Uncharted 3 در بسته ای به همراه PS3

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
این خبر یقینا خیلی هیجان انگیز نیست، اما همچنان شایستگی توجه را دارد. به موعد عرضه ی بازی در دوم نوامبر آینده، بازی اکشن- ماجراجویی Uncharted 3 می تواند در بسته ای به همراه یک دستگاه PS3 320G و یک دسته به فروش برسد. برطبق اعلام آمازون، این بسته با تخفیف با قیمت 299.99 پوند عرضه می شود. در ایالات متحده، این بازی همراه با یک آبونمان یک ماهه ی رایگان Playstation Plus است، اما این افزوده هنوز در اروپا تایید نشده است.

95287532019463055723.jpg

---------------------------------------------------------------
منبع

تاریخ خبر: 22.9.2011
تاریخ ترجمه: 22.9.2011 (31.06.90)

---------- نوشته در 11:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------

نظر اول رو خودم می دم. (هرچند که ادغام میشه متاسفانه)

مفته! اونایی که YLOD شدن یا هنوز PS3 نخریدن یا پولشو دارن دوس دارن چند تا داشته باشن، این بهترین موقعیته براشون.

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
متوجه نشدم. مگه من گفتم چیز دیگه ای هست؟ یا اینکه کسی قبلا این خبر رو زده بود؟ من که ندیدم. اگه bundle رو می فرمایید، یه سر زحمت می کشیدید روی منبع می رفتید، می دیدید نوشته بود uncharted 3 en bundle avec

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
تنها نقص باندل های سونی اینه که کنسول رو مثل ماکرو خرچنگ قورباغه نمیکنه !!!

البته من بیشتر میپسندم که کنسول ذاتا دستکاری نشه !!
کلا از نظر رقابتی گفتم :d

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
تنها نقص باندل های سونی اینه که کنسول رو مثل ماکرو خرچنگ قورباغه نمیکنه !!!

البته من بیشتر میپسندم که کنسول ذاتا دستکاری نشه !!
کلا از نظر رقابتی گفتم :d
یعنی شکل ظاهری شو؟ یا کلا سخت افزارشو؟ یا چیزهایی که توش می ذاره؟ یه کم بازش می کنی؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
بعله ... خیلی هم عالی .. باندل به این میگن ..به به :D
یعنی شکل ظاهری شو؟ یا کلا سخت افزارشو؟ یا چیزهایی که توش می ذاره؟ یه کم بازش می کنی؟
همون شکل ظاهریش رو ... میشه مثل این برچسب ها (اسم دقیقش یادم نیست) تقریبا تو همون مایه ها ... یعنی مثلا اگه باندل گیرز او واره رنگ کنسول مشکی قرمزه اگه اشتباه نکنم و عکس و این جور چیزا کشیدن روش ..... البته ps3 هم ازینا داره ... باندل Final Fantasy جدیده که تو ژاپن میاد عکس بازی رو روی ps3 داره .

• Like
Reactions: Infected Area

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
قبلاً هم گفته شد یعنی خیلی گاگول میزنن که همچین کنترلری برای بازی طراحی میکنن بعد نمیان همینو عکس و رنگش رو روی کنسول هم بندازن یه باندل اساسی بدن بیرون :D

Uncharted-3-Limited-Edition-DualShock-Controller-Banner-600x234.jpg

• Like
Reactions: Scαrface

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
کنسول تاریخ مصرفی نمی شه اینطوری؟ البته خوب تاریخ مصرف هم داره به هر صورت. ولی دیگه خیلی یه جوری میشه. من ترجیح می دم همین طوری معمولی باشه. کلاسیک.

RAAD

کاربر سایت
Sep 1, 2011
30

نه منظوره این دوستمون این هست یعنی بر چسب و ایناها نداره مثلا شما باندل گیرز اف وار یا اخرام سیتی و یا مادرن وارفار 3 رو برای ایکس360 نیگاه کن خیلی خیلی جذاب طراحی شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر