PlayStation Uncharted : Legacy of Thieves Collection

سازنده
Iron Galaxy
تاریخ انتشار
January 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
Uncharted-Legacy-of-Thieves-Collection-Featured-image.jpg

لحظاتی پیش بلاخره سونی در رویداد Playstation Showcase 2021 که هم اکنون در جریان هس به شایعات پایان داد و با انتشار ویدیویی از عنوان محبوب Uncharted 4 نسخه ی PC و PS5 بازی رو تایید کرد . پورت بازی توسط استودیو Iron Galaxy انجام میشه و طبق اطلاعات منتشر شده بازی در اوایل سال 2022 و بروی هر دو پلتفرم Epic و Steam قابل دسترس خواهد بود .

ویدیو معرفی :

سیستم پیشنهادی :

Uncharted-Legacy-of-Thieves-Collection-PC-requirements.png

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
Uncharted: Legacy of Thieves Collection will be available in early 2022 for PS5. The PC version is in development by our partners at Iron Galaxy and will release shortly after the PS5 version. As these dates approach, we’ll discuss more details
پورت pc رو iron galaxy میکنه و اوایل 2022 میاد ولی نه دقیقا همزمان با ps5
پورتر خوبیه iron galaxy

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,229
نام
سروش
Uncharted: Legacy of Thieves Collection will be available in early 2022 for PS5. The PC version is in development by our partners at Iron Galaxy and will release shortly after the PS5 version. As these dates approach, we’ll discuss more details
پورت pc رو iron galaxy میکنه و اوایل 2022 میاد ولی نه دقیقا همزمان با ps5
پورتر خوبیه iron galaxy

اگه اینجوریه پس استودیو هلندیه داره gow پورت میکنه :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
اگه اینجوریه پس استودیو هلندیه داره gow پورت میکنه :D
هلندی تازه اومده. تو بهترین حالت از یکسال پیش کارشو شروع کرده. شاید tlou با اونه. ولی گاد هم بخواد کالکشن نده که بدرد نمیخوره.
در واقع ریمستر شده و lost legacy رو هم انداختن تنگش :D

وقتی داستانو نمیدونیم. ریمستر باشه یا ریمیک.
به درد ما نمیخوره.ته کج سلیقگی هست. کالکشنشو داشتن رو ps4 .همونو پورت میکردن.

• Like
Reactions: Refill and kamyy

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
بنظرم باید شبیه کاری رو که ماکرو با Halo کرد و تقریبا تمام نسخه هاشو بصورت کالکشن روی PC عرضه کرد رو انجام میدادن !! وقتی یه عنوانی با این عقبه و محبوبیت که مهمترین رکنش داستانش هس رو میان قیچی میکنن و چشم رو نسخه های قبلی میبندن و فقط آخرین نسخه ش رو روی PC عرضه میکنن آدم نمیدونه باید چی بگه :D بعضی وقتا کلام کم میاره برای توصیف یه موضوع :D الان یه بدبختی بخواد بازی رو شروع کنه نباید بدونه Sully کیه و با نیتن در گذشته چه عشق و حالایی کرده ؟‌ :D برادر و زنشم که هیچی :D من فکر میکنم اینا یا هدفشون از عرضه نسخه PC صرفا یه شو تبلیغاتی بوده و خواستن دون بپاشن و فن بیس بیشتری رو برای برند آنچارتد و کنسول PS5 درآینده بوجود بیارن ' یا اینکه درک صحیحی از PC Gamer ها ندارن و همشون رو به چشم DOOM بازا میبینن که یه اسلحه میگیرن دستشونو تا ته بازی میرن . این جماعت داستان ماستان میخوان چیکار بابا :D :D من که هر ۴ تا نسخه شو بیشتر از ۲/۳ بار جویدم ' منتها برای گیمرایی که تازه میخوان با این سری آشنا بشن بنظرم خیلی نمیتونه لذت بخش باشه . خلاصه هرچی خیره :D :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
از این نظر بده که کسایی که قبلیا رو بازی نکردن نمیدونن چی به چیه باید یک دفعه بپرن 4.
از یک نظر دیگه خوبه اینکه دارم به این نتیجه میرسم سونی کلا بیخیال بازیای قدیمی شده و هرچی پورت قراره برای پی سی بده همین جدیدا هست (تلو، گوست، گاد و ...) :-"

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
از نظر من امکان داره بین الان و زمان عرضه ی این ریمستر ۴ و LL که اوایل ۲۰۲۲ هست(۳-۶ ماه دیگه)، کالکشن نسخه های ۱ تا ۳ برای پی سی که توسط Nixxes پورت شده عرضه بشه:-?

• Love
Reactions: kamyy

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
چقدر منتظر بودم نسخه 2 و 3 رو رو pc برا بار شونصدم برم :|
برداشتن بدترین نسخه (یکی از نسخه ها هم نیست آخه بدبختی) با 4 میخوان بدن اسمشم گذاشتن کالکشن :|

• Smile
Reactions: kamyy

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
از این نظر بده که کسایی که قبلیا رو بازی نکردن نمیدونن چی به چیه باید یک دفعه بپرن 4.
از یک نظر دیگه خوبه اینکه دارم به این نتیجه میرسم سونی کلا بیخیال بازیای قدیمی شده و هرچی پورت قراره برای پی سی بده همین جدیدا هست (تلو، گوست، گاد و ...) :-"
خوبی که نداره. تعداد ایپیها کمه و عمدتا دنباله دار. اینجوری از وسط میپری تو داستان
از نظر من امکان داره بین الان و زمان عرضه ی این ریمستر ۴ و LL که اوایل ۲۰۲۲ هست(۳-۶ ماه دیگه)، کالکشن نسخه های ۱ تا ۳ برای پی سی که توسط Nixxes پورت شده عرضه بشه:-?
بعیده. پورت زمانبره .مگه از مدتها قبل شروع کرده باشن که اینم بعیده. اونموقع اونا رو هم رو ps5 میدادن
احتمال اومدن بازیای ps5 طی یکی دو سال دیگه از کالکشنها بیشتره.
بعدی احتمالا tlou رو میدن و گاد آخری هم برا 2022 یا اوایل 2023. بعد اسپایدر من رو میدن و بعدشم میان رو پورت عناوین ps5.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy and m.a.t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر