Uncharted 3: Drake's Deception | Trophies Guide

به نظر شما راهنمای بازی به صورت عکس گذاشته شود یا فیلم؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    52
  • نظرسنجی بسته شده است .

RISING

کاربر سایت
Sep 17, 2010
98
سلام بچه ها نمیدونم چرا نمیشه بازی اون قسمت که توی کشتی یک لوستری آویزون هست رو مخفیانه بری یا اون قسمت که توی طوفان شن گیر میکنن نمیدونم بازیم خرابه یا.... ولی قبلا از کپی استفاده کردم همین مشکل رو داشت بعد یک تریلر توی e3 رو دیدم اونجا میتونست مخفانه بره

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
بچه ها ببخشید من توی آنلاین هرچی find game می زنم همشون Competitive و اصلا نامی از Cooperative نمی بینم :-o چه جوری باید بازی Cooperative بکنم اگه می شه دقیق بگین باید کجا برم من زیاد حرفه ای نیستم

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
سلام بچه ها نمیدونم چرا نمیشه بازی اون قسمت که توی کشتی یک لوستری آویزون هست رو مخفیانه بری یا اون قسمت که توی طوفان شن گیر میکنن نمیدونم بازیم خرابه یا.... ولی قبلا از کپی استفاده کردم همین مشکل رو داشت بعد یک تریلر توی e3 رو دیدم اونجا میتونست مخفانه بره
نه آقا من خودم اونجا رو مخفیانه رفتم ابتدا باید فرد سمت چپت رو بگشی بعد از جایی که طوفان شدیده و چون دوری نمی تونن ببیننت ازپشت به سه چهار نفر سمت راست حمله می کنی همین جورد میری وافراد رو با احتیاط می کشی :-b

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
باو یکی بیاد به من کمک کنه.
چطوری می شه Cooperative توی آنلاین بازی کرد فقط همین یدونه تروفی مونده.

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من دیشب تنوانستم پلاتس کنم بره
ممنون از راهنمایت رو تا حدی استفاده کردم
مرسی

آخرین ویرایش:

arian.

کاربر سایت
Sep 13, 2012
116
سلام.
من میخام تروفی thrillseeker رو بگیرم موقعی که میرم تو multiplayer مینویسه syncing level data اون تا وسطاش میره ولی گیر میکنه.
نمیشه افلاین یا لن گرفتش؟
لطفا کمک کنید همین یکی مونده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر