . امکان نداره که با نیتن و النا و سالی و .... ارتباط برقرار نکنید . این بازی از هر نظر یه تجربه عالی براتون فراهم میکنه .

اسکرین شات های نسخه اول :

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
نسخه اول بازی واقعا بهبود های بسیار خوبی داشته . جزئیات محیط و شخصیت ها و کلا همه چیز چندبرابر شده و گرافیک هم میشه گفت پیشرفت بسیار چشم گیری داشته مخصوصا توی کات سین ها . بازی بسیار نرم و روان اجرا میشه روی 60 فریم ثابت . میشه گفت یکی از بهترین ریمستر ها هست مخصوصا که 3 نسخه اول بازی رو براتون توی یه کالکشن مثل هلو گذاشتن که لذت ببرید . واقعا کارشون حرف نداره .
از لحاظ گیم پلی اونایی که قبلا این بازی رو تجربه کردن که خب خودشون میدونن چه تجربه نابی هست . واس اونایی هم که تجربه نکردن باید گفت این بازی یکی از بهترین ادونچر های تاریخ هست . کمتر بازی پیدا میشه که اینقدر تعامل گیم پلی و داستان رو بشه داخلش دید . بازی اصلا خسته کننده نمیشه و یکنواخت یا تکراری نیست . محیط های جدید با گیم پلی جدید و اتفاقات و حوادث گوناگون سبب میشه که بتونید یه تجربه خاص بدست بیارید و از بازی لذت ببرید . همچنین بین قسمت های شوتینگ بازی و معما و فرار و گریز و بالارفتن از ساختمون ها و موانع یه تعادل اینجاد کرده و همه اینها بسیار لذت بخش هستن . همونطور که میدونید بازی از لحاظ متا و شاهکار بودن به این ترتیب امتیاز بندی میشه . اول نسخه دوم بعد سوم و بعد اول . اگر نسخه اول رو بازی کنید لذت ببرید مطمعن باشید که حتما نسخه دوم و سوم هم سوپرایزتون میکنه و بسیار لذت بخشه . مخصوصا که گرافیکشون نسبت به نسخه اول بسیار بسیار متفاوت تر و زیبا تر هست .
در کل بازی یه شاهکار به تمام معناست و حتما باید کالکشن رو تهیه کرد و این بازی رو تجربه کردن . شوخی های نیتن و روابط بین شخصیت ها واقعا عالیه . امکان نداره که با نیتن و النا و سالی و .... ارتباط برقرار نکنید . این بازی از هر نظر یه تجربه عالی براتون فراهم میکنه .

اسکرین شات های نسخه اول :

دوست عزیز
هر 3 تا نسخه قبلی رو تبدیل کردن برای پی اس 4 ؟؟؟
یعنی 1 نسخه از بلوری بازی رو میخریم ، توش هر 3 تا شماره هست و هر کدوم رو بخوایم بازی میکنیم ؟؟
اگر اینطوری باشه خیلی خوبه

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوست عزیز
هر 3 تا نسخه قبلی رو تبدیل کردن برای پی اس 4 ؟؟؟
یعنی 1 نسخه از بلوری بازی رو میخریم ، توش هر 3 تا شماره هست و هر کدوم رو بخوایم بازی میکنیم ؟؟
اگر اینطوری باشه خیلی خوبه

همه اينايي ك گفتين بله

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
- تا پایان تابستان Demo قابل بازی این عنوان در PS Store قرار میگیرد.
دموی بازی 5 گیگ هست
این دمو دقیقا شامل چه بخشی میشه؟
مربوط به داستان قسمت اول هست یا دوم یا سوم و یا مربوط به بخش انلاین نسخه چهارم هست؟
یه راهنمایی کنید
با تشکر

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان گیم پلی بازی برای هر سه نسخه به طور متوسط چند ساعته ؟ بالای ده ساعته هر نسخه یا کمتر ؟
هرسه به طور ميانگين ٨ تا ١٠ ساعت هست البته اين تو حالتي كه فقط بكشي بري و كاتسين هارو رد كني
حدود ٢ ساعت هم هر كدوم كاتسين دارن
در كل بار اول سعي كن محيط رو بگردي و با حوصله جلو بري

- - -ویرایش - - -

دوستان گیم پلی بازی برای هر سه نسخه به طور متوسط چند ساعته ؟ بالای ده ساعته هر نسخه یا کمتر ؟
هرسه به طور ميانگين ٨ تا ١٠ ساعت هست البته اين تو حالتي كه فقط بكشي بري و كاتسين هارو رد كني

- - -ویرایش - - -

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر