Uncharted : Drake's Fortune | Trophies Guide

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
یکی جای این جواهرات به فارسی بنویسه :biggrin1: خدا خیرش بده :biggrin1:
من میخواستم ترجمه کنم ولی دیدم به فارسی یه چیز خیلی مجهول میشه
شما راحت میتونی کار کنی ( البته از راهنمایی که تو عکسها هست استفاده کن)

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
شما داخل youtube سرچ کنی تمام جاهارو نشون میده بهتون ! به راحتی هر چه تمام تر هم میتونی همرو جمع کنی !

tom.angelo21

کاربر سایت
Apr 12, 2008
237
حفط کنم جاشو؟ونو عقله خودمم میرسه ... اگه یکی همه این عکسارو دانلود کنه به ترتیب با همین اسم و تو فرمت PDF بزاره اینج خیلی خوب میشه :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
حفط کنم جاشو؟ونو عقله خودمم میرسه ... اگه یکی همه این عکسارو دانلود کنه به ترتیب با همین اسم و تو فرمت PDF بزاره اینج خیلی خوب میشه
دوست عزیز هر طوری که توضیح داده بشه مطمعا باش متوجه نمیشید تا اینکه خود فیلم جاهارو ببینید !
پس بهترین کار youtube هست ! ;)

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
بچه ها من یه مشکل دارم واسه گرفتن یه Trophy :
Steel Fist Expert که گفته 5 دشمن را پشت سر هم بعد از اینکه با تفنگ زخمی کردید با 1 مشت از میان بردارید . من هر کاری می کنم این Trophy و بهم نمیده . تا حالا ده بار پشت سر هم 5 نفر رو اینچوری پشت سر هم کشتم ولی نمیده Trophy رو . من به خاطر همین یدونه نمیتونم Platineum و بگیرم چون همین یه دونه مونده .
دوستان کسی تا حالا این مشکلو داشته ؟ کمک کنید من به سومین Platinuem Trophy برسم :biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
منم رو همين گير كردم
سلام
علی آخه اصلا چیز سختی نیست و به راحتی میشه تو همون Chapter اول گرفتش ولی نمیدونم چرا اصلا نمیده Trophy رو .
خوب اگه نده که من بیچاره میشم . :biggrin1: پلاتینیوم هم نمیتونم بگیرم :biggrin1:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
ارش جان كجايي كه گرفتمش.اونم با چه مسيبتي
بايد 5 نفر رو پشت سرهم نفله كرد نبايد فاصله زياد بشه
من تو مرحله جنگل گرفتمش

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ارش جان كجايي كه گرفتمش.اونم با چه مسيبتي
بايد 5 نفر رو پشت سرهم نفله كرد نبايد فاصله زياد بشه
من تو مرحله جنگل گرفتمش
سلام
علی دقیقا کدوم چپتر گرفتیش ؟ فکر کنم باید اول هر 5 نفر رو مصدوم کنی بعد پشت سر هم با یه ضربه بکشیشون .
علی بگو دقیقا کجا گرفتی منم برم بگیرم تا سومین Platinum هم آزاد بشه . :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر