Uncharted 3: Drake’s Deception

منم تا جایی که پرسیدم اکثرا شنبه بازیرو میارن کسی از دوستان هست که امروز بازی رو تهیه کرده باشه بیان بگن بازی با هیجان شروع میشه یا نه.
فردا یه سر میرم پایتخت ببینم چه خبره.;)

ولی خب اینجا تاپیک بازارچه نیست که عکس بازی رو کنار اسمتون توش قرار میدید:d بجای اینکار یکم از نظر فنی و تکنیکی از بازی تعریف کنید، کسی 3D TV داره اینجا؟ اگه آره ممنون میشم در مورد 3Dـــش یکم توضیح بدید.

با سلام. کسی اطلاع داره نسخه کالکتور پک همه ریجنهاش عین هم میمونه یا فرق داره ؟ واسه خاطر این میپرسم چون همه جا نسخه کالکتور دیگه یه نوع پک هستش در حالیکه قبلا 2 تا پک بود ؟
ممنون

با سلام. کسی اطلاع داره نسخه کالکتور پک همه ریجنهاش عین هم میمونه یا فرق داره ؟ واسه خاطر این میپرسم چون همه جا نسخه کالکتور دیگه یه نوع پک هستش در حالیکه قبلا 2 تا پک بود ؟
ممنون

فرق داره . تو گوگل سرچ كني عكساش هست .

ممنون

دو تاست
يكي ريجن 1 و ديگري 2
ريجن 1 همونيه كه جعبه اش شبيه يه كمده و ريجن 2 اونيه كه يه كيف داره اولي 99$ و دومي 150 يورو مي باشد :d

از دوستان مثل پوریا و وحید که بازی رو در اختیاز دارن تقاضا داریم بیان و تجربه شون رو از بازی توضیح بدن :دی گیم پلی، گرافیک و...

گرافیک اصلا گفتن نداره :دی انیمیشن ها سوپر فوق العادن :دی گیم پلی هم تا اینجا که من بازی کردم عالیه :دی

واقعا ممنونم از دوستان برای جواباشون. این همه اختلاف قیمت توی پکها آیا نشون دهنده اینه که وسایلشون هم با هم فرق میکنه ؟ آخه توی عکسهایی که من دیدم هیچ فرقی ندارن فقط بجز همون کمد و کیف.
بار هم پیشاپیش ممنونم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or