Uncharted Collection تایید شد !

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
drakejune.jpg

سونی Uncharted Collection را که امروز در سایت رسمی Best Buy برای فروش لیست شده بود را تایید کرد !

بر طبق گفته های سخنگوی سونی این کالکشن شامل نسخه اول و دوم بازی به همراه یک تم داینامیک و اواتاری از Uncharted 3: Drake’s Deception خواهد بود و همچنین قیمت این کاکشن نیز 39.99 دلار اعلام شده است

Uncharted Collection در تاریخ عرضه Resistance Dual Pack, و همچنین Ratchet & Clank: Tools of Destruction & Ratchet & Clank: A Crack in Time bundle یعنی 22 جولای عرضه میشود

منبع

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,044
نام
محمد امین
هر سال شرکت ها برای خالی کردن جیب گیمرها عزیز یک شیوعی رو ابداع میکنن پارسال بحث DLC ها داغ بود امسال کالکشن ها..!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
خب من اشتباه کردم دوستان.البته تقصیر اون بنده خدائی بود که قبلا تو یه تاپیک گفته بود 5.5 میلیون فروخته و منم به استناد حرف ایشون گفتم.عذر میخوام.
-----
یادش بخیر یه زمانی جناب هیرائی در فشاندن و گفتن،مایکرو چون انحصاری کم داره همش dlc میده.الان یه شیشکی به کار میاد:d.لول

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
کلا سونی تو زمینه کالکشن بیرون دادن تبحر خاصی داره.ببینم اونوقت بازی مونده که سونی هنوز کالکشنشو بیرون نداده باشه...:d:dشاید کالکشن بازی بعدی سونی Resistance باشه یا شایدم Killzone...:d:d

• Like
Reactions: A.T.HELLBOY

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
کلا 1 بار مایکروسافت اومد یه هیلو رو ریمستر کنه 1000 جور وصله بهش انداختن از قبیل پول پرست و ... !
حالا ما موندیم اینا دیگه چه کاریه ؟!

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
کلا سونی تو زمینه کالکشن بیرون دادن تبحر خاصی داره.ببینم اونوقت بازی مونده که سونی هنوز کالکشنشو بیرون نداده باشه...:d:dشاید کالکشن بازی بعدی سونی Resistance باشه یا شایدم Killzone...:d:d

resistance خیلی وقته تایید شده

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,044
نام
محمد امین
خوب این چه کاری هست همون قبلی هارامیریم دیگه !!!!
این کالکشن برای کسانی هست که هنوز بازی رو انجام ندادن و سونی برای اینکه از بحران بازیهای دسته دوم نجات پیدا کنه این جور کالکشن های میزنه..
کار خوبی هست ولی اصلا ارزش نداره چون فکر نکنم افراد زیادی برن دنبالش

کالکش K رو نمیتونن بزنن چون حجمش از 50 گیگ میزنه بالاتر..:d

• Like
Reactions: u.s.a

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
من نميدونم دوتا از بهترين هاي اين نسل رو 40 دلار دادن بده كه دوستان اينقد انگ پول پرستي به سوني ميزنن؟ خوب يكي بجاي اينكه هزينه اضافي برا 2 تا بازيه مجزا بده ميره جفتشو باهم ميگيره واقعا نمي تونم درك كنم ايرادش چيه يكي منو توجيه كنه:-/

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
من نميدونم دوتا از بهترين هاي اين نسل رو 40 دلار دادن بده كه دوستان اينقد انگ پول پرستي به سوني ميزنن؟ خوب يكي بجاي اينكه هزينه اضافي برا 2 تا بازيه مجزا بده ميره جفتشو باهم ميگيره واقعا نمي تونم درك كنم ايرادش چيه يكي منو توجيه كنه:-/

agree
من توجیه میکنم عزیزم ! وقتی میتونه یا ۴ نهایت ۵ تومن هر دو این بازی هارو داشته باشه چرا پول مفت بریزه تو جیب ND یا سونی!!
اصلا بعضی ها اسم collection به گوش مبارکشون خورده؟
collector چی؟تا حالا ندیدن کسی بازی مورد علاقه اش رو collect کنه؟!
ببینم کی الان میتونه اینجا یه uncharted 1 پیدا کنه؟
اصلا پلات یا غیر پلات!
صد البته دوستان کالکشن عظیمی رو هاردشون دارن!! و از نظرشون بازی فیزیکی نَمَنه؟!!
واقعا جالبه جملاتی مثل این : من که بازی کردم میخوام چیکار؟! رو باید طلا گرفت
بله درسته! بازی کردیم همه ی ما دیگه اینها رو میخوایم چیکار!؟
یکی هم پرسید کی حاضر بخره؟! تو همین بازارچه ۱ دونه باشه همین الانش براش سر و دست
میشکنن
اینجا جا داره بگیم خاک تو سر سونیِ پول پرست که پول من رو به زور از جیبم میکشه بیرون!!!

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
نقل قول: .

تورو خدا آمار پرت و پلا ندین وقتی نمیدونین....
قبل از لانچ ‏UC2‏ خود استدیو داگ گفت فروش نسخه اول 2.5 میلیون نسخه بوده.ولی چند وقت پیش تو یکی از این کنفرانسا سونی گفت فروش دو نسخه رو هم 8میلیون نسخه شده.معنیشم این نیست که یعنی شماره 2 تونسته 5.5 میلیون نسخه بفروشه....
احتمالا 3.5 و 4.5 باشه یا 3 و 5 فروش جداجداشون یا یه همچین چیزایی

آخرین ویرایش:

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
خب من اشتباه کردم دوستان.البته تقصیر اون بنده خدائی بود که قبلا تو یه تاپیک گفته بود 5.5 میلیون فروخته و منم به استناد حرف ایشون گفتم.عذر میخوام.
-----
یادش بخیر یه زمانی جناب هیرائی در فشاندن و گفتن،مایکرو چون انحصاری کم داره همش dlc میده.الان یه شیشکی به کار میاد.لول
سری uncharted به گفته خود سونی تونسته بود تا حدود 8 ماه پیش فکر کنم به نزدیک 8 میلیون شیپ برسه که فکر می کنم تا الان به 8 میلیون sold نزدیک شده باشه!!

• Like
Reactions: x to the z

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
این خبر قابل توجه دوستانی هستش که دنبال اورجینال U1 میگردن تا بخرن برای آرشیو (یکیشم خودم) بدبختی جایی رو تو ایران نداریم بریم Pre Order کنیم از الان:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر