Uncharted 3: Drake’s Deception

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
یادم نمیاد که این بازی رو توی این تاپیک با بازی ای مقایسه کرده باشم

راستی ببخشید من زیاد کار با نقل قول هارو بلد نیستم برای همین ....صحبت اقا نیما رو اینجوری نقل قوا میکنم....اقاق نیما شما در صفحه قبل گفتی بازی ها بهترین کیفیتشون در ۷۲۰ هست و نه در ۱۰۸۰ باید بگم کاملا در اشتباهی....یعنی بعضی بازی ها اورجینال و معمولیشون اینه که ۱۰۸۰ باشن این دیگه تابلو دیگه رزولوشون بهتری داره از اون حرفا زدی

شما اصلا فرق Progerssive با interlaced رو میدونی که میای چیز یاد من میدی ؟ یا فرق بین رزولوشن Native با Upscale ؟

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
در مورد اسپویل داستانی آریا موافقم !

کاملا تابلو بود می خواستم سالی رو بکشن :D قبلا هم گفته بودن که احتمالا برای جدیت داستان یکی از ضخصیت های اصلی کشته می شه ولی نشد ! اما برای تراژدی با اون رابطه عاطفی ای که بین نیت و النا بود اگه النا کشته می شد هم ترژادی پر محتوی تر می شد هم تاثیر گذاری داستان چند برابر ! البته به نظر من !

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اریا :
داستان توی سری انچارتد کشش مرگ و میر شخصیت های اصلی رو نداره !! یعنی عمرا هیچوقت چنین تصمیمی نداشتن و نخواهند داشت که مثلا یکی از این شخصیت های مثبت بمیره ! داستان کل سری بازی یه حالت تم فانتزی داره و من که خیلی بعید می دونم چنین چیزی هیچموقع اتفاق بیوفته یا قرار بوده باشه که بیفته :D در مورد اون مرد هم مثلا عنکبوت ها اون بلا رو سرش اوردن . فقط من موندم چرا تو کل بازی هیچ نکته ای راجع به اون عنکبوت ها نگفتن که اصلا چی هست و از کجا اومدن و چیکار دارن و ... :D

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
کاملا تابلو بود می خواستم سالی رو بکشن :D قبلا هم گفته بودن که احتمالا برای جدیت داستان یکی از ضخصیت های اصلی کشته می شه ولی نشد ! اما برای تراژدی با اون رابطه عاطفی ای که بین نیت و النا بود اگه النا کشته می شد هم ترژادی پر محتوی تر می شد هم تاثیر گذاری داستان چند برابر ! البته به نظر من !

دقیقاً
منم خیلی دوست داشتم النا میمرد....البته نه برای تراژدی...کلی گفتم.:d

بیا یه کمپ بزنیم...شاید یه DLC دادن...آخر داستان بمیره...>:d<

سری Uncharted هم از اول جو تاریکی نداشته و اگه الان یکی از شخصیت ها رو بکشن...خیلی از طرفداران ممکنه خوششون نیاد، حتی اگر به داستان بازی کمک کنه...

مگه اینکه شماره بعدی بازی رو از این جَو گوگولی که داره در بیارن (البته خودم کاملاً مخالف این قضیه م):d

در کل آدامایی مثل ما (جماعت داخلی) که از صبح تا شب حداقل دو سه تا تراژدی رو با موفقیت پشت سر میزارن...تر جیح میدن بازی همینجوری سیستم HappyEndی باشه...

نظر بالا Fact نیست، ناراحت نشو:d

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
دوستان با سلام.
جواب سول قبلیم رو که ندادین. خواهشن این یکی رو بی پاسخ نزارین. ممنون میشم.
من میخوام نسخه اکسپلورر ادیشن رو بگیرم. فقط می خوام بدونم کسی از کیفیت متریال مجسمه و حلقه و اون سگک کمر بند خبر داره ؟
چون واقعیتش از کیفیت کیل زون هل گاست زیاد خوشم نیومده.
اگه جواب بدین ممنون میشم چون شنبه می خوام سفارش بدم.
عذر خواهی هم میکنم اگر احیانا محل سوالم تو جای خودش نیست.
با سپاس فراوان

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
تنها انتقاد من از سری Uncharted همین خوشحال بودنشه :d بازی باید تاریکتر و خشن تر بشه . اونجوری مانور داستانی هم بهتر میشه .

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
تنها انتقاد من از سری Uncharted همین خوشحال بودنشه :d بازی باید تاریکتر و خشن تر بشه . اونجوری مانور داستانی هم بهتر میشه .
آقا اونوقت دیگه اسم بازی آنچاردتد نبود و گیرز بود :D ! اصلا آنچارتد رو واسه همین شاد و شنگول بودنش دوس داریم :D !

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
بنظرمن هیچ ربطی به هم ندارن این 2 تا بازی غیر از اینکه جفتشون سوم شخص هستند و کاورگیری هم دارن ... دیگه چه شباهتی هست که اینو میگید ؟!!!

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
بر عکس!
تم u3 جدی تر از u2 هست برای همین اصلا اون حس u2 رو به من دست نداد.شخصا ترجیح میدم بازی بسمت فان بیشتر بره تا بخواد جدی دنبال بشه!

یک نکته دیگه اینکه ND همیشه تغییرات زیادی رو در هر شماره اعمال میکنه مثلا همین نسبت U3 به u2 هست.یعنی اگر u3 اسم دیگه ای داشت کسی زیاد خرده نمیگرفت.:d

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-

Agree ! منم هم کاملا همین نظر رو دارم ! بازی رو باید +18 می کردن ! کمی خون جدیت قاطیش می کردن :D اینجوری خیلی خفن تر می شد ! آخه این یعنی چی نارنجک رو تو ضورت یارو منفجر می کنی بعد یارو یه زخم رو هم صورتش نمی افته ؟ :|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
يه چيزي كه هيچكدوم از دوستان بهش اشاره نكرد اينه كه هوش مصنوعي ياران خودي خيلي بهبود يافته و قابل مقايسه با شماره 2 نيست مثلا اگه توي شماره 2 يه لشگر هم باهاتون بود عمرا يه نفر كسي رو ميكشت اما توي اين نسخه اگه بخاطر هدشات تعلل كنيد يارانتون سريع دشمن رو ميكشند>:d

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
در مورد داستان :
راستی بالاخره جریان اون آدم سیاه پوشه که توی Chateau افتاده بود و یه حالت عجیب کج و کوله ای پیدا کرده بود چی بود ؟! به خاطر عنکبوت ها بود ؟!
من بازی رو یکبار بیشتر تموم نکردم حالت Normal حدود 13 و 14 ساعت طول کشید که حدود 5 ساعتش فقط در حال نگاه کردن گرافیک بودم بعضی جا ها هم که سریع میگذشت میمردم دوباره از اول میدیدم مخصوصا چپتر آخر و آتش سوزی !
این چیزی که شما گفتی کدومش هر چی فکر می کنم یادم نمی آد ؟؟ (عکسی چیزی نداری ازش ؟)

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
دوستانی که تموم کردن بازی رو میشه بگید کلا چند تا چیتره ؟؟؟؟؟؟
من هم امروز موفق شدم 2 تا چیتر رو بزنم واقعا که کف و خون قاطی کردم واقعا انقد رو جزئیات زیادی کار کردن که آدم کفرش در میاد :d
22 چپتر هست!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
خب همین الان تموم شد.واقعا عالی بود.بازی مثل نسخه اول بیشتر به سمت ماجراجویی متمایل بود.خیلی از شماره 2 بیشتر بهم حال داد.یه جورایی برام یادآور شماره یک بود.کلا همه چیزش عالی بود.گرافیکش هم که جای صحبت نمیزاره.وقتی رسیدم تو صحرا داشتم دیوونه میشدم.
بیابون و اونجا راه میرفتم واقعا کف کردم.واقعا عالی و بهترین گرافیک کنسولی بود.
فقط یه چندتا ضدحال داشت که تو اسپویل مینویسم.
4-5 چپتر اول بازی برام کسل کننده بود اما رفته رفته فوق العاده شد.بعدشم اینکه پایان بازی خیلی ضدحال بود.انتظار داشتم مثل 2 نسخه قبل یه باس فایت سخت داشته باشه.ولی هرچی صبر کردیم خبری نشد.در مورد کشته شدن سالی هم وقتی دیدم مرد واقعا دیوونه شدم.خیلی برام ضد حال بود.چون از شخصیتش از بقیه بیشتر خوشم میاد.اما وقتی دیدم زندس خوشحال شدم.حیف بود بمیره.برای نسخه های بعدی بدرد میخوره.بهتر بود یکی از اون 2 تا زنها رو میکشتن.النا به نظرم بهتر بود.راستی ما فکر میکردیم ناتان تو این سن و سال اینجوری دستاش قوی هست و همه جا رو میتونه بگیره.نگو از کودکی ایشون تارزان بودن:d

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام
من هم چند روز پيش بازي رو تيه كردم ولي بعلت قطعي اينترنت نتوستم بيام دادو غال كنم بگم فوق العاده هستش و ......................
ديشب تمامش كردم بينظير بود عالي
گرافيك كه نگو دلم ضعف ميره ...
توپ امتياز من به بازي 11 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر