Uncharted 3: Drake’s Deception

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
بیشترین لذتی که از U2 بردم مربوط میشد به چپتر Heart of Ice, واقعاً خارق العاده بودن افکت ها مخصوصاً برف که فکر کنم تا نسل بعد حداقل نظریش رو نبینیم، تکسچرها بینظیر، اون فضای عمیق و بسیار بزرگ غار یخی که تا چشم کار میکرد به زیباترین شکل ممکن چنین فضای فوق العاده بزرگی رو با بهترین کیفیت طراحی کرده بودن و... کلاً جو بینظیری داشت .

این مکان (عکس زیر) یکی از مکان ها مربوط به همین چپتر هست که هر دفعه بازی میکنم دهنم باز میمونه:
np7vw056tew5f07m9b3j.jpg
ببینم U3 میتونه چنین کاری رو باز باهام بکنه :D

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بیشترین لذتی که از U2 بردم مربوط میشد به چپتر Heart of Ice, واقعاً خارق العاده بودن افکت ها مخصوصاً برف که فکر کنم تا نسل بعد حداقل نظریش رو نبینیم، تکسچرها بینظیر، اون فضای عمیق و بسیار بزرگ غار یخی که تا چشم کار میکرد به زیباترین شکل ممکن چنین فضای فوق العاده بزرگی رو با بهترین کیفیت طراحی کرده بودن و... کلاً جو بینظیری داشت .

این مکان (عکس زیر) یکی از مکان ها مربوط به همین چپتر هست که هر دفعه بازی میکنم دهنم باز میمونه:
np7vw056tew5f07m9b3j.jpg
ببینم U3 میتونه چنین کاری رو باز باهام بکنه :D

این مرحله عالی بود ولی به نظرم از همه جذاب تر train بود. شاید یکی از بهترین لول های تاریخ به حساب بیاد. حرف نداره
مراحل آخر توی شمبالا از همه به نظرم ضعیف تر بود. آخرای داستان هر شماره هم چندان جالب تموم نمی شه. همشون آخرش به نفرین و نجات دنیا ختم میشه. خدا کنه این شماره این جوری نباشه

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
بازی رسید و یه 2 ساعتی هست دارم بازی میکنم....البته فقط 20 دقیقه بازی کردم و باقی زمان و داشتم از دیدن مناظر لذت میبردم...>:d<

به خصوص

شب روی پشت بوم.....Draw Distance منو کشته:d

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
[Warning=اخطار جدی]به تمام دوستان عزیز، اعم از غریبه و آشنا، دوست و غیر دوست، شدیدا اخطار میکنم، هر کس کوچکترین قسمت داستان بازی را اسپویل کنه، بی برو برگرد دسترسیش برای دو هفته قطع میشه، گفتم که نگین نگفتین، دفعه های پیش سر GeOW 3، RDR و ... این کار را نکردم و دوستان لذت بازی ها را کلا از من گرفتن ...[/Warning]

• Like
Reactions: PXG

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
[Warning=اخطار جدی]به تمام دوستان عزیز، اعم از غریبه و آشنا، دوست و غیر دوست، شدیدا اخطار میکنم، هر کس کوچکترین قسمت داستان بازی را اسپویل کنه، بی برو برگرد دسترسیش برای دو هفته قطع میشه، گفتم که نگین نگفتین، دفعه های پیش سر GeOW 3، RDR و ... این کار را نکردم و دوستان لذت بازی ها را کلا از من گرفتن ...[/Warning]
اولش رو خواندم فکر کردم احساس مسئولیتِت گُل کرده و جدی شدی، نگو قبلا حالتو گرفتن :d

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
ببینم U3 میتونه چنین کاری رو باز باهام بکنه :biggrin1:

خیالت راحت :D بازی به حد فوق العاده ای ، فوق العادس :D جدی توی هر زمینه ای که فکر کنی پیشرفت کرده ! از گیم پلی و گرافیک داستان و همه چی پیشرفت داشته !!!! واقعا شاهکاره !
دلم نمیاد بازی رو تموم کنم :D

• Like
Reactions: ARMIN3DX

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
اولش رو خواندم فکر کردم احساس مسئولیتِت گُل کرده و جدی شدی، نگو قبلا حالتو گرفتن :d
فرقی نداره که فرض کنین پستی که دادم از روی احساس مسئولیتم بوده یا از روی خودخواهی و این که حالم قبلا گرفته شده ...
مهم اینه که کسایی که من را میشناسن میدونن وقتی حرفی میزنم کاملا روی حرفم وایمیستم و شوخی هم با هیچ کس ( چه دوست چه غیر دوست ) ندارم

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم...

خیلی ببخشید وسط بحث دوستان، یه سوالی داشتم...
این بازی واسه x360 نمیاد ؟ :d

====================================

بابا انقد تعریف کردین که دهن ما آب افتاد...

اگه خدا بخواد، فردا میریم تو کارش....:|

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام علیکم...

خیلی ببخشید وسط بحث دوستان، یه سوالی داشتم...
این بازی واسه x360 نمیاد ؟ :d

====================================

بابا انقد تعریف کردین که دل ما آب افتاد...

اگه خدا بخواد، فردا میریم تو کارش....:|

جانه خودم نفهمیدم شوخی کردی یا جدی گفتی ؟ :D اما در کل این بازی انحصار PS3 هست.

منم تا ۳۰ دقیقه دیگه بازی رو شروع میکنم :)) الان میخوام برم سر شام ! از گشنگی دارم میمیرم به جانه خودم بحث مرگ و زندگی نبود نمیرفتم سرش =))

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
خوش به حالتون من حتی اگه بخرمشم نمیتونم بازی کنم :(
چون کنسولم مشکل حرارتی داره و میترسم چراغ زرد بده :(
الانم از ترس اینکه نمیره منتظرم ببینم میتونم ایکس باکسمو بفروشم تا بتونم یه کنسول دیگه بخرم و این شاهکار رو روش برم..........ای خدااااااااا
جای منم بازی کنید، جای منم حالشو ببرید
ps الان unboxing کلکتور ادیشنشو دیدم بد هوس کردم......................:(:(:(:(

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
خوش یه هال هایی که بازی رو گرفتند من تا یک هفته دیگه نمیتاونم بازی کنم هنوز مرحله اول انچارتد 2 و مرحله روی قطار یادم نرفته عالی بود مخصوصا برف به هرکی نشون میدم این جوری میشد :-oتو این 3 فکر کنم شن صحرا همه رو این جوری کنه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان یک سوال
این بازی به نصب روی هارد نیازی نداره ؟ خوده بازی اتوماتیک بازی رو نصب نکرد ؟ چجوری میشه دستی رو هارد نصبش کرد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر