Uncharted 3: Drake’s Deception

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ولی یه چیزی برام خیلی جالب بود :d بعد از 3 سال U بازی کردن تازه دیشب متوجه این نکته شدم که وقتی دشمن ها می میرن می افتن زمین ازشون خون نمیاد :)) :d نمی دونم چرا تا حالا اصلا به این نکته اصلا توجه نکرده بودم :d حالا جدی چرا خون نمیاد ؟ :d
منم امروز دیدمش...اونجا که ناتان دشمنش رو پرت میکنه تو هوا چی میشه؟؟؟(تو هوا می میره؟)
و به نظرم کاشکی بیشتر روی افکت خون کار می کردن...
من هم موافقم
خون باشه بازی مردونه تر میشد
بچه های گرامی یکم خودتون رو کنترل کنید :D بازی رده بندی سنی T داره :D
ما هم نگفتیم نیت قاتل روانی ـه :d ولی خب این افکت های خون خشونت ، از نظر من جذابیت بازی چند برابر می کنه ....
حاضرم روی هر چی بخوای شرط ببندم که در مورد آنچارتد این قابلیت بازی رو به گند میکشه :D
دیگه اصلا نمیشه چیزی گفت...یک شاهکار به تمام معنا واقعا عالیه اصلا این تریلر صحرا فکرشم نمیکردم اینطور باشه ولی....دیگه این بازی نیاز به تعریف نداره ....
ولی الان میبینم که ingame ! واقعیت این هست که ND جادو کرده......
مرسی هایپ برای ترور های آینده :D
-----------
معترضان به نارنجک چند نفر راضی به دیدن دست و پا و دل و روده ی النا در شماره ی 2 بعد از ترکیدن نارنجک جلوی پاش هستند ؟ :D

• Like
Reactions: x to the z

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
وقتی که طرف همه رو می بنده به رگبار و خونی ازشون بیرون نمیاد ! این بدآموزی داره ! چرا ! چون فکر می کنه کشتن اینقد آسونه 4 تا تیر بزنی همه بخوابن زمین ! کشتن رو آسون و بی دردسر جلوه میده ! البته این فقط در سنین پایین مصداق پیدا می کنه ! نه مثل من و شما که خون بپاشه خوشمون میاد ! دستمونو نگه میداریم رو ماشه !
حتی طرف جنازه هم که بشه میری بالای سرش عقده هات رو خالی می کنی ! حالا فکر کن تو واقعیت چی میشه !

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
نیما این دیگه از اون حرفا بودا! ماهیت شخصیت Nathan یه آدم معمولی ِ نه یه سرباز کارکشته که به علت شجره خانوادگیش به دنبال گنج های مختلف میره نه به قصد تخریب کردن کاخ ریاست جمهوری یا مثلا ترور یه شخص خاصی یا خوردن خون مردم تو خیابون !

این شخصیت همه پسند و شوخ Nathan که این بازی رو انقدر تا این حد همه پسند کرده و بیشتر از جلوه های بصری و کیم پلی و داستان باید ممنون شخصیت پردازی شون باشیم.. به هیچ وجه این بازی امکان نداره که M بشه چون با ماهیت Nathan و Uncharted در تضاد ِ ...

درجه T تو سازمان ESRB میگه بازی هایی مناسب سن 12 به بالاست که درجه بیشتری از خشونت رو شامل میشه همراه با شوخ طبعی های بزرگسال و مقدار ناچیزی خون ... این همون چیزیه که Uncharted داره به علصاوه یک محیط و اتمسفر مجازی که M بودن این بازی رو یه موضوع خنده دار می کنه.

ای بابا !!! وقتی تو که یه آدم معمولی هستی یکیو Headshot میکنی 2 قطره خون میاد ولی مثلا آرنولد شورت نازکه توی ترمینیتور 2 اگه Headshot کنه مخ یارو میپاشه رو زمین ؟! چه ربطی داره ؟!!!! در کل اگه Uncharted یه عنوان M بود خیلی جذابتر از الان بود .

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ای بابا !!! وقتی تو که یه آدم معمولی هستی یکیو Headshot میکنی 2 قطره خون میاد ولی مثلا آرنولد شورت نازکه توی ترمینیتور 2 اگه Headshot کنه مخ یارو میپاشه رو زمین ؟! چه ربطی داره ؟!!!! در کل اگه Uncharted یه عنوان M بود خیلی جذابتر از الان بود .
فرقش تو شخصیت ِ Nathan و آرنولد ِ ... اگر نمیخوای قبول کنی اون بحثش جداست، به هر حال هر کسی یه نظری داره ولی به نظر من امکان این که با توجه به روح Uncharted بازی M میشد اصلا قابل فکر کردن هم نیست.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
فرقش تو شخصیت ِ Nathan و آرنولد ِ ... اگر نمیخوای قبول کنی اون بحثش جداست، به هر حال هر کسی یه نظری داره ولی به نظر من امکان این که با توجه به روح Uncharted بازی M میشد اصلا قابل فکر کردن هم نیست.

دارید روانی میکنید منو !!! :d عزیزم ، گلوله گلولست ، نارنجک نارنجکه ، بمب بمبه ، حالا چه سیندرلا پرتاب کنه چه کینگ کنگ پرتاب کنه اثری که داره فرق نمیکنه در هر صورت به یک شکل میکشه به یک شکل تخریب میکنه و به یک شکل میپوکونه ...

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دارید روانی میکنید منو !!! :d عزیزم ، گلوله گلولست ، نارنجک نارنجکه ، بمب بمبه ، حالا چه سیندرلا پرتاب کنه چه کینگ کنگ پرتاب کنه اثری که داره فرق نمیکنه در هر صورت به یک شکل میکشه به یک شکل تخریب میکنه و به یک شکل میپوکونه ...
خب اینجوری که نمیشه آقا نیما :D شمشیر هم شمشیره :D شمشیر ریو میزنه شقه شقه میکنه شمشیر دانته به اون کت و کلفتی خط هم نمیندازه :D

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
معترضان به نارنجک چند نفر راضی به دیدن دست و پا و دل و روده ی النا در شماره ی 2 بعد از ترکیدن نارنجک جلوی پاش هستند ؟ :biggrin1:

با نارنجک می ترکونمت هاااا <):)
:d

چه های گرامی یکم خودتون رو کنترل کنید :biggrin1: بازی رده بندی سنی T داره :biggrin1:

خب بله مشکل هم سر همین هست :d کلا اون تیم فانتزی یا فان بازی این موحب حذف این افکت ها شده :d

عزیزم ، گلوله گلولست ، نارنجک نارنجکه ، بمب بمبه ، حالا چه سیندرلا پرتاب کنه چه کینگ کنگ پرتاب کنه اثری که داره فرق نمیکنه در هر صورت به یک شکل میکشه به یک شکل تخریب میکنه و به یک شکل میپوکونه ...

سیندرلا رو باحال اومدی =)) موافقم ! باو یا حداق وفتی جسد یم افته زمین باید ازش خون که بیاد :|

خب اینجوری که نمیشه آقا نیما :biggrin1: شمشیر هم شمشیره :biggrin1: شمشیر ریو میزنه شقه شقه میکنه شمشیر دانته به اون کت و کلفتی خط هم نمیندازه :biggrin1:

قربونت برم احسان جون چه ربطی داره ؟ :d ریو سبکا کلا یه چیز دیگس :d ولی آنچارتد اصلاتش یک بازی اکشن هست :d خب اکشن رو هم 60% خشونت تشکیل می ده دیگه :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب بله مشکل هم سر همین هست :d کلا اون تیم فانتزی یا فان بازی این موحب حذف این افکت ها شده :d
گفتم که سر هر چی بخوای شرط میبندم که بازی اگه اینطوری T و فانتزی نبود الان گند میخورد بهش :D
قربونت برم احسان جون چه ربطی داره ؟ :d ریو سبکا کلا یه چیز دیگس :d ولی آنچارتد اصلاتش یک بازی اکشن هست :d خب اکشن رو هم 60% خشونت تشکیل می ده دیگه
ربطش به اینه که همونطور که گلوله گلوله ـس و نارنجک نارنجکه , همونطور شمشیر هم شمشیره :D حالا طرف هر سبکی می خواد داشته باشه :D
بازی هم اکشن ادونچره نه اکشن خالص :D اکشن خالص میشه Dead to Rights :D کی میگه اکشن رو 60% خشونت تشکیل میده ؟! :D مثلاً ما فایتینگ داریم blaze blue و tekken از یه طرف فایتینگ هم داریم MK :D سبک ربطی به خشونت نداره :D این حال و هوای بازیه که مشخص میکنه خشونت کار چقدر باشه :D

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
من هم با درجه بندی و نبود خون موافقم. خون باید توی بازی های مثل کیلزون باشه که اسمش روشه. ولی آنچارتد بازیه ماجراییه. در کل خون نباشه یه جور بهتره باشه هم یجور دیگه بهتره.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
اگه خون رو مثل واقعیت قرار بود توی بازی شبیه سازی کنن از اون طرف باید پرش های نسبتاً بلند نیت رو حذف میکردن و اون رو هم به واقعیت نزدیک میکردن در نتیجه کل المانهای فانتزی و جنبه های شوخی رو باید از بازی حذف میکردن .
هر چیزی جایی داره . فوران خون از کرکترها مطمئناً باعث از بین رتن جو فانِ این بازی میشد . فکرش رو بکنید شوخی ها و حرفهای نیت رو در کنار ریختن خون و تیکه تیکه شدن کرکترها بگذارید! اصلا جور درنمیاد با ماهیت بازی در تضادِ در واقع .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من موافقم :D این مورد را اول از همه من میخواستم بیام بگم ولی از ترسه اینکه باز منو محکوم به ترول میکردند نگفتم :D
درسته که انچارتد یه حالت تقریبا فاتزی مانند داره ولی قرار نبود خون را عینه واقعیت طراحی کنند . اینا برای اینکار انفجار و افکتهایی میتونستند طرحی کنند که خشونت بازی را زیاد بالا نبره مثلا میتونستند خون را کمی رنگ و لعاب فانتزی تر بدن یا مثلا میتونستند تو بازی قطع عضو هم بزارن ولی بعد انفجار اون تکه ها بدن و همچینین خون از زمین غیب بشن تا اینکه خیلی واقعی باشه .
اینا با این کار هم میتونستند ادمهایی مثل تو و من را راضی کنه:D و هم اینکه باز اون تم انچارتد هم باقی بمونه .

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
هر صفحه یک بحث عجیب دیگه میکنید :D یه بار کم مونده بود اینجا کلاس فیزیک شه حالا هم کار به خون و تکه تکه شدن رسیده :)) بیخیال باو :D تب بازی انگار به همه اثر گذاشته :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,140
نام
حسین
بنده با کیوان و آرش موافقم.آنچارتد احتیاجی به قطع شدن دست و پا و خون نداره.اتفاقا یه دلیل اینکه من به شدت از black ops بدم اومد،همین قطع شدن اعضا بود.doom که بازی نمیکنیم.هر چیزی جای خودش رو داره.البته آنچارتد اگر یه مقدار خیلی کم خون رو بیشتر میکرد خوب بود،ولی دیگه قطع شدن اعضاء بدجوری بهش ضربه میزد.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
بنظر من هم سبک و سیاق آنچارتد کاملا با خشونت در تضاد هست
خشونت تو بعضی بازیها مثل گیرز عالی میشه ولی تو بازی-ای مثل آنچارتد اصلا همخوانی نداره .
بهترین انتخاب ممکن استفاده نکردن از خشونت بود واقعا تک تک کارهاشون رو با برنامه ریزی انجام میدن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر