Uncharted 3: Drake’s Deception

اصلا نمیتونی این بازی رو ول کنی یهو به خودم اومدم دیدم 6 تا مرحله بازی کردم

من عهد بستم با خودم بازی اومد یکجا تمومش کنم . U2 رو اینجوری تموم کردم چه برسه به این . اصلا نمیشه کند از بازی ! :d
میگم در مورد قیمت و اینا که مسلما نمیشه حرف زدن اما یکی لطف کنه یه پیغام در پروفایل بده به من ممنون میشم .

دوستان شرمنده که سوالمو اینجا میپرسم

که دستگاه من کپی هست ولی امروز بازی اورجینال انچارتد3 رو گرفتم و بازی ااورجینال کیلزون3 (کیلزون3 دست دوم هست)(و میخوام دیگه اورجینال استفاده کنم) ولی در روی بروشور بازی یه سری کد هست اینا برای چی هستن
و برای کیلزون3 که دسته دوم هست هم این کد اکتیو میشه

بابا یکی بیاد این جواب سوال منو بده . الان موندم بازی رو بزارم تو دستگاه یا نه

بابا یکی بیاد این جواب سوال منو بده . الان موندم بازی رو بزارم تو دستگاه یا نه
شما وقتي دستگاه رو بردي به FW 3.73 و اكانت ساختي مي توني بري به REDEEM CODE و كد رو بزني بعد با زدن كد مي توني بري توي مولتي بازي البته اين مال U3 ه

دوستان اشتباه كه نگفتم جاي زدن كد رو ؟

من عهد بستم با خودم بازی اومد یکجا تمومش کنم . U2 رو اینجوری تموم کردم چه برسه به این . اصلا نمیشه کند از بازی ! :d
نه من دلم نمیاد یکجا تموم کنم :دی بار اول آروم آروم از بازی لذت میبرم :دی ولی واسه دفعه های بعدی یکجا یا حداکثر دوجا تموم میکنم :دی
میگم در مورد قیمت و اینا که مسلما نمیشه حرف زدن اما یکی لطف کنه یه پیغام در پروفایل بده به من ممنون میشم .
من ریجن 2 از DC خریدم 95 T

4 تا چپتر اول رو بازی کردم، تو چپتر دوم قسم میخورم دقیقا این بود حالت صورتم :دی

36176438311223385140.gif

• Like
Reactions: Daedalus
منم 5 تا مرحله رفتم جلو - فقط به جز نکاتی که دوستان اشاره کردن ! مرحله 3 بسیار بسیار چسبید خیلی حال داد - گرافیک رو هم اصلا نمیشه در موردش صحبت کرد- من 3D بازی میکنم تا اینجا که عالی بوده فقط چند تا صحنه کوچیک سایه داشته - خیلی مثل اینکه کار کردند -در ضمن دوستان بازی LAN هم میشه -عالییییییییییییییییی از socom باحالتره - خیلی دستتون تو همه چی بازه
در کل عالییییییییییییییییییییییی

منم بازی رو گرفتم.....تا یه ساعت دیگه میرسه دستم....خسته و کوفته از سر کار اومدم منتظرم تا بازی برسه....

لحظات بسیار سختی و دارم پشت سر میزارم....خدا رحم کنه...

یه مقدار تپِش قلب دارم که امیدوارم عادی باشه...:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or