Uncharted 3: Drake’s Deception

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
خب خاک بر سرشون ! 2 ساعتش رو که نشون دادن ... 6 ساعت میمونه واسه ما .:d خیلی کمه خداییش ... 12 ساعت باید بود !
البته من يادمه uncharted 2 رو ميگفتن 7.5 ساعت طول ميكشه تموم شه رو درجه نرمال(فك كنم گيم اسپات گفته بود) در صورتيكه ديديم طولاني تر بود;)
اقايون اين جريان مولتي پلير بازي چيه ميگن؟ مگه مشكلي چيزي داره؟ من در جريانش نيستم بخدا قصد و غرضي ندارم از اين سوالم:-s

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب خاک بر سرشون ! 2 ساعتش رو که نشون دادن ... 6 ساعت میمونه واسه ما .:d خیلی کمه خداییش ... 12 ساعت باید بود !
البته آقا نیما بازی بیشتر جنبه ی ادونچر و داستانی داره تا شوتر محض :D اونی که 12 ساعت گیم پلی میزاره بیشتر تریپ شوتر و این حرفاست و طبیعتاً چون بخش شوتر و اکشن برای گیمر سریع تر میگذره باید زمانش بیشتر باشه :D ولی خب توی این همون زور زدن برای 2 ساعت بیشتر میتونست نوسان پیشبرد بازی و داستانی ایجاد کنه :D مثلاً مجبور میشدن یه جا رو بیش از حد کش بدن یا ... :D

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
u2 رو هم خیلی میخواستی کش بدی 10 ساعت طول میکشید!
فکر میکنم برای یک بازی ادونچر این مدت زمان فوق العاده باشه!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

من که خودم انقدر اینور و اونور میچرخم دنبال گنج، خیره در و دیوار و گرافیک میشم که احتمالا از 10 ساعت هم بیشتر میشه. بسه همینقدر :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,073
نام
آریا
دیگه 2 ساعت هم نبوده نیما ! :D حدود 6 دقیقه کشتی بود ، 10 دقیقه هواپیما ، حدود 7،8 دقیقه بیابون و فکر کنم 5،6 دقیقه هم مرحله آتیش گرفته بود ! :D دیگه چیزی بود یا همینا بود ؟! :D
ولی در مجموع موافقم که نباید انقدر لوکیشن های مختلف نشون میدادن ! :D فکر کنین خودمون موقع بازی کردن به اون بیابون یا مرحله هواپیما میرسیدیم ! البته همون طور که قبلآ گفتم شاید مرحله هایی توی بازی هست که از اینا هم جالب تره و هنوز ندیدیم !

من که خودم انقدر اینور و اونور میچرخم دنبال گنج، خیره در و دیوار و گرافیک میشم که احتمالا از 10 ساعت هم بیشتر میشه. بسه همینقدر
biggrin1.gif
اینم درسته ! :D توی U2 من دفعه سوم که بازی میکردم هم بعضی جاها به محیط و مناظر و در و دیوار نگاه میکردم و بازی طولانی تر میشد ! :D

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
دیگه 2 ساعت هم نبوده نیما ! :D حدود 6 دقیقه کشتی بود ، 10 دقیقه هواپیما ، حدود 7،8 دقیقه بیابون و فکر کنم 5،6 دقیقه هم مرحله آتیش گرفته بود ! :D دیگه چیزی بود یا همینا بود ؟! :D
ولی در مجموع موافقم که نباید انقدر لوکیشن های مختلف نشون میدادن ! :D فکر کنین خودمون موقع بازی کردن به اون بیابون یا مرحله هواپیما میرسیدیم ! البته همون طور که قبلآ گفتم شاید مرحله هایی توی بازی هست که از اینا هم جالب تره و هنوز ندیدیم !

بابا اینا هنوز کلی لوکیشن که art های خفن داشته باشه رو نشون ندادن، مثل معبدها و زیر زمین و اینا :D دقیقا هم همین مراحله که ملت رو انگشت به دهن میذاره.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
البته همون طور که قبلآ گفتم شاید مرحله هایی توی بازی هست که از اینا هم جالب تره و هنوز ندیدیم !
شاید :D ؟!! صد در صد همینطوره

بهترین بازی امسال هست به گفته ایشون پس

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما
من که خودم انقدر اینور و اونور میچرخم دنبال گنج، خیره در و دیوار و گرافیک میشم که احتمالا از 10 ساعت هم بیشتر میشه. بسه همینقدر :D

آره خب ، ولی من دلم میخواست 10 - 12 ساعت چکیده بازی بود که مثلا تا 15 ساعت هم میرفت :)

ولی در مجموع موافقم که نباید انقدر لوکیشن های مختلف نشون میدادن ! :D فکر کنین خودمون موقع بازی کردن به اون بیابون یا مرحله هواپیما میرسیدیم ! البته همون طور که قبلآ گفتم شاید مرحله هایی توی بازی هست که از اینا هم جالب تره و هنوز ندیدیم
اینم درسته ! :D توی U2 من دفعه سوم که بازی میکردم هم بعضی جاها به محیط و مناظر و در و دیوار نگاه میکردم و بازی طولانی تر میشد ! :D

میدونم ، ولی خب منظورم اینه شاید 2 ساعتشو میدونیم جریان چیه ... من الان دقیق بهت توضیح میدم که بازی از لندن شروع میشه میره فرانسه بعد میره یمن و سوریه و بیابون عربستان و زیر زمین و تموم :d

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
Desimo: in games of this generation, what is the position of Uncharted3 to you? top 3? the game looks incredible!! thanks guy
Natan Irvine: Top 3, easily. Loved it from start to finish

البته احساس میکنم کمی در مورد بازی داره اغراق میکنه.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اینم هست :D ولی نکته ای که هست اینه که اگه 3 هم ذره ای از رنگ و بوی 2 رو به ارث برده باشه میشه گفت 20 روز که هیچی 20 ماه هم نمی تونه تکونش بده :D البته اگه بُرده باشه ! :D چون 2 هنوزم که هنوزه بازی میکنم کماکان نکات جدید از توش در میاد مثل همین چند وقت پیش یه سری چیزایی که اشاره کردم که حتی ممکنه 90% آنچارتد بازهای اینجا حتی ندیده باشن اون موارد رو :D
چیزی که من ازش مطمئن هستم اینه که نسخه سوم هر چی هم باشه مسلما در حد شماره قبل خواهد بود ! من می ترسم پیشرفتش نسبت به نسخه دوم کم باشه و زیاد مشهود نباشه و همین باعث افت نمرات بشه ! و گرنه تو دیگه خیلی بد بینی که حتی فکرت تا اینجاها رفته که بازی در حد نسخه دوم هم از اب در نیاد :d جمع کن خودتو دیگه :d

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
میدونم ، ولی خب منظورم اینه شاید 2 ساعتشو میدونیم جریان چیه ... من الان دقیق بهت توضیح میدم که بازی از لندن شروع میشه میره فرانسه بعد میره یمن و سوریه و بیابون عربستان و زیر زمین و تموم :d
این شهر ها را همین جوری گفتی یا واقعا اینجا ها می ره :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,250
نام
ماکان
ولی در مجموع موافقم که نباید انقدر لوکیشن های مختلف نشون میدادن ! :biggrin1: فکر کنین خودمون موقع بازی کردن به اون بیابون یا مرحله هواپیما میرسیدیم ! البته همون طور که قبلآ گفتم شاید مرحله هایی توی بازی هست که از اینا هم جالب تره و هنوز ندیدیم !

آریا من یه طور دیگه برداشت میکنم! البته این واقعیت رو باید در نظر گرفت که ND مجبوره برای نشون دادن چیزی فراتر از UC2 (در واقع رقیبش شماره قبلی خودش هست) بیشتر از قبل مایه بزاره و سورپرایز کنه تا از الان همه گیمرهارو مشتاق خودش کنه. از اینها گذشته چون تمرکز بازی رو کویر و شن هست از ابتدای معرفی این قسمت ها نشون داده شدن. بقیه مراحل هم به نظرم برای نشون دادن تنوع در نظر گرفته شدن. اما این رو هم من در نظر میگیرم که ND همیشه دست پر میاد وسط و قطعا تو بازی انقدر سورپرایز داره که این مراحل که نشون دادن هیچ آسیبی بهش نزنه. کلا باید به ND ایمان آورد!

اتفاقا من منتظرم ببینم چه چیزهای جدیدی توی بازی میبینیم! قطعا ان شهر افسانه ای چیزی خیلی فراتر از شیمباهالا از آب در میاد!

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
متاسفانه ND خیانتی که به گیمرها کرد این بود که سری Crash Bandicot رو واگذار کرد و لطمه ی بزرگی به این سری زد...ما همه ی خاطراتمون با این سری بازیه...مخصوصا سری 1،2،3 و مخصوصا CTR
خیلی حیف شد اینکارو کرد....

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
متاسفانه ND خیانتی که به گیمرها کرد این بود که سری Crash Bandicot رو واگذار کرد و لطمه ی بزرگی به این سری زد...ما همه ی خاطراتمون با این سری بازیه...مخصوصا سری 1،2،3 و مخصوصا CTR
خیلی حیف شد اینکارو کرد....

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

اول از همه این ربطی به تاپیک بازی U3 نداره دوم ND سازنده بازی بوده نه صاحب عنوان کرش پس نه میتونسته واگزار کنه چیزی رو نه بفروشه نه ول کنه بلکه زمانی که سونی ND رو خرید این عنوان مال شرکت دیگه ای بوده که ND زیر مجوعه ش بوده و نه ND و نه سونی عنوان کرش براشون نبوده که بخوان کاری باهاش بکنن پس انقدر این رو تکرار نکنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر