PlayStation Uncharted : Legacy of Thieves Collection

سازنده
Iron Galaxy
تاریخ انتشار
January 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
Uncharted-Legacy-of-Thieves-Collection-Featured-image.jpg

لحظاتی پیش بلاخره سونی در رویداد Playstation Showcase 2021 که هم اکنون در جریان هس به شایعات پایان داد و با انتشار ویدیویی از عنوان محبوب Uncharted 4 نسخه ی PC و PS5 بازی رو تایید کرد . پورت بازی توسط استودیو Iron Galaxy انجام میشه و طبق اطلاعات منتشر شده بازی در اوایل سال 2022 و بروی هر دو پلتفرم Epic و Steam قابل دسترس خواهد بود .

ویدیو معرفی :

سیستم پیشنهادی :

Uncharted-Legacy-of-Thieves-Collection-PC-requirements.png

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
خوبی که نداره. تعداد ایپیها کمه و عمدتا دنباله دار. اینجوری از وسط میپری تو داستان
کدوما دنباله داره؟
گاد آو وار که ریبوته تقریبا نیازی به بازی کردن قبلیاش نیست، گوستم که جدیده، تلو هم که ریمیک داره میشه احتمال زیاد واسه پی سی میاد و بعدش هم دومیش احتمال داره پورت شه، اسپایدی هم که هنوز دومیش فعلا نمیاد وقت هست واسه پورت نسخه اول، هورایزنم که نسخه اول اومده میمونه نسخه دوم.
کم نیست بنظرم همینارو هم اگه بدن راضیم من :D بعدا میتونن برن سراغ قدیمی ترا، دیر نمیشه بنظرم، تنها کالکشن قدیمی مهم همین آنچارتد بود بنظرم که ندادن هیچی شد رفت.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
کدوما دنباله داره؟
گاد آو وار که ریبوته تقریبا نیازی به بازی کردن قبلیاش نیست، گوستم که جدیده، تلو هم که ریمیک داره میشه احتمال زیاد واسه پی سی میاد و بعدش هم دومیش احتمال داره پورت شه، اسپایدی هم که هنوز دومیش فعلا نمیاد وقت هست واسه پورت نسخه اول، هورایزنم که نسخه اول اومده میمونه نسخه دوم.
کم نیست بنظرم همینارو هم اگه بدن راضیم من :D بعدش میتونن برن سراغ قدیمی ترا.
گاد او وار 2018 تا جایی که من دیدم تو ویکی پدیا و رد دیت، ادامه داستان نسخه 3 هست.از این لحاظ چون گذشته داره و اون گذشته روایت شده نسخه اول نیست و خلا داستانیو بازم داره
و بالا هم همینو اگه گاد و انچارتدو نخوای کالکشن بدی با گوست و tlou و اسپایدر عناوین تموم میشن . سونی نشون داده قرار نیست سراغ پورت dreams و ... بره. فقط میخواد پورت aaa هاشو بکنه و بعدش فاصله دو سه ساله میوفته و عناوین ps5 رو میده و میره جلو. عقبتر نمیره.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
گاد او وار 2018 تا جایی که من دیدم تو ویکی پدیا و رد دیت، ادامه داستان نسخه 3 هست.از این لحاظ چون گذشته داره و اون گذشته روایت شده نسخه اول نیست و خلا داستانیو بازم داره
و بالا هم همینو اگه گاد و انچارتدو نخوای کالکشن بدی با گوست و tlou و اسپایدر عناوین تموم میشن . سونی نشون داده قرار نیست سراغ پورت dreams و ... بره. فقط میخواد پورت aaa هاشو بکنه و بعدش فاصله دو سه ساله میوفته و عناوین ps5 رو میده و میره جلو. عقبتر نمیره.
درسته اما داستان کلا تو فاز متفاوتیه، کریتوس شخصیت متفاوتیه، گیم پلی و کامبت هیچ شباهتی به قبلیا نداره، بازی هم اینقد هینت و اطلاعات وسطش بهت میده که کافی باشه منی که قبلیا رو بازی نکردم هیچ مشکلی باهاش نداشتم.
اما آنچارتد 4 دقیقا برعکس هست، از همون اول داستان بر پایه نسخه های قبل شروع میشه و بنظرم کسی که قبلیا رو بازی نکرده نصف کسی که بازی کرده با شخصیتای 4 ارتباط برقرار نمیکنه Lost legacy که بماند کلا، خیلی احمقانه بود کلا ریلیز بدون کالکشن.

این Dreams ـم هنوز موندم چطور نیومده برا پی سی، بازی یک چیز عجیب غریبی میشد رو پی سی مخصوصا کامیونیتی پی سی که خوراکشونه همچین بازیی، بماند که موس و کیبورد رسما گیم چنجره واسه این بازی.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
حالا باز gow ریبوته بنظرم زیاد مشکلی ایجاد نمیکنه ولی این انچارتد اصلا نمیشه یهو بری سمت 4 :D
اتفاقا انچارتد سه نسخه اول هم بازی نکرده باشی به جز یه سری المان نوستالژیک و شخصیت پردازی نیت هیچ تاثیری توی داستان نداره ، این گاده که کاملا تحت تاثیر سه گانه روایت میشه

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بدون کالکشن باید تسلیت گُفت نه تبریک :D
باید نیمه پر لیوان دید / همین که سونی کبیر یکی از هویت های خود را برای اولین بار در تاریخ برای کامپیوتر عرضه می کند جای خوشحالی دارد و راه را برای عرضه لست و گاد باز کرده است .

• Smile
Reactions: soltanmasoud

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
دوستان همین الان نسخه های 1 و 2 و 3 رو میشه روی شبیه ساز ps3 با یه سیستم میان رده (GTX 1050ti/RX 570 | 8GB RAM | i3 10100f) خیلی خوب بدون مشکل اجرا کرد.
البته اکه خود سونی کالکشن ریمستر رو بصورت رسمی میداد خیلی عالی میشد ولی بازم دمش گرم که داره انحصاری هاش رو برا PC عرضه میکنه...
یادتون نره تا همین چندوقت پیش اگه میگفتیم آنچارتد میاد روی PC سونی فن ها چطور مسخره میکردند(=...
امیداورم همین روند ادامه داشته باشه و یه روزی GOD هم بیاد و من یه لبخند به سونی فن ها بزنم و توی افق محو بشم(=...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
حالا که کالکشن ندادن حداقلش دیگه یه پورت خوب بزنن مثل فاجعه هورایزن نباشه
پورت هورایزن شاید ایده ال نبود اما به هبچ وجه نمیشه گفت فاجعه بود من با یه 1070ti با فریم و کیفیت بالاتر از کنسول به راحتی بازی کردم

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
Uncharted: Legacy of Thieves Collection will be available in early 2022 for PS5. The PC version is in development by our partners at Iron Galaxy and will release shortly after the PS5 version. As these dates approach, we’ll discuss more details
پورت pc رو iron galaxy میکنه و اوایل 2022 میاد ولی نه دقیقا همزمان با ps5
پورتر خوبیه iron galaxy

به به Iron Galaxy :D
اینا همون 12 نفری نبودن که 6 سال پیش دور هم نشستن Arkham Knight رو برای PC پورت کردن؟ هنوزم که هنوزه از اون شاهکار به عنوان یکی از بهترین پورت های تاریخ PC گیمینگ یاد میشه! :D

Batman: Arkham Knight PC was outsourced and ported by 12 people, Rocksteady issues statement
Iron Galaxy Getting Help From Rocksteady To Fix Batman: Arkham Knight On PC

خدا بخیر کنه :))

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
پورت هورایزن شاید ایده ال نبود اما به هبچ وجه نمیشه گفت فاجعه بود من با یه 1070ti با فریم و کیفیت بالاتر از کنسول به راحتی بازی کردم
فاجعه ترین پورت کامپیوتر بعد از بتمن همین HZD بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر