Uncharted: Drake's Fortune

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
دوستان کدوم نسخه این بازی رو بگیرم تروفی ساپورت میکن؟ حتما باید پچشو دان
کنم یا اینکه روی خود بازی هستش؟
مگه چند تا نسخه داریم . همه Support میکنه اگر پچ رو خودش نباشه یه 16 مگ فکر کنم باید Download کنه . اگر هم رو خودش باشه که هیچی .

Solid snake old

کاربر سایت
Feb 12, 2008
67
نام
ایمان
مگه چند تا نسخه داریم . همه Support میکنه اگر پچ رو خودش نباشه یه 16 مگ فکر کنم باید Download کنه . اگر هم رو خودش باشه که هیچی .
من این بازی رو همون اول که اومد بازی کردم نسخه uc باکس شات معروف
تروفی نداشت اون موقع که کلا تروفی رو کنسول نیومده بود حالا میخوام بدونم
کدوم نسخه پچ روی خودش دار

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
من این بازی رو همون اول که اومد بازی کردم نسخه uc باکس شات معروف
تروفی نداشت اون موقع که کلا تروفی رو کنسول نیومده بود حالا میخوام بدونم
کدوم نسخه پچ روی خودش دار
خوب اون موقع که Trophy نبود که هیچ ولی بعد از این که سیستم Trophy واسه Uncharted اومد اتوماتیک یه Patch و باید میگرفتی .
به احتمال زیاد نسخه Platinum باید روی خودش داشته باشه .

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,095
نام
هومن
من تو بازی uncharted گیر کردم . 68% بازی رو رفتم ولی حالا گیر افتادم. توی یک کتابخونه هستم که باید 4 تا مجسمه رو حرکت بدم تا اونجا رو رد کنه ولی هر کاری میکنم نمیشه اگه کسی رد کرده لطفا بگه

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
من تو بازی uncharted گیر کردم . 68% بازی رو رفتم ولی حالا گیر افتادم. توی یک کتابخونه هستم که باید 4 تا مجسمه رو حرکت بدم تا اونجا رو رد کنه ولی هر کاری میکنم نمیشه اگه کسی رد کرده لطفا بگه
شما باید با استفاده از دفترچه که دست ناتان هست (شخصیت بازی)
اون مجسمه ها رو به سمت درستش تغییر بدین مثلا مجسمه فرشته به شمال
وسط مجسمه ها قطب ها رو زده عکس هر کدوم روی دفترچه کشید با علامتش

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,095
نام
هومن
شما باید با استفاده از دفترچه که دست ناتان هست (شخصیت بازی)
اون مجسمه ها رو به سمت درستش تغییر بدین مثلا مجسمه فرشته به شمال
وسط مجسمه ها قطب ها رو زده عکس هر کدوم روی دفترچه کشید با علامتش

من که نم فهمم توی دفترچه او قطب در زیر جهاتش اسم مجسمه را نوشته که هر کدام توی جای خودش هستند یا باید به طرف پشتون بچرخونم

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
مجسمه رو باید بچرخونی به جهت درست توی دفترچه با علامت مشخص کرده هرکدوم به چه طرفی
از بالا یک نگاه بندازی شمال و جنوب هم مشخص شده خیلی راحت:biggrin1:

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
من امروز بازي رو واسه اولين بار تموم كردم...ميتونم بگم عالي بود...داستانش هم خيلي جالب بود و نكته ي منفيش فقط اين بود كه كشت و كشتار زياد داشت يعني تو كل بازي 1000 نفر رو دست كم بايد ميكشتي....
بهترين و جالبترين نكتش خود ناتان بود:biggrin1:...ته خنده بود من كه خيلي از شخصيتش خوشم اومد:biggrin1:
راستي يه چيز جالب ديدم شايد شما هم متوجه شده باشيد:
بازي رو كه تموم كرديد تو منوي اصلي بريد تو قسمت Bonuses و بعد برين قسمت Videoها, يه ويدئو اسمش Meet The Dogs هست اون رو با دقت ببينيد.....يه نفر اولش مياد فارسي صحبت ميكنه فكر كنم ايراني باشه:eek: ميگه سلام و بعد ميگه اينجا كار ماست.....
يه همچين چيزي:biggrin1:

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
سلام

من یک سوال درباره Trophy های این بازی داشتم.

من بازی قبل از اینکه Trophy براش بیاد تموم کرده بودم. بعد با پچ 3.1 که برای ps3 اومد، بازی رو هم آپدیت کردم و Trophy ها برای این بازی اومد. اما فکر کنم چون یکبار بازی رو تموم کردم و اکثر کارها رو انجام دادم بهم Trophy نمیده، الان از اول رفتم و تغریبا میانه بازی هستم، اما فقط 3 تا Trophy به هم داده !!! :cheesygri

میشه راهنمایی کنید که چی کار کنم ؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
سلام

من بازی قبل از اینکه Trophy براش بیاد تموم کرده بودم. بعد با پچ 3.1 که برای ps3 اومد، بازی رو هم آپدیت کردم و Trophy ها برای این بازی اومد. اما فکر کنم چون یکبار بازی رو تموم کردم و اکثر کارها رو انجام دادم بهم Trophy نمیده، الان از اول رفتم و تغریبا میانه بازی هستم، اما فقط 3 تا Trophy به هم داده !!! :cheesygri

شما باید کارهایی رو انجام بدی که Trophy داره ، همینجوری الکی بری جلو که Trophy نمیده !!!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17868

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر