Uncharted 3: Drake’s Deception

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,113
نام
مصطفی
موافقم ! مخصوصآ توی یکی از حرکات U3 این موضوع خیلی به چشم میاد. Nathan نارنجک دشمن رو توی دست طرف باز میکنه و طرف بدجوری میترکه ولی فقط دود و اینا دیده میشه ! :D
آخه مشکل اینجاست که تو سری uncharted ،کارکتر ها رو شخصیت های انسانی تشکیل میدن !! به خاطر همین نمیشه زیاد انتظار خون خون ریزی داشت :d

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,058
نام
نیما
من مخالفم :D
نیتان یه قاتل روانی نیست که طرفش رو با نارنجک تیکه پاره کنه، به نظر من خون و gore جاش توی چنین بازی با مزمون Uncharted نیست. شما مثلاً همچین چیزی رو تو داستان های تن تن که بیشترین شباهت رو با Uncharted داره، نمیبینید. هر بازی که نباید M نباشه.

چه حرفی میزنی !! اینکه به هر حال نارنجک رو میبنده به یارو ( حالا چه روانی باشه چه نباشه ) ، وقتی نارنجک چسبیده به یارو و منفجر میشه ، نه خونی از یارو میاد نه تیکه پاره میشه ، فقط عین یه گلابی له شده میفته زمین ازش دود بلند میشه :)) تو الان یه نارنجک ببند به خودت بعد منفجرش کن تا بیشتر آشنا بشی با قضیه :d
اتفاقا به نظر من Uncharted باید M بود از همه نظر ....

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
ما هم نگفتیم نیت قاتل روانی ـه :d ولی خب این افکت های خون خشونت ، از نظر من جذابیت بازی چند برابر می کنه ....
من هم موافقم
خون باشه بازی مردونه تر میشد

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
آخه مشکل اینجاست که تو سری uncharted ،کارکتر ها رو شخصیت های انسانی تشکیل میدن !! به خاطر همین نمیشه زیاد انتظار خون خون ریزی داشت :d

انسان که سهله اگه ربات آهنی هم باشه می ترکه :d
حالا اگه هم اونجوری به قول اریا نترکه بالاخره باید 4 قطره خون بیاد :d

اگه بگم گیرز رو فقط بخاطر این دوست دارم که خشونتش بالاست و اره می کنه تو صورت یارو همینه :d:d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
ما هم نگفتیم نیت قاتل روانی ـه :d ولی خب این افکت های خون خشونت ، از نظر من جذابیت بازی چند برابر می کنه ....

خون و خشونت که وجود داشته باشه طبیعتاً کسی هم که داره این کارو انجام میده قاتل روانیه، مگه غیر از اینه؟ شخصیت نیتان برای همچین چیزی ساخته نشده و کاملاً در تضاده.

یاده یه منتقد گرامی افتادم که کلا هر بازی که ریت M نداره رو مورد عنایت قرار میده :D

اتفاقا به نظر من Uncharted باید M بود از همه نظر ....

Uncharted اگه M میشد دیگه از شخصیت دوست داشتنی نیتان هم خبری نبود.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,113
نام
مصطفی
انسان که سهله اگه ربات آهنی هم باشه می ترکه :d
حالا اگه هم اونجوری به قول اریا نترکه بالاخره باید 4 قطره خون بیاد :d

اگه بگم گیرز رو فقط بخاطر این دوست دارم که خشونتش بالاست و اره می کنه تو صورت یارو همینه :d:d
منظورم رو نگرفتی :d
میگم چون کارکتر های انسانی داره مسلماً دست سازنده ها واسه بکار بردن خوشنت بسته تر میشه چون سخت گیری رو کارکتر های انسانی بیشتره تا زامبی و لوکاست و .................

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
من با کیوان موافقم :d
این مثال تن تن هم که اورد بسیار عالی بود :d همین دیگه :d

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,058
نام
نیما
خون و خشونت که وجود داشته باشه طبیعتاً کسی هم که داره این کارو انجام میده قاتل روانیه، مگه غیر از اینه؟ شخصیت نیتان برای همچین چیزی ساخته نشده و کاملاً در تضاده.

یاده یه منتقد گرامی افتادم که کلا هر بازی که ریت M نداره رو مورد عنایت قرار میده :D

کیوان اصلا درکت نمیکنم !!! این که داره میکشه ، منفجر میکنه ، خب کشتن و ترکوندن خون و خونریزی و قطع عضو داره ... نداره ؟!!!! تو الان یکی رو با اسنایپ یا RPG بزنی چه اتفاقی واسش میفته ؟! خب Nathan که داره میزنه ، برای چی ساخته نشده ؟!! اگه خون بیاد و تیکه تیکه شه میشه قاتل روانی ؟ ولی اگه مثل تاپاله طرف بمیره بیفته رو زمین Nathan میشه قاتل قشنگ ؟! :d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
کیوان اصلا درکت نمیکنم !!! این که داره میکشه ، منفجر میکنه ، خب کشتن و ترکوندن خون و خونریزی و قطع عضو داره ... نداره ؟!!!! تو الان یکی رو با اسنایپ یا RPG بزنی چه اتفاقی واسش میفته ؟! خب Nathan که داره میزنه ، برای چی ساخته نشده ؟!! اگه خون بیاد و تیکه تیکه شه میشه قاتل روانی ؟ ولی اگه مثل تاپاله طرف بمیره بیفته رو زمین Nathan میشه قاتل قشنگ ؟! :d

من متوجه همه این چیزا هستم، بله تو واقعیت اگه همچین کارهایی بکنی خون ریزی و تیکه و پاره شدن به همراه داره :D
ولی Uncharted تم و setpiece فانتزی داره و همه چیز از داستان گرفته و شخصیت پردازی و level design همه و همه با این تفکر هماهنگ شده، حالا ما بیایم یه المان طبیعی مثل خون و قطع عضو رو تو همچین بازی بذاریم همه چیز به هم میریزه. متوجه هستی چی میگم؟ :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
ولی Uncharted تم و setpiece فانتزی داره و همه چیز از داستان گرفته و شخصیت پردازی و level design همه و همه با این تفکر هماهنگ شده، حالا ما بیایم یه المان طبیعی مثل خون و قطع عضو رو تو همچین بازی بذاریم همه چیز به هم میریزه. متوجه هستی چی میگم؟ :biggrin1:
اینم راست میگی ! :D کلآ یکی از دلایل علاقه من به Uncharted همین تم بازی هست که حداقل خود من رو یاد دوران قدیم و بازی های اون روزا میندازه. یه تم فانتزی و سر حال !
ولی هنوزم اون نارنجکه توی ذوقم میزنه ! :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,058
نام
نیما
من متوجه همه این چیزا هستم، بله تو واقعیت اگه همچین کارهایی بکنی خون ریزی و تیکه و پاره شدن به همراه داره :D
ولی Uncharted تم و setpiece فانتزی داره و همه چیز از داستان گرفته و شخصیت پردازی و level design همه و همه با این تفکر هماهنگ شده، حالا ما بیایم یه المان طبیعی مثل خون و قطع عضو رو تو همچین بازی بذاریم همه چیز به هم میریزه. متوجه هستی چی میگم؟ :D

خب بنظر من که مشکلی پیش نمیومد و خیلی خیلی جذابتر میشد بازی .

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
اقا روانی بودن به شخصیت طرف برمیگرده وقتی نیت ضامن نارنجکو تو کمر یارو در میاره و میترکه خوب قسمت شخصیت نیت که معلومه چیه و قسمت تیکه پاره نشدن بدن یارو هم بخاطر سازندست حالا بگیم چون نارنجک چسبیده به یارو میترکونه و یارو تیکه پاره نمیشه یعنی نیت روانی نیست ولی اگر تیکه پاره بشه روانیه
حرفا میزنی اَنار جان :d
البته من درک نمیکنم کشتن بیشتر بداموزی داره یا خون! Violence که هست Blood هم که هست حالا دو قطره خون بچیکه زمین و لباس طرف خونی بشه باید بشه M
به نظرم کلا قوانین ریت بازی هارو باید عوض کرد :d
البته تیکه پاره شدن به سبک گیرز که اصلا ولی خون بیشتر به نظرم لازمه

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-

نه ببین منظور من اینه ... وقتی الان تیری که این یارو می خوره خون می زنه بیرون ، خب می تونه بیشتر باشه + وقتی جسدش افتاد زمین یه خونی ازش بیاد !
این دیگه قانون طبیعته :d

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,949
نام
حسین
حرف دوستان درست هست
البته این را هم در نظر بگیرید گه اگه خون ریزی و قطع عضو و از این جور حرف هارا در بازی قرار می دادند دیگه درجه بازی را نمی تونستند کم کنند یک جورای میشد -18
و این کار تو خارج به فروششون لطمه می زد

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
نیما این دیگه از اون حرفا بودا! ماهیت شخصیت Nathan یه آدم معمولی ِ نه یه سرباز کارکشته که به علت شجره خانوادگیش به دنبال گنج های مختلف میره نه به قصد تخریب کردن کاخ ریاست جمهوری یا مثلا ترور یه شخص خاصی یا خوردن خون مردم تو خیابون !

این شخصیت همه پسند و شوخ Nathan که این بازی رو انقدر تا این حد همه پسند کرده و بیشتر از جلوه های بصری و کیم پلی و داستان باید ممنون شخصیت پردازی شون باشیم.. به هیچ وجه این بازی امکان نداره که M بشه چون با ماهیت Nathan و Uncharted در تضاد ِ ...

درجه T تو سازمان ESRB میگه بازی هایی مناسب سن 12 به بالاست که درجه بیشتری از خشونت رو شامل میشه همراه با شوخ طبعی های بزرگسال و مقدار ناچیزی خون ... این همون چیزیه که Uncharted داره به علصاوه یک محیط و اتمسفر مجازی که M بودن این بازی رو یه موضوع خنده دار می کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر