Uncharted: The Nathan Drake Collection و Journey تحت طرح تشویق به خانه نشینی این هفته روی PS4 مجانی خواهند بود

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
137221

جیم رایان، رئیس SIE، اخیرا در مصاحبه ای با Hollywood Reporter گفته بود که برمبنای طرح Play At Home initiative قرار است به وضعیت قرنطینه و جلوگیری از شیوع کرونا کمک کنند. جیم رایان در این مصاحبه اشاره کرد که این طرح روی دو پایه بنا شده: 1. بازی های مجانی 2. 10 میلیون دلار کمک مالی به استدیوهای مستقل که در این ایام به شدت دچار مشکلات اقتصادی شده اند.

اولین دسته از بازی های مجانی سونی برای این ایام مشخص شده اند و Uncharted: The Nathan Drake Collection و Journey از آغاز این هفته به صورت مجانی در اختیار همه مشترکان پلتفرم PS4 به صورت مجانی برای دانلود قرار خواهند گرفت.

به صورت استثنا مشترکان حوزه آلمان و چین به جای Uncharted: The Nathan Collection بازی Knack 2 را به صورت مجانی دریافت خواهند کرد.

منبع: Uncharted: The Nathan Drake Collection, Journey free on PS4 later this week

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
جیم رایان که سر خود نمیتونه پول خرج کنه درسته مدیر بخش پلی استیشن هستش اما دیگه شرکت های به این بزرگی هر دم بیل نیستن یکی از مدیران بخواد خرج کنه نه بخش مالی نه مدیریت کل چیزی نگن .

به تمام اینها به چشم سرمایه گزاری نگاه کن شرکت های بزرگ عاشق چشم ابروی ما نیستن تمام اینها برای اینکه اول از همه مشتری ها راضی نگه داشته بشن و از طرف دیگه رابطه خودش با استدیو های کوچیک بهتر کنه و در اینده مثل نمک گیر کردن ملت عمل میکنه این حرکت.

تنها پول زیادی که خرج کرده روی اون سایت شرکت چینی هستش که مثل اینکه خیلی تو چین طرفدار داره یعنی پولی که گزاشته چند برابر با سود خیلی بیشتر پس میگیره .

این حرکت بازی دادن هم بعد از اینکه دید چندتا سایت راجبش خبر زدن و ملت خیلی مثبت بودن گفتن این دوتا بازی بدن .
حرفه من اینه بجای 110 تا میومد 60 تا میداد خیلی معقولانه تر بود و پیامش هم همونقدر تاثیر گذار

• Like
Reactions: vivanred

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
حرفه من اینه بجای 110 تا میومد 60 تا میداد خیلی معقولانه تر بود و پیامش هم همونقدر تاثیر گذار

البته تا معقولی چی در نظر بگیریم اگه بگیم میخوای یک شو اف کنی اره با 50 تا حتی 40 تا هم میشه تازه باید ببینی چه مدتی و چه تعداد استدیو میخوان کمک کنن تازه چقدر نیرو دارن هر کدام میشه اینها برای مثال 50 تا 100 تا استدیو در نظر گرفتن میخوان برای مثال 4 ماه اینده پوشش بدن اما این در نظر بگیر که خود این یک جور سرمایه گزاری هستش اینها جای نمیخوابن که زیرشون آب بره .

• Like
Reactions: esm nadaram

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
حداقل فورزا هورایزن 3 حال بده شماره 4ش :D
در صورت تحقق هر کودوم اواتار و میزارم عکس بزرگوارش ^:)^
نه من سه رو بازی کردم اییضا موتور اسپرت 5و 7 رو. یا FH4 رو بده یا موتور اسپرت 6 :D انگار مثلا آهنگ درخواستیه:D

• Like
Reactions: AMIN-1399F

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
حالا چون سونی ریمستر کالکشن داده
اونور هم هیلو مستر چیف کالکشن بدن>:)
هیلو رو فکر نمیکنم بدن. بدنم من دوست ندارم :D حالا باز گیرز یه چیزی. حالا نه بداره نه بباره چه انتخاباییم میکنیم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
با اینکه همه بازی کردن... برای پلاسم داده بود.. ولی انچارتد 2 بازی ب ای همه فصوله.. مگه میشه از بازی کردن این بازی سیر شد...
خصوصا که پلاسم هم دو سه روز پیش تموم شد

اکانت آلمان ساختم :)) کواوپ هم میشه زد :D

آدرسی که زدی رو زود بفرست

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
بهترین کار اینه بزاریم تو لیست دانلود و نگهش داریم ببینیم بعد از اون تاریخ قفل میشن یا نه.
نت هدر ندیم بعدش قفل شن.
بازی هایی که قرار باشه قفل بشن Expire date دارن معمولا. Journey حجم زیادی نداره اونو دانلود میکنیم خبر میدیدم تو انجمن که همیشگی هست یا نه :D

• Like
Reactions: AMIN-1399F

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
جریان من خیلی باحال شد قبل از عید میخواستم آنچارتد کالکشن رو بخرم چون انچارتد 3 رو تا حالا بازی نکردم (نه تعجب کنید نه فش بدین :D )
دیگه طرف دندون گرد بازی در اورد و منم گفتم با این پول گیم پس میخرم و میشینم گیرز 2 3 4 5 رو بازی میکنم ک همینجورم شد و
علاوه بر گیرز،نینجا گایدن 2 و ori 1 2 رو هم گرفتم و خلاصه یک ماهی فول بازی بودم تا ک اون هفته تمام اینا رو تموم کردم و اومدم سراغ
پلی استیشن،دیشب ولفنشتاین یانگ بلاد رو تموم کردم و دیگه دپ بودم ازینکه تو این گرونی بازی ندارم،دقیقا تا کنسول رو خاموش کردم و
رفتم اینستا این خبر رو دیدم و دارم لحظه شماری میکنم تا برم خونه و بذارم رو دانلود چون منی ک تا قبلش قرار بود برای جفت این بازیا کلی
پول بدم این حرکت سونی واقعا ستودنی و تا ابد این کارش رو یادم نمیره :D

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
جریان من خیلی باحال شد قبل از عید میخواستم آنچارتد کالکشن رو بخرم چون انچارتد 3 رو تا حالا بازی نکردم (نه تعجب کنید نه فش بدین :D )
دیگه طرف دندون گرد بازی در اورد و منم گفتم با این پول گیم پس میخرم و میشینم گیرز 2 3 4 5 رو بازی میکنم ک همینجورم شد و
علاوه بر گیرز،نینجا گایدن 2 و ori 1 2 رو هم گرفتم و خلاصه یک ماهی فول بازی بودم تا ک اون هفته تمام اینا رو تموم کردم و اومدم سراغ
پلی استیشن،دیشب ولفنشتاین یانگ بلاد رو تموم کردم و دیگه دپ بودم ازینکه تو این گرونی بازی ندارم،دقیقا تا کنسول رو خاموش کردم و
رفتم اینستا این خبر رو دیدم و دارم لحظه شماری میکنم تا برم خونه و بذارم رو دانلود چون منی ک تا قبلش قرار بود برای جفت این بازیا کلی
پول بدم این حرکت سونی واقعا ستودنی و تا ابد این کارش رو یادم نمیره :D
زمانش April 15, 2020 at 8pm PDT هست
میشه پنجشنبه صبح حدود ساعت 8

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستانی که اکانت آلمان ساختن مشکلی با ارسال پیام تایید از طرف سونی به ایمیلی که برای ساخت اکانت استفاده کردن ندارن ؟
چون دیروز اکانت ساختم میگه باید ایمیلت رو تایید کنی ولی هیچ پیامی به ایمیلم نمیاد که تاییدش کنم

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
کدوم گریه؟ :-? من تاپیک Tlou2 گریه نذاشتم

خب مگه من گفتم سونی نبود Tlou بود جایی؟
137291

این شما نیستی مگه ؟ سال ۲۰۱۶ روابطت یه مدتی خوب شده احتمالا با سونی و اشک شوق میریختی و تازگیا دوباره بد شده شاید :)

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
بچه ها اگه پلاس ندارید و میخواین Journey رو بخاطر آنلاینش بازی کنید، همچنان بگیریدش چون آنلاین بازی کردنش به پلاس نیازی نداره. :D همین الانم به راحتی پلیر پیدا میکنم من، بعد از رایگان شدن که دیگه حتما یه موج جدیدی از ملت میان سمت بازی. اگه کراس-پلتفرم باشه با ورژن PC که دیگه چه بهتر.

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
سونی روغن ریخته رو نذر امامزاده میکنه ! انچارتد ها رو که همه بازی کردن تازه روی پلاس هم چند ماه پیش باز رایگان شده بود حالا اومده دوباره همونا رو رایگان کرده....اینهمه بازی به دردخور خب 4 تا بازی دیگه رو رایگان کن...مسخره بازی چیه دراوردی سر انچارتد هر 2-3 ماه یه بار یا این یا اون نسخه 4 رو رایگان میکنه ....خسته نباشی

• Like
Reactions: reza3533

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
این شما نیستی مگه ؟ سال ۲۰۱۶ روابطت یه مدتی خوب شده احتمالا با سونی و اشک شوق میریختی و تازگیا دوباره بد شده شاید :)

دمت گرم من خودم آمار کامنت هام دستم نیست خوبه که اینقدر پیگیری.:))

ولی دارم ربط گودرز و شقایق را اینجا جستجو میکنم؟ :-?

این پست منم توی این تاپیک کنایه از رویکرد مثبت سونی توی زمینه ارائه بازیهای خوب برای Psnow هست وگرنه من کلا طرفدار ناتی داگ و بازیهاش هستم از دیرباز:D

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اخطار به کاربر برای بی توجهی به تذکرات و صحبت در مورد حقوق نظر دادن بقیه
دمت گرم من خودم آمار کامنت هام دستم نیست خوبه که اینقدر پیگیری.:))

ولی دارم ربط گودرز و شقایق را اینجا جستجو میکنم؟ :-?

این پست منم توی این تاپیک کنایه از رویکرد مثبت سونی توی زمینه ارائه بازیهای خوب برای Psnow هست وگرنه من کلا طرفدار ناتی داگ و بازیهاش هستم از دیرباز:D
نیازی به پیگیری نیست اصلا ! همون اول تاپیک که وارد میشی موجوده کامنتت و واسم‌جالبه که اول انکار می کنی و بعد توجیه :))شما که تو هر تاپیکی دنبال تیکه انداختن به سونی هستی و ادعا داری باهاش مشکل داری واسه بازیهای انحصاریش اشک می ریزی؟:)) اوکی موفق باشی:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر