Uncharted 3: Drake’s Deception

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
نه میثم دقت نکردی تیر رو نیت نمیزنه به ستون دشمن ها به اون بخش چوبی تیر میزنن و کلاً تخریب میشه به شکلی عجیب :D !
قشنگ میشه تیر هایی که به بالای ستون برخورد میکنن رو دید !
هرچی نگاه میکنم کسی جز نیت تیر نمیزنه به ستون دلیلی هم نداره کسه دیگه بزنه!
در کل هرکس هم که تیر میزنه ولی جالب تخریب نمیشه! زیادی اغراق میشه

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
پیشرفتش در زمینه مدلینگ اونم توی بخش مالتی باورنکردنیه !

بهر حال , زیاد سخت نگیر بازیه دیگه شبیه ساز که نیست !

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نوشته شده توسط Meysam

بهر حال , زیاد سخت نگیر بازیه دیگه شبیه ساز که نیست !
البته اگه دقت کنید به خاطر لگد زیاد اسلحه تمام تیر ها توی حیطه ی اون دایره ی سفید رنگ نشونه ی اسلحه نیستن :D

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
بازی رو به چالش کشیدی :d اقله کن گرافیکش خیلی بهتر شده :d
کنایه بود عمو :d
==============
احسان و رضا: وقتی بازی اومد تهیه ی عکس های خفن و فک انداز از بازی جهت استفاده در انواع مجالس :d دست خودتونو میبوسه :d

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,395
نام
رامین
uncharted 2 vs uncharted 3

uncharted_3.jpg

07ywyvp35mmw4cph8ay.jpg

0l6jmypzd3aidk8xz3rv.png

omhfmy386kv225ghb7ri.png

آخرین ویرایش:

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
خب تریلر جدید رو دیدم همونطور که انتظار میرفت عالی بود و البته کم نظیر!ND کارش شده فقط استاندارد درست کردن واسه افکت ها!یک نگاه به افکت شن و تعامل انیمیشن های نیتان با اون, یک چیز فرای باور بوجود آورده!زمانی ارزش این کارها بالا میره که بدونی امسال چند تا بازی تونستند و یا میتونند همراه گرافیک فوق العاده یک داستان عالی و گیم پلی جذاب رو داشته باشند!!؟:d

پ.ن:ONLY SONY ممنون بابت عکس ها ولی ای کاش داخل اپویلر قرار بدی ,پیج خیلی سنگین شده.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اقايون جان هر كسي كه دوست داريد يا عكس نذاريد يا اگر مي ذاريد توي اسپويلر بذارد
من مي خواستم توي اين 20-25 روزه كه به بازي مونده ديگه هيچي از بازي نبينم به خصوص صحرا رو اما اين قدر عكس گذاشته شد كه اسپويل شد :(

خواهشا" رعايت كنيد

RUSS

کاربر سایت
Apr 27, 2007
43
نام
رسول
دوستان ، این شماره بازی به قبلیش ربط داره؟ یعنی اگه بخوام نسخه سوم و بخرم ، ادامه ی داستان 1 و 2 هست یا اینکه خودش یه استند الونه؟
شرمنده آخه تازه کارم.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
دوستان ، این شماره بازی به قبلیش ربط داره؟ یعنی اگه بخوام نسخه سوم و بخرم ، ادامه ی داستان 1 و 2 هست یا اینکه خودش یه استند الونه؟
شرمنده آخه تازه کارم.
از نظر شخصیت پردازی آره به شماره های قبل مرتبطه ولی داستان کلی جدا هست و اگر شماره های قبل رو بازی نکرده باشی هم کاملا میفهمیش ولی خب اگه بازی کرده باشی به خاطر اینکه شخصیت ها رو بهتر میشناسی یکم بیشتر حال میده بهت.
=====================
دوستان بالاخره این نسخه co-op داره یا نه؟

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
پ.ن: یک چیز دیگه هم هست ND گفته که بیش از نیمی از بازی توی بخش بیابونی و صحرایی هست تا اینجا مشخص شده از چپتر 18 تازه پای نیت به بیابون باز میشه احتمالاً !
ميشه منبعشو بدي؟

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
خب بالاخره بعد از چند روز ديدن تريلر وقت پيش اومد نظرمو در موردش بگم ايرادهاي تو اين ويدئو ديدم كه به شخصه تو ذوقم خورد اوليش رد پاي ناتان بود كه اصلا جاي درستي شكل نميگيره بالاخره ND هم بايد به اين مسائل توجه كنه چون تو چشمه دوم Screen Tearing زمين موقعي كه ناتان داشت به دروازه خرابه نزديك ميشد كه واقعا تو ذوقم زد چون اصلا رد پاش هم برجاي نمي موند:| بعضي جاها ناتان يه قدم بر ميداره به اندازه 2 3 قدم جلو ميره و مهمترين مسئله هوش مصنوعيه نسبتا ضعيف بازي بود دشمنان همين طوري در گروه هاي 3 تاي خودشو در تيرس ناتان قرار ميدن و مثلا در صحنه اي دشمن در مكاني مشخص ايستاده و همينطوري شليك ميكنه بدون اينكه تغيير مكان بده و سنگر بگيره در صورتيكه ناتان در چند قدميه اون قرار داره:| بنظرم يا ND كم كاري كرده يا تحت فشار بودن تا بازي رو همين امسال منتشر :|
جداً !
yahoo_22.gif
آقا یکی روشن کنه این ویدئو از نسخه ی نهایی مگه نبوده ؟ پس این ایرادا چیه ؟! چرا کسی اشاره نکرد !
برف آنچارتد 2 اینجوری نبود همه جای پاها دقیق بود !
yahoo_2.gif
دقيقا, من U2 رو دوباره امتحان ديدم رد پا تو برف دقيقا زير پاي ناتان بر جاي ميمونه ولي تو U3 رد پا انگار از زير پاي ناتان ليز ميخوره:| من واقعا موندم چطور يه استوديوي با سابقه اي مثله ND ميتونه چنين اشتباهي رو مرتكب بشه ديگه هم اميدي نيست درست بشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر